Goed opgezette e learning cursus hier valt niks op af te praten, werkt top. Alleen merkte dat het proefexamen niet up to date was met de lesstof en de lesstof niet up to date was met het officiële examen. Ik heb namelijk 2 vragen tijdens het officiële examen gehad die anders in de lesstof staan. Ik kan me er nog 1 herinneren. - wat is een veilige gelijkspanning om mee te werken? In de lesstof staat dit aangeven als 120 volt alleen dit is bijgesteld en is inmiddels 110 volt. Een van de vragen die niet up to date is in het proefexamen is. - of je wel of niet een werkbak mag gebruiken op een heftruck. Want in de lesstof staat dat dit niet mag en dit is correct, want dit is verboden sinds 2020 na een aanpassing. Alleen in het proefexamen mag dit blijkbaar nog wel. Dit brengt redelijk wat verwarring met zich mee.
De cursus dag was prima, vlotte presentatie, goede opleider die de juiste combinatie had tussen praktijk en theorie. locatie bijzonder goed. versnaperingen in overvloed, lunch uitstekend. Examen bijzonder treurig. het aantal deelnemers is ver van te voren bekend, als je dan als examinator maar met de helft (20) van het aantal laptops komt aanzetten is een regelrechte aanfluiting voor de organisatie!! waar was de tweede examinator??
Door eerst zelf de e learning te volgen en dan een dag klassikaal les te hebben ben je prima voorbereid op het examen.
De leraar was een leuke duidelijke man en sprak met een kalme beheerste stem. Legde totaal geen onnodige druk op de klas wat ik als prettig ervaarde. Bijvoorbeeld, de voorstel ronde was interactief waardoor de focus toch op de leraar bleef. Ik vond het wel echt heel veel informatie en ik krijg dan altijd het gevoel dat het meer gaat om aantal behaalde examens dan dat er ook echt iets onthouden wordt Het is eigenlijk net teveel voor een hele dag met afsluitend een examen.
Duidelijke noodzakelijke informatie met een beetje humor tussendoor
Ben dyslect en daar waren geen mogelijkheden voor tenzij verklaring van huisarts en officieel onderzoek. Voor VCA vol konden ze niets voor me betekenen. Ben van een generatie dat pas laat in volwassenheid duidelijk was dat dyslexie het probleem was. Laat niet alleen hoogopgeleide mensen dit soort stof maken en de regels daarvoor maken. Het verwerken van leerstof werkt anders dan bij niet dyslexie cursisten
Cursus top gedaan. Super de topper
Dit was mijn eerte VCA cursus met examen en ben met onderscheiding geslaagd. ik heb enkene dagen vooraf de E-learning gedaan en dan de cursus gevolg. Zeer aangename man die de les gaf, ook het eten was tot in de puntjes verzorgd. Heel klein min puntje, wijkcentrum de spinne in Goes is heel onduidelijk aangegeven. Misschien even vermelden in de mail naar de volgende kandidaten hoe ze makkelijk de ingang kunnen vinden. Voor de rest is alles super duidelijk gecommuniceerd. Jullie hebben er een aangename ervaring van gemaakt.
De man praatte veel over zich eigen en was slecht verstaanbaar zonder t boek thius te lezen had ik de cursus niet gehaald
Goedemiddag, Allereerst wil ik u hiervoor hartelijk danken! Immers zonder feedback van onze cursisten kunnen wij niet werken aan continue verbetering en de wijze waarop onze docenten de VCA training geven. Vervelend dat u geen positieve ervaring heeft ondervonden en onze docent slecht te verstaan was. Dit mag natuurlijk nooit. Hiervoor bieden wij u onze excuses aan! Wij nemen u opmerkingen dan ook zeer serieus en willen graag op korte termijn een gesprek met de betreffende docent aangaan. Met vriendelijke groet, VCA Nederland
De docent was slecht verstaanbaar. Bij het examen waren er meerdere onderwerpen die niet bij de cursus en in de e learning voorbij zijn gekomen.
