Laden reviews...
Laden reviews...
28 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Review overzicht
Over het geheel genomen geven de beoordelingen een constant hoge serviceniveau weer. Klanten noemen duidelijke communicatie, behulpzaam personeel en een vlotte levering. Meerdere klanten gaven aan een goede prijs-kwaliteitsverhouding en heldere processen. De algehele ervaring lijkt betrouwbaar en klantgericht.
Het gehele proces is echt top verlopen. Met vele dank aan Jeroen, hij heeft me heel goed geholpen!!
Beveelt aan
22 June 2026
Lizzel
Oss
Beste Lizzel,
Bedankt voor je review! Wat fijn om te horen dat het gehele proces zo soepel is verlopen.
Jeroen vond het een plezier om je te helpen en we wensen je veel succes/plezier met de koelwerkbanken!
Top service!
Beveelt aan
16 May 2026
Jakob
C
Beste Jakob,
Bedankt voor de mooie review!
Ik werd goed geholpen bij de keuze van de geschikte motor
Beveelt aan
12 May 2026
vervaecke
knokke heist belgie
Beste heer Vervaecke,
Bedankt voor de mooie review! Fijn om te horen dat u onze hulp als prettig heeft ervaren. Graag tot de volgende keer.
Alles prima verlopen wij zijn zeer tevreden
Beveelt aan
22 March 2026
Nicole
Sint truiden
Beste Nicole,
Bedankt voor de positieve review. Goed om te horen dat jullie zeer tevreden zijn!
Zeer deskundig personeel, zowel voor het maken van de offertes als de installatie. Wij zijn hartstikke blij met onze nieuwe vriezer en zouden in de toekomst zeker weer voor Thebo kiezen!
Beveelt aan
19 March 2026
Wesley
Katwijk
Beste Wesley,
Hartelijk dank voor uw mooie review! Fijn om te lezen dat zowel het offertetraject als de installatie naar wens zijn verlopen. Veel plezier met uw nieuwe vriezer en graag tot een volgende keer!
Ik had een speciaal verzoek m.b.t. een Tefcold koelwerkbank en dat werd zonder problemen en in een handomdraai voor gezorgd. Hele vlotte, vriendelijke en efficiënte communicatie; snelle levering en alles naar verwachtingen!
Beveelt aan
14 March 2026
Jason
Gent
Beste Jason,
Hartelijk dank voor uw positieve feedback! Geweldig om te lezen dat u onze service zo heeft ervaren. We helpen u uiteraard graag opnieuw als u weer een speciaal verzoek heeft!
Bestelling en contact met de mensen van Thebo verliep heel vlot met een correct advies en de juiste hulp om de levering naar onze wens aan te passen. Koelkast ziet er ook heel degelijk uit, maar dat is natuurlijk minder de verdienste van Thebo zelf; de scherpe prijs voor die koelkast is natuurlijk wel hun verdienste!
Beveelt aan
10 February 2026
Kris
Begijnendijk
Beste Kris,
Hartelijk dank voor de positieve review. Fijn om te lezen dat het gehele proces goed verlopen is. Graag tot de volgende keer.
In onze zoektocht in het woud van vrieskasten, werden wij uitstekend bijgestaan door de firma THEO, Alkmaar, in de persoon van Steef van der Tuin. Hierdoor konden wij op basis van geadviseerde keuze snel de vrieskast ontvangen, die voor onze organisatie(Voedselbank Bolsward e.e.) het meest geschikt is.
Beveelt aan
9 February 2026
Willem Jan
Bolsward
Beste Wille Jan,
Hartelijk dank voor uw mooie review. Fijn om te horen dat u zo tevreden bent over het advies van Steef en de snelle levering.
Na de bestelling van de koelmotor werd ik door Thebo gebeld om even door te nemen of het bestelde inderdaad goed zou passen in onze situatie. De koelmotor is vervolgens geleverd volgens afspraak, netjes en degelijk verpakt. Al met al gewoon goed en netjes.
