Filters

er mankeert niks aan

verzorgt! ik ben tevreden

snel efficient

snel en efficient geleverd

Heerlijk

Hemd is heerlijk warm en zeer comfortabel in het dragen. De verwarming kan dus een graadje lager, ook niet verkeerd in deze tijden van energiecrisis.

Prima!

Goede kwaliteit, correcte levering.

Fijne service en prachtige shirts

Telefonisch contact met eigenaresse is erg prettig en bij een speciale wens wordt er ook meegedacht. Erg tevreden over zowel de service als kwaliteit van mijn Madiva shirts en hemdjes, die ook nog zijn voorzien van een mooi kanten randje. Ik heb het nooit meer koud :)

Betrouwbare webshop

Snelle bezorging.

Prima prijs kwaliteit verhouding

Snelle levering. Fijne warme spulletjes voor komende winter!

Alles topniveau

Mooie kwaliteit, keurige verzending.

Snelle levering van prachtige producten die heerlijk zitten!

Prima!

Zeer goede waar en vlotte levering!

Uitstekende service, prachtige producten

Snel ontvangen, vlot bestelproces, prachtige producten. Een artikel moest helaas retour. Eenvoudig retourproces, goede service, geld heel vlot terug ontvangen. Super!

Pettige service

Mooie kwaliteit kleding. Aandachtspunt: hoe je gespaarde punten in te zetten? Is niet helemaal duidelijk.

6

Mooie onderjurk, maar ik heb er niets aan.

Ik kocht de onderjurk om hem te dragen onder een doorschijnende jurk. Helaas is de onderjurk bijna nog meer doorschijnend. Ik heb er dus niets aan en dat vind ik jammer! Voortaan zal ik beter opletten. Service en kwaliteit prima.

7

Prima!

Vlotte levering en mooie kwaliteit

Zijden hemdje heerlijk

Zou er ook nog graag 1 in die mooie koraal rode kleur willen bestellen.

fijne wollen kleding voor een goede prijs

een ruim aanbod in wollen kleding

7

Savon noir, geweldig product!!

Savon noir, zelfs te koop bij Asterra, waar ik vnl bio ondergoed koop. Savon noir is heel handig om in huis te hebben. Een mooie aanbieding van Asterra.

Prettig contact bij vragen, mooie spullen

De bestelde legging en shirt zien er mooi afgewerkt uit en zijn van mooie kwaliteit. Ik had wat vragen over de bezorging en daar werd snel en praktisch op gereageerd. Ik had een opmerking over de informatie die er op de site stond over de kosten van verzending naar Duitsland en ok daar werd vriendelijk op gereageerd. Kortom, prima allemaal!

Herl blij met mijn prachtige shirt en de klantvriendelijkheid

Goede kwaliteit van het shirt. Heel fijn in het dragen daarvan

Goed

Overzichtelijke site. Helaas was de maat niet geschikt en het retoursturen is vlotjes verlopen.

Uitstekend

Prachtige producten. Prima service. Alleen maar lof!

TOP

Snel geleverd en zaken die ik nergens anders kan vinden.

Snelle levering

Duidelijke site, snelle levering

Kwaliteit zeer goed, en een correcte onderneming.

Ik koop al bij Asterra vele jaren. voor mij alleen als iets bijzonders nodig heb. Heb ooit één keer iets terug gestuurd, en één keer geruild. Dit is steeds zonder problemen opgelost. Ze hebben mooie en bijzondere producten . en ze blijven hun idealen trouw, waardoor je weet dat de kwaliteit zeer goed is. Prijs en kwaliteit is goed. zeer integer.

Fijne kleding en goede service.

Heel blij mee!

Over Asterra

Bij Asterra vind je onderkleding van merinowol en zijde voor alle leeftijden.

Kiyoh Reviews