Filters

tevreden zoals altijd

zie boven

Heel tevreden

Producten goed met prima prijs. Snelle verzending. Goed verpakt: geen absurd grote dozen, geen plastic en goed verzorgd. Heel tevreden

Snelle afwerking bij retourzending+terugbetaling!

De wol/zijde hemdjes hebben ondanks handwas toch snel kleine gaatjes? Heel jammer. Ik heb geen printer, dus graag altijd een retourbiljet sturen bij aankoop?

Reactie van het bedrijf

Dankjewel voor je feedback! Zou je ons per mail willen laten weten over welk merk je opmerking over de gaatjes gaat? Als we deze opmerking vaker krijgen, gaan we namelijk terugkoppelen met de fabrikant. Overigens nog een tip bij handwas (maar wellicht wist je dat al lang): laat het hemd niet lang weken, dan is het namelijk gevoeliger voor gaatjes. Dan nog je opmerking over het retourlabel. Omdat deze in de meeste gevallen niet gebruikt worden, vinden we dat een verspilling van papier. Echter, je kunt ook printerloos retourneren. Daar kun je voor kiezen als je het retourlabel bestelt. Je laat dan een code zien bij het PostNL en dan printen zij het label voor je uit!

Uitstekend.

Duidelijke informatie op de site, prima producten, en snelle levering. Zo nodig mondeling contact en dat houdt het menselijk!

Goeie kwaliteit en zalig om te dragen ❤️

Al jaren koop ik wollen kleding bij Asterra en ben hier heel tevreden over, het is iets duurder dan katoenen kleding maar het gaat ook langer mee en het is zo comfortabel warm en aangenaam om te dragen.

Prachtige producten. Uitstekende service.

Altijd weer een feest om een pakketje van Asterra te ontvangen! De producten zijn stuk voor stuk prachtig. Ik ben een fan van de wol-zijden hemden en shirtjes in prachtige kleuren van o.a. Madiva, maar ook de andere merken zijn heel goed. Service is uitstekend. Veel dank!

Uitstekend

Uitstekende kwaliteit, snel geleverd

Prachtige shirts en snelle verzending!

Hele mooie shirts van merino, ik heb er gelijk twee verkocht.

Goede adequate service !

Ik had een fout gemaakt bij de bestelling,een kleine maat ipv grote !de direkte adequate oplossing van beide kanten was een perfecte snelle oplossing

Top service

Hele fijne kledingstukken, duurzaam en behaaglijk. Om steeds weer te dragen. Dag na dag. Verzorgde en snelle levering. En goed advies.

zeer mooie producten

prachtige kleur, mooie kwaliteit van het wollen dames shirt.

7

prima

goed

Uitstekende ervaring

Voor het eerst een bestelling geplaatst voor mooie Merino kleding en accessoires. Super goede afhandeling, snelle verzending en ontvangst. Mooie producten, vaak leuke aanbiedingen dus zeker een aanbeveling voor mensen die kleding van natuurlijke materialen willen aankopen (i.p.v. synthetische troep).

uitstekend

De bestelde wollen dameshemden, kwamen snel, na vooraf telefonisch advies gevraagd te hebben. Alles prima in orde. Zelfs de verpakking was met zorg gedaan! Dit is een adresje om te onthouden!!

Uitgebreide collectie zijden kleren

Ik vond bij Asterra wat ik zocht en dat was in geen andere webwinkel te vinden. Snelle verzending en zelfs naar Litouwen waar ik woon.

Prachtige, behagelijke pyjama

Heerlijke wollen pyjama om lekker te kunnen slapen!

Uitstekend

Altijd een tevreden klant. Of het nou gaat om dames of heren kleding of kleding voor onze kleine spruit. Alles is altijd naar wens en precies zoals het is omschreven op de website. Alterra raad ik aan, aan iedereen die op een bewuste en duurzame manier kleding wil dragen.

Snel geleverd

Het shirt van wol met zijde dat ik bestelde bij Asterra is echt heel mooi en comfortabel. Het werd snel geleverd, dus kon niet beter. Een aanrader!

Zeer goede kwaliteit

Al vaak heb ik bij Asterra een hemd besteld. De levering is snel. De materialen voelen zacht aan, ook goed wasbaar op een wolwas programma. En het gaat heel lang mee. Ons hele gezin draagt wol met zijden hemden. We hebben het nooit koud.

Tevreden terugkerende klant

Zeer tevreden over Asterra, de kwaliteit van de kleding en de klantenservice. Bestellingen worden snel verstuurd, reactie op mail is vlot en vriendelijk en als er een keer iets is, wordt het retourproces fijn afgehandeld. Ik ben dan ook een terugkerende klant!

Besteld en snel geleverd, bedankt

Heel goed!

De kleding is allemaal van hoogste kwaliteit, vlug verzorgd; ik geniet er al jaren van.

Snelle service, uitstekende klantenservice

Mooie en goede kwaliteit, hele snelle bezorging, bereikbare en vriendelijke klantenservice. De service was een keer zo snel dat ze in de haast de verkeerde kleur van een shirt hadden ingepakt. Maar dat belet me zeker niet om weer bij Asterra te shoppen!

Mooie artikelen!

Mooie artikelen, blijven ook mooi, in mooie keuren. Snelle service.

Goede service mooie producten

Wol en wol/zijde is prijzig maar absoluut het geld waard. Asterra heeft veel duurzame artikelen zoals die van het bedrijf Joha. Groot pluspunt: toen ik producten ruilde en iets retourneerde had ik binnen 2 dagen geld terug op de rekening! En binnen een dag het geruilde artikel in huis!

Bedrijfsgegevens

Bolderikkamp 39

2353HL Leiderdorp

634532408

[email protected]

Over Asterra

Bij Asterra vind je onderkleding van merinowol en zijde voor alle leeftijden.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.