Beveelt aan
25 January 2026
Jeroen
Enschede
Beste Jeroen,
Dank u wel voor uw positieve review. Fijn om te horen dat zowel de communicatie als de levering aan uw verwachtingen voldeden. Bedankt voor uw vertrouwen in THEBO.
Ik viel bijna van m'n stoel toen ik kort na mijn online bestelling een mens van vlees en bloed aan de lijn kreeg om mijn order op te volgen. Geen chatbox, geen robot, geen AI, geen geautomatiseerde reply maar een MENS. Zoals ik er zelf ééntje ben dus. Very very much appreciated! Bij de levering bleek de chauffeur van hetzelfde persoonlijke en behulpzame kaliber. Dank daarvoor!
Beveelt aan
20 January 2026
Frederik Broes
Brugge
Beste Frederik Broes,
Wat een mooie en enthousiaste feedback, dank u wel daarvoor. Persoonlijke opvolging vinden wij erg belangrijk, dus het is fijn om te lezen dat dit zo gewaardeerd wordt. Bedankt voor het vertrouwen en voor het delen van uw ervaring.
alles is perfect verlopen, je doet een bestelling, ik werd opgebeld door Thebo en er werden duidelijke afspraken gemaakt, heel helder,die werden allemaal zoals afgesproken opgevolgd, de frigo was niet beschadigend en werkt perfect. Dikke duim voor THEBO, doe zo verder, ik koop nog bij jullie, indien nodig:)
Beveelt aan
20 January 2026
FREDERIK MAES
INGELMUNSTER
Beste Frederik Maes,
Hartelijk dank voor deze mooie review. Wij vinden het fijn om te horen dat alles van bestelling tot levering volledig volgens afspraak is verlopen. Bedankt voor het vertrouwen in THEBO, we helpen u in de toekomst uiteraard opnieuw graag verder!
nog niet in gebruik
Beveelt aan
9 January 2026
Willem Courtz
Rouveen
snelle service en er wordt naderhand nog een keer gebeld om te vragen of alles naar tevredenheid werkt
Beveelt aan
9 January 2026
T. B. T. Ngo
Ermelo
Beste,
Bedankt voor uw fijne review! Wij vinden het altijd prettig om even na te bellen en te checken of alles goed werkt. Mooi om te horen dat u onze service als snel en prettig heeft ervaren. Graag tot de volgende keer.
Het is een zeer aangenaam bedrijf en bovenal de medewerker Steef is zeer behulpzaam en zeer rijk in uitleg en tijd. Zeer tevreden over te werking en communicatie. Prijs en kwaliteit zijn zeer goed. Open en transparante opvolging en planning. Zeker aan te bevelen Dank voor de samenwerking
Beveelt aan
26 December 2025
Jan Hiers
GERAARDSBERGEN
Beste Jan,
Dank voor deze positieve feedback.
Fijn om te lezen dat onze aanpak, communicatie en planning zo gewaardeerd worden. We nemen dit graag mee en kijken uit naar een verdere samenwerking.
Wat een vriendelijkheid en snelle goede service. Vlotte en goede communicatie. Zonder twijfel zou ik opnieuw bestellen bij jullie.
Beveelt aan
17 December 2025
Ellen
Merelbeke
Beste Ellen,
Hartelijk dank voor uw positieve beoordeling. Wat fijn om te horen dat alles volledig naar tevredenheid is geweest. We waarderen uw vertrouwen en helpen u graag weer bij een volgende bestelling!
Bedrijf waar je van op aan kan. Alles goed geregeld en zeer net werk afgeleverd, waarvoor complimenten
Beveelt aan
9 December 2025
Ed Klaarhamer
Leidschendam-Voorburg
Beste Ed,
Hartelijk dank voor uw positieve review. We vinden het prettig te horen dat u de samenwerking als goed heeft ervaren en dat het werk naar wens is uitgevoerd. Dank voor uw vertrouwen en graag tot een volgende keer!
