Filters

Super fijne snelle service

Ik had geboden op iPhone snelladers en ik heb ze “gewonnen”. Dezelfde dag nog. Ik ben er super blij mee. Vooral met 3 kinderen waarbij er nog wel eens 1 sneuvelt.

7

Goede service

Goede service en niet te duur

  • Aanbevelen? Nee

Geweldig

Geweldige site. Heb het een week geleden ontdekt en werkt verslavend. Geweldige deals al 4 la coste shirts gekocht en zo 8 cameras.

2

Vorige bestellingen waren top echter de laatste was echt slecht

In de afgelopen jaren al diverse malen mystery boxen gekocht en lossen spullen. Top geleverd en tot dozen met leuke inhoud. Echter de laatste Mystery box met kleding van een secondaire verkoper (Dus niet JouwVeilingen zelf) was echt ruk. Zaten alleen maar Aliexpress kleding stukken in maten waarin Jack Reacher nog zou verzuipen. Sugarlee Cooper zou de jurken tijdens carnaval nog niet eens aantrekken. Vervolgens krijg je een link om een review schrijven over de verkoper en kan je alleen maar kiezen voor een 10 en niet lager. echt nep. Ben ook benieuwd of deze review uberhaupt te vinden gaat zijn voor potentiele kopers. Nogmaals JouwVeilingen was niet de verkopende partij, alleen de veilingmeester. Ik zou JouwVeilingen het advies geven om geen gebruik meer te maken van deze Partij. Geeft ze alleen slecht naam.

  • Aanbevelen? Nee

Vind het ook spannend om de laatste seconde mee te spelen, en vaak heb ik het goedkoper a

Het is leuk om mee te spelen, en vaak goedkoper als in de winkel, het is ook leuk om iemand wat te geven op zijn of haar verjaardag.

Snel, duidelijk, leuke producten!

Het bieden is duidelijk en goed te volgen. Tot de laatste seconde spannend of je gewonnen hebt!

2

Slecht

Niet bieden hier je wordt zeer schofterig behandeld. Nooit meer hier

  • Aanbevelen? Nee

STYLUS PEN BLACK SERIES VOOR O.A IPAD - NIEUWSTE

goed en betrouwbaar

6

Prima maar totaal ervaring was beter

Sinds de website is aangepast, kom ik nog zelden op deze site. Voorheen kon je een product kopen voordat de veiling echt begon. Wellicht was dat iets duurder maar je had wel zekerheid over de aankoop van dit product en hoefde je niet te wachten tot in de avond. Mede door dat wachten, haak ik af. In het verleden regelmatig een B product gehad dat defect of toch gebruikt was. Kreeg dan keuring een percentage van aankoopbedrag retour en of kon kosteloos het product terugsturen. Service meer dan prima maar huidge manier van tonen goederen niet meer mijn ding. Overigens ook de hoeveelheid producten per pagina is killing. Maak aub een show all pagina en maak dan evt de afbeeldingen kleiner. Voor gebruikers van deze site, ik begrijp nooit dat er mensen zijn die in een vroeg stadium al gaan bieden. Dat drijft de prijs juist op en je krijgt t er toch niet voor! Just my 2 cents ;)

Top

Top site

1

Verschrikkelijk bedrijf

Verkoopt onterecht veilingen waar niet op geboden is en verplicht mij te betalen. Reageren niet op mailtjes en als je verzoekt te bellen wordt er via de telefoon naar je geschreeuwd en wordt je afgekapt en opgehangen. Totaal niet klantvriendelijk, niet oplossingsgericht en zeker geen aanrader. Tot op heden wordt ik nog steeds genegeerd en heb ik vanaf 19-04 nog niets vernomen van het bedrijf.

