Filters

10

Altijd aardig en fantastische producten!

Ik ben al vaker bij veerman geweest en ik ben altijd zeer tevreden. Je word goed geholpen en als er iets kapot of vies is helpen ze ook altijd. Super blij met ze in Huizen!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede en snelle service

Bestelling snel geleverd en mooi ingepakt

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne website en snelle levering!

Mijn bestelling snel en netjes verpakt ontvangen, mooi ingepakt en inclusief persoonlijke boodschap! Erg leuk!

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Snel en mooi verpakt ontvangen

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle levering.

Online bestelde ik een een Garmin horloge. De verzekerde levering was volgens toezegging binnen een werkdag gerealiseerd.

  • Aanbevelen? Ja
9

Netjes en snel geleverd

Prima, geen problemen ervaren, ging allemaal heel goed.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig.

Snel geleverd en correct en anoniem verpakt.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Tot volle tevredenheid

  • Aanbevelen? Ja
10

Gewoon goed.

Mijn jarenlange ervaring, bijna 30 jaar, was altijd positief. Goede service en goede adviezen. Hou dat zo!

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Alles ging perfect

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend.

Nette prijs, snelle levering, fantastisch product.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super en persoonlijke service.

Als horloge liefhebber een aantal horloges bij Veerman gekocht en iedere bestelling is er telefonisch contact voor het afstemmen van de leverdatum. Recent heb ik nog wel elders gekeken maar door de goede ervaring toch terug gekomen bij Veerman.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Voelt als een betrouwbare site. Mijn Garmin Fenix 8 snel geleverd. Zeer tevreden

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte juwelier

Product wordt netjes en in cadeauverpakking verstuurd en snel geleverd. Een echte aanrader zeker nu er mooie aanbiedingen zijn.

  • Aanbevelen? Ja
8

prima bedrijf

prima bedrijf niets op aan te merken,alles wordt keurig afgehandeld.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prachtige sieraden, snelle levering

Twee prachtige ringen besteld, zijn precies zoals afgebeeld op de website. De levertijd van 2 werkdagen beide keren nagekomen. Zeer tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
10

GEWELDIGE juwelierswinkel!

Veel assortiment,uitstekende service, staan je ook snel te woord als je vragen hebt! Chapeau,dikke vette 10 van mij, ben erg blij met VEERMAN JUWELEN!❤️

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect en zorgvuldig

Het horloge dat is kocht was zeer scherp geprijsd. Dat haalde me over om het horloge te kopen. Deze is snel en zorgvuldig geleverd. Zeer tevreden over de service.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima!

Online besteld. Snelle levering, overzichtelijke website.

  • Aanbevelen? Ja
10

Binnen een dag ontvangen en goed op de hoogte gehouden

Heel goed

  • Aanbevelen? Ja
10

Hoge service, Top!

Bestelling online gedaan. Volgende dag al gebeld om de bestelling te komen brengen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede levering en communicatie

Ondanks de vertraging door Post.nl en een fout in de app, toch een snelle levering en goede communicatie vanuit Veerman.

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte service, zelfs na wijziging van de bestelling.

Na een wijziging in mijn bestelling is alles perfect verlopen. De communicatie was vlot en duidelijk, en de aangepaste ring werd snel en in perfecte staat geleverd. Heel tevreden met het eindresultaat – zeker een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

Veerman :geweldige juwelier

helemaal verliefd geworden op het polshorloge van Zeppelin, de moonface van de serie Mediterranee. ik had al eerder met de goede service van Veerman te maken gehad, dus daar maar proberen op de website. helaas was dit model niet op voorraad, maar voor mij bestellen was geen probleem, binnen 1 week thuis. prachtig horloge, klassiek met modern (Japans) kwartsuurwerk, beige wijzerplaat met 2 kleurige wijzers. je moet het zeker gaan zien . en... de eerste batterij die vervangen moet worden wordt door Veerman gratis gedaan. en dan de prijs : de laagste die ik vond op het web. zo'n juwelier gun ik de verkoop ! een heel tevreden en blijde klant. tot een volgende keer. Clemens

  • Aanbevelen? Ja
9

Goede service

Online een horloge gekocht met een leuke korting ivm verbouwing. De horlogeband werd gratis op maat gemaakt. De pols omtrek en oude horloge opgemeten en deze gegevens doorgeven. Binnen paar dagen was de horloge mooi verpakt binnen. Hij past perfect.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Lindenlaan 28

1271BA Huizen

355230958

[email protected]

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.