Goede service gemakkelijk bereikbaar telefonisch advies gekregen en scherpe prijs Zeer tevreden met het type toestel dat aangeraden werd dankjewel
Beveelt aan
8 December 2025
Valérie
Pellenberg België
Beste Valérie,
Hartelijk dank voor uw positieve feedback. We zijn blij dat de aanbevolen vriesmotor goed bevalt. Dank voor uw vertrouwen en graag tot een volgende keer!
Heel goed en professioneel geholpen door 2 medewerkers van Thebo. Ik kan een ieder dit bedrijf aanraden.
Beveelt aan
24 November 2025
John
Rotterdam
Beste John,
Hartelijk dank voor uw mooie review. Wat goed om te horen dat u zo prettig en professioneel bent geholpen door onze collega’s. We helpen u in de toekomst graag opnieuw!
Zowel het bestellen, het produkt als de levering naar 100% tevredenheid.
Beveelt aan
24 November 2025
Robert
NEEDE
Beste Robert,
Hartelijk dank voor uw positieve beoordeling. Wat fijn om te horen dat alles volledig naar tevredenheid is geweest. We waarderen uw vertrouwen en helpen u graag weer bij een volgende bestelling!
Na het eerste telefonisch contact verliep de opdracht, toelichtingen, levering en plaatsing heel soepel. Nette betaalafspraken gemaakt en hieraan voldaan. Kortom: zoals wij dat graag zien en ook zelf opvolgen: afspraak is afspraak.
Beveelt aan
24 November 2025
R. Jonker
Veendam
Beste heer Jonker,
Hartelijk dank voor uw uitgebreide en positieve beoordeling. Het is fijn om te horen dat het hele traject soepel is verlopen. Heldere afspraken vinden wij belangrijk, het is prettig om te horen dat dit ook zo is ervaren. Graag staan wij in de toekomst opnieuw voor u klaar!
ZE HEBBEN ZO SNEL ALS KON GESCHAKELD
Beveelt aan
13 November 2025
Jorg
Oisterwijk
Beste Jorg,
Bedankt voor je mooie beoordeling. We doen er alles aan om onze klanten zo goed en vlot mogelijk te helpen. Graag tot een volgende keer!
Goede service. Deskundig advies.
Beveelt aan
5 November 2025
Robin
Valkenswaard
Beste Robin,
Hartelijk dank voor uw mooie review! Fijn om te horen dat onze service en het advies aan uw verwachtingen hebben voldaan. We helpen u graag opnieuw in de toekomst!
Snel en correct geleverd. Goed product. Tevreden!
Beveelt aan
1 November 2025
Tom CORMAN
Ekeren
Beste Tom,
Bedankt voor uw positieve review! Fijn om te horen dat u tevreden bent met zowel het product als onze dienstverlening. We hopen u in de toekomst opnieuw van dienst te mogen zijn!
Goed contact, goed verhaal, goeie prijs ,goeie levering . Aanbevelenswaardig en lof alom Klaas Keekstra
Beveelt aan
27 October 2025
klaas keekstra
Opperdoes
Al de afspraken die gemaakt worden zijn netjes nagekomen en de service is ongekend, een echte aanrader!
Beveelt aan
8 October 2025
Bernard oldenburg
Ugchelen
THEBO is meer dan 30 jaar geleden begonnen als specialist in vleessnijmachines. Inmiddels is THEBO met duizenden klanten en diverse specialistische webshops een toonaangevende speler in Nederland en België. Ons team is goed opgeleid en zal er alles aan doen om je perfect te adviseren. We nodigen je uit om contact met ons op te nemen.
Laat ons je verbazen!
Koelmalaan 350 S0.9
1812 PS Alkmaar
Branch
Installatie, Techniek
Specializations
Klimaat, Koeling, Airco
Webshops