Filters

Mooie artikelen!

Mooie artikelen, blijven ook mooi, in mooie keuren. Snelle service.

Goede service mooie producten

Wol en wol/zijde is prijzig maar absoluut het geld waard. Asterra heeft veel duurzame artikelen zoals die van het bedrijf Joha. Groot pluspunt: toen ik producten ruilde en iets retourneerde had ik binnen 2 dagen geld terug op de rekening! En binnen een dag het geruilde artikel in huis!

Prima

Heerlijke producten en milieuvriendelijk. Aanrader!,

Goede producten

Ik ontvang altijd kwalitatief goede producten. Netjes verpakt en optijd geleverd. Ga zo door!

Uitstekend

I bought the Dilling white wool thermal leggings. The wall gloves from Germany and the tip of the finger/less mittens. The fingers were a bit long on the size 9 boiled wool gloves , which are beautiful, so I probably should’ve got a size 8, but when I wear the icebreaker wool lining gloves inside them the fit is perfect. What to do ! Buy two?? I didn’t like the mittens that fold back with the button, but my husband loves them. They are a bit thin for my New Zealand hands which are not used to the cold. The boiled wool gloves are thicker and better for me but he’s a hardy Dutchman and he says they’re great. The button is a little bit difficult to do up with one hand, but maybe it will loosen up over time. All in all Asteera did a great job. They sent the items very quickly. No problem at all with delivery and we are very happy with the excellent products. Thank you.

Mooi materiaal.

De prachtige spullen die ik bestel worden snel geleverd.

Ik ben zeer tevreden

Ik ontving precies wat ik graag wilde, zuiver scheerwollen leggings. De levering ging ook prima

Komfortabel en warm

Een vriendin had me deze website aanbevolen omdat we naar Noord Zweden zouden gaan . Ik heb legging, een t-shirt en onderbroeken gekocht. Het was tussen -20 en -30 tijdens ons verblijf. De kleding zit heerlijk en heeft me heel goed warm gehouden. Hartelijk dank, ik zal weer hier kopen als ik dit weer nodig heb. Eva

service en snelheid gaan samen

het bestellen en aankopen gaat pijlsnel

Prima service en materiaal

Idem

Goede kwaliteit en goede service.

Ik ben zeer tevreden over de geleverde kwaliteit en service.

Altijd fijne wolletjes kunnen vinden bij Asterra

Erg tevreden over de producten en diensten en Helga is erg vriendelijk

Heerlijke warme wollen kleding

Ik gebruik al jaren de hemden van Asterra als onderlaagje in de winter. Ze zitten zo heerlijk en fijn. Nu ook een mooi paar wollen handschoenen aangeschaft, wat wel lekker is in de winter. De bestelling was snel geleverd.

Goede communicatie, top product en zeer goede prijs.

Bij Asterra heb ik mooie wollen dilling babyrompers gekocht voor een hele goede prijs. De bestelling ging soepel, snel en makkelijk. Het leveren was netjes en binnen een paar dagen had ik de gewenste rompers binnen. Het product was zoals omschreven, ik ben zeer tevreden en zal zeker met een gerust hart in de toekomst een product bij Asterra bestellen.

Prachtige producten en snelle service

Bij Asterra zijn prachtige natuurlijke producten te koop waarbij ik altijd kan slagen. Voor mijzelf of voor een cadeau voor een dierbare. De prijs kwaliteit verhouding vind ik goed. Het is logisch dat wil en zijde wat duurder zijn en alsnog niet te gek hoge prijzen. De service is snel en heel fijn dat je ervoor kan kiezen om je pakket zonder extra kosten op te halen bij Silvester!

Prima kwaliteit en goede levering

Fijn bedrijf om te bestellen met mooie produkten en goeie info op de site zodat wat ik verwacht ook klopt.

6

Fijne bestelprocedure, maar bestelde pyamabroek was te ruim.

Beste mensen, Een tengere, lange Lijs die houdt van wolzijden pyama's: het wordt steeds lastiger om iets te vinden voor haar lange benen (158-164). Ze was heel blij met de pasvorm van wollen pyama's met bamboe binnenzijde van Hust & Claire, maar die gaan maar tot maat 146-152. En zijn moeilijk te vinden. De Hocosa pyamabroek sluit heel hoog, wat ze niet prettig vindt, en vooral: de stof lubbert om haar middel. Daarom helaas retour. Is er nog iets anders te verzinnen? Zou Cosilana misschien nog iets kunnen leveren in haar maat? De samenstelling van katoen, wol en zijde was ook altijd favoriet. Vriendelijk dank, Manon Berendse

Prima artikelen en snelle service

Via website snel mooie artikelen kunnen kiezen, die ok razendsnel werden geleverd.

Mooie kwaliteit en snelle levering, dank!

Lekker zacht en warm.

Aangenaam om te dragen. Geeft me een gevoel van comfort en maakt dat ik deze winter warmer ben dan voorheen.

Mooi materiaal. Fijn dat ik het zelf af kan halen.

Duidelijke website. Onze ervaring is dat de produkten van goede kwaliteit zijn.. Merini wol is heerlijk.

Prima

Heel goed

Mooie en duurzame kwaliteitsproducten

Alles klopt: warm materiaal, mooie kleur, goede pasvorm, snel in huis. Zeer blij mee. Elk jaar een mooi kerstkado om in te wonen.

Heel goed

X

Goede service en mooie duurzame producten.

Snelle levering en ijn retour is snel en goed afgehandeld.

Bedrijfsgegevens

Bolderikkamp 39

2353HL Leiderdorp

634532408

[email protected]

Over Asterra

Bij Asterra vind je onderkleding van merinowol en zijde voor alle leeftijden.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.