  • Aanbevelen? Nee

Overzichtelijke site, werk gemakkelijk

Heel snel up to date aanpassingen tijdens het bieden, duidelijke omschrijvingen en foto's

Snel en makkelijk

Mooie stukken, snel en makkelijk te verkrijgen

2

Reageert niet op emails

Een tijdje terug een ipad veiling gewonnen. De ipad bleek gelocked te zijn. Contact opgenomen met de helpdesk en ik kreeg snel een retour label. Er werd mij beloofd dat het geld wordt teruggestort. Tot nu toe geen problemen. Ipad is teruggestuurd maar een maand later nog steeds geld niet teruggestort. Zij reageren ook helemaal niet op mijn emails. Wat is dit voor een manier van zaken doen? Hopelijk krijg ik ooit nog een antwoord terug. Mocht het stil blijven dan zit er niks anders op dan vervolgstappen te ondernemen.

  • Aanbevelen? Nee

Perfecte service voor mooie goedkope dingen

Ik kon gemakkelijk een account aanmaken en makelijk me adres door geven goeie service als je perongeluk je product ben vergeten

geweldig

Fijn dat ik alles goedkoper krijg als de winkel, en het is ook nog spannend tegen acht uur.

Very good auction site

Nice

Prima waren. Goede prijs

Bieden was eenvoudig. Dep rijs was goed en het product in orde. Wat wil je meer?

Top

Leuke spullen voor een leuk prijsje

Transparant

Gewoon een heldere duidelijke transparante veiling site! Wel merk ik dat het makkelijker vergaat op de laptop dan op een mobiele telefoon.

1 woord top

Goede service en goede site veel variatie van producten en duidelijke uitleg

1

Niet mogelijk om contact op te nemen

Tijdens het scrollen op een iPad werd onbedoeld een bod gedaan op een artikel. M.i. een fout in het systeem, omdat je niet gevraagd wordt of je werkelijk wilt bieden. Vervolgens op alle mogelijke manieren contact gezocht met het veilinghuis om de bieding teniet te doen, en ook met de leverancier van het artikel waarop geboden werd. Die heeft de order gecanceld, maar van het veilinghuis niets gehoord en zelfs een aanmaning gekregen. ik heb jaren op deze veiling gekocht, maar na deze teleurstellende gebeurtenis, is mijn plezier eraan wel weg en zal ik nooit meer bieden.

  • Aanbevelen? Nee
1

Slecht

Geachte heer Alexander, Ik begrijp uit het niet reageren op mail (2 ondertussen 3 maal) dat u geen reactie gaat geven. Dit gegeven in ogenschouw nemende zegt natuurlijk meer over u dan over mij. Het feit dat u schijnbaar een frustratie hebt tegen mij doet hier niets aan af. Ik zou het graag zakelijk houden maar dat schijnt nogal moeilijk te zijn. U geeft op de site van Jouwveilingen aan dat dubbel betaalde verzendkosten geretourneerd worden. Ik vind het dan ook jammer dat u bij dit feit in gebreke blijft en derhalve oneigenlijk gebruik maakt van iemand anders gelden. Vrij vertaald betekend dit dat u een ladelichter bent, niet correct handelt en als zakelijke partner niet te vertrouwen bent. Het feit dat ik al 10 jaar klant ben van Jouwveiling met een inkoop van meer dan € 36.000,-- door de jaren heen, had ik op iets meer wederzijds respect gerekend. Ik denk dat u zich moet realiseren dat u van uw klanten afhankelijk bent en niet andersom. Hoogachtend, J. van Gorkum

  • Aanbevelen? Nee

Fantastisch

Altijd leuk spullen te koop of in een veiling. Echt een aanrader!

Top website en harstikke duidelijk

Ik heb airpods pro gekocht op deze website en ik heb er geen spijt van! Top kwaliteit van een lage prijs. Al met al een top website en ik ga hier zeker vaker gebruik van maken.

Bedrijfsgegevens

Energieweg 37

2404 HE Alphen aan den rijn

0172-749029

[email protected]

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.