Mooi artikel

Weer een leuk artikel gekocht. Ga zo door.

  • Would you recommend us? No

"voor ieder wat wils"

Altijd leuk om even rond te kijken op de site van Jouw Veiling, vind je vandaag niks, dan morgen weer even kijken!!.

100 pro

Velen malen iets gewonnen en gekocht,slechts een keer was er een gebrek,een telefoontje en ze losten het op,goed bedrijf je kan ze vertrouwen. Paul Goederaad

  • Would you recommend us? Yes

Veel variatie

Goede site, veel variatie, alleen opletten met kavels die je niet kan samenvoegen.

Goede snelle service

Goede snelle afhandeling

  • Would you recommend us? Yes

Site werkt snel en goed

Prijsstelling (extra kosten) is redelijk. Soms ontvang je zelfs een kortingscode.

  • Would you recommend us? Yes

Great deals!

Great deals but the website can be unclear.

  • Would you recommend us? Yes

Super spullen voor super prijzen

Veel leuke en handige spullen te verkrijgen op jouwveilingen! En mijn bestellingen altijd zeer snel thuis! Kijk dagelijks op de website Enig minpuntje is dat ze telefonisch nooit bereikbaar zijn en op e-mailtjes niet reageren.

  • Would you recommend us? Yes

Gemakkelijk te gebruiken website

Jammer dat je niet met een Belgische bank kunt betalen

  • Would you recommend us? Yes

Leuke veilingen!

Leuke en afwisselende veilingen. Na betaling wordt het product snel verzonden! Al meerdere positieve ervaringen. Super!!

  • Would you recommend us? Yes

Goed

Leuke en duidelijke veilinghuis.

  • Would you recommend us? Yes

Super service, klant gericht, dus klant bindend !!!

Altijd weer wat "leuks"in de aanbieding of je het nu echt nodig hebt of gewoon voor de "heb". Wanneer er iets niet in orde is( of je denkt dat het niet in orde is) dan is een telefoontje voldoende om duidelijkheid te krijgen.

  • Would you recommend us? Yes

goed gevulde box

was het geld zeker waard

  • Would you recommend us? Yes

Alle goederen

Perfecte veiling goed geregeld met betalen en leveren echt aan te raden en het is nog leuk ook ga zo door

  • Would you recommend us? Yes

Goedkoop en snel!

Afstandsmeter goedkoop gewonnen en betalen ging snel via iDEAL.

  • Would you recommend us? Yes

okay

it was easy to do only the delivery cost are expensive

  • Would you recommend us? Yes

Een goede deal gedaan

Beste veiling die ik ken.

Fast shopping made easy

The website is really clear. Also the buying proces was fast and efficient

  • Would you recommend us? Yes

top

altijd op tijd geleverd

  • Would you recommend us? Yes

Prima prijs en snelle levering

Diverse bestellingen gedaan en allemaal snel geleverd

  • Would you recommend us? Yes
1

Zeer slecht

Retour pallet gekocht, ja het kan minder zijn als verwacht maar deze pallet beginnen meer te lijken op een goedkope manier om van het bedrijfsafval af te komen bij jouwveilingen. Led TV waarvan het scherm in 300 stukken ligt, strijkplanken waarvan de voeten zijn afgebroken, Verwarmingsplaat kapot, barkrukken met defecte gasveren en ontbrekende onderdelen, dekbed wat vies is, matras met beschadiging en een oven die kapot is en een hoge druk waarvan bijna alle onderdelen ontbreken en ook niet werkt. Wat nog meer teleurstelt is dat je altijd zeer snel een antwoord krijgt, maar als ik hierover een klacht indient je geen eens een antwoord krijgt. Is voor mij meer een bevestiging dat dit al heel erg bekend was. Jammer altijd zeer tevreden geweest maar nu zeer teleurgesteld.

  • Aanbevelen? Nee

Goede service en snel geregeld

Je moet wel snel beslissen maar het is snel voor elkaar.

  • Would you recommend us? Yes

Gewoon goed en duidelijk

Eenvoudig om het product te selecteren en te betalen.

perfecte deals

Snelle levering en perfecte deals gesloten al! Top site, zeker een aanrader!

Geweldige veilingsite

Een geweldige veilingsite waar men goede en goedkope spullen kan kopen. EEN ECHTE AANRADER!!! Ik ben dik tevreden.

Filter op taal