E learning was duidelijk
lesstof sluit aan op de examen en is door de docent duidelijk en goed voorbereid ook neemt de docent je mee in zijn lesstof en houdt je aandacht erbij een zekere aanrader voor iedereen die vca vol wil behalen
Wat een topcursus! Roland wist de stof op een heldere en begrijpelijke manier uit te leggen. Hij gaf praktische tips waar je écht iets aan hebt, en dankzij zijn gevoel voor humor bleef het de hele dag boeiend om naar te luisteren. Geen moment saai! Super bedankt Roland, het was leuk én effectief. Aanrader!
Een ervaren man die goed de stof begrijpelijk it kan leggen
Fijne duidelijke uitleg zeker een aanrader.
De leraar was zeer goed. Hij hielt je goed bij de les over toch een lange dag met droge kost. Deed geen ellenlange diepgaande uiteenzetting over regels. Maar benoemde vooral de zaken die ertoe deden. Ben blij dat ik voor de dag training heb gekozen. Gaf meer vertrauen voor het examen.
Ik was in eerste instantie al niet fan van het systeem dat je eerst lessen moet doen om oefenvragen te maken en pas als je alles volledig had afgerond kon je pas het oefenexamen maken. Als je zelf de keuze zou hebben dan zou je er ook voor kunnen kiezen om eerst het examen te maken en dan kijken waar je tegenaan loopt om dan specifieker en efficiënter te kunnen leren. Als je een hoofdstuk afsloot kon je de oefenvragen ook niet opnieuw meer maken, dan moest je eerst weer door alle lessen heen om vervolgens 6 vragen te kunnen maken. Ik vond ook dat er veel te weinig oefeningen waren, tussendoor waren er nog wel een aantal vragen maar ook niet veel, maar je hebt maar 1 oefentoets en die andere oefeningen hebben ook maar een paar vaste vragen. De oefentoets zelf had ik niet voldoende gemaakt (nadat ik alle lessen dus al afgerond had) en toen heb ik gelukkig een screenshot gemaakt van welke hoofdstukken niet zo goed waren, want als je die afsluit kan je het ook niet meer inzien. Als ik het zelf berekende, dan zou ik wel geslaagd moeten zijn. Ik weet dus niet of dit een fout in het programma is of dat dit expres gedaan is om meer leren te motiveren, maar ik dacht er alleen maar door dat ik een grote kans van falen had. Verder vond ik het ook bijzonder vervelend dat de intro van alle video's vrijwel hetzelfde was, dus ook 15 seconden korten hadden gekund per stuk. Wat nog vervelender was, was dat je geen snelheid van de video's kon aanpassen. Dus ik moest naar bijzonder trage uitleggen kijken. Ook bij het herhalen van de lessen moest je de video's weer kijken om door te kunnen gaan. Hierbij was er ook geen ondertiteling mogelijkheid. Ook was het vervelend dat er geen consistentie leek te zijn in het lesgeven, dan waren er weer meer video's, dan moest je dingen aanklikken, dan luisteren en dat allemaal door elkaar. Ik zou het fijner hebben gevonden als het of meer hetzelfde zou zijn geweest of dat er een keuze was van leren. Waarschijnlijk ben ik nog van alles vergee
Instructeur bracht zn kennis op een kundige en prettige manier over.
De desbetreffende dame uit Breda ben haar naam even kwijt omdat ie niet veel voorkomt was echt top . Nam de tijd was heel duidelijk en transparant. Een dikke pluim voor die dame .
Duidelijke voorlichting.
Goed georganiseerde dag
Ik heb mijn cursus online bij jullie gedaan. Het was duidelijk en kan makkelijk leren met mijn eigen tempo. Ik heb mijn vca diploma gehaald. Bedankt
Leraar doet het goed. Weet veel. Legt uit met humor. Enige opmerking die ik heb is dat de VCA VOL en VCA Basis tegelijkertijd "les" kregen. En dat het lesgeven niet zoveel over het volle gedeelte ging. Ik zou deze misschien uit elkaar trekken.
ik had gekozen voor zelfstudie met E-learning. Achteraf had ik liever voor een boek gekozen. Je moet alle lesstof doorlopen en tussendoor vragen beantwoorden. later even snel iets terug lezen is een drama, want dan moet je weer alle lesstof doorlopen en de vragen beantwoorden. Examen afnemen was zeer rommelig. laptop was leeg en was niet goed geïnstalleerd. kom pas beginnen met m'n examen toen de eerste examenkandidaat klaar was.
Top
• Iedereen mag een review schrijven zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.