Wij hadden een omgekeerde osmose filter systeem, die totaal niet toereikend was voor ons woonschip. Dit zorgde voor verswater paniek. Hydrotense heeft mij enorm geholpen bij mijn vraagstuk. Zij adviseerden mij bij de aankoop van een passend systeem, en hebben voor een snelle levering gezorgd. Chapeau voor Hydrotense!
De juiste informatie krijgen is goud waard, maar het vinden van mensen met werkelijk verstand van zaken blijkt vaak een uitdaging. Vaak blijken mooie verhalen over producten later toch niet helemaal te kloppen. Hoe fijn is het dan om wél de uitzondering te vinden. Bij Hydrotense hebben ze knowhow uit ervaring en weten ze precies waar ze over praten als het om waterzuivering gaat. Service en kennis verdienen een 10! :)
Onze bestelling moest naar het noorden van Noorwegen worden gestuurd. Er was steeds actief contact met mij over de status.
Onze waterontharder werkte niet naar behoren (te hoog kalkgehalte) en na grondig onderzoek samen met klantenservice bleek er iets in de kop van de ontharder los te zitten. Na deze opgestuurd te hebben is deze gemaakt en weer op weg naar ons zodat we weer van zacht water kunnen genieten!
Tot er een 3 tal storingen kwamen in het afgelopen 3/4 jaar.1 storing direct na plaatsing. 1 storing in mei. 1 storing in juli. Dus door bovenstaande totaal geen vertrouwen meer hydrotens Europe door hun manier van werken en doen bij storingen en overal facturen uit willen halen.Vorige week donderdag heeft hydrotens Europe toenadering gezocht. Hij was niet blij met de review en wilde van de slechte review af.Hij kon zich niet vinden in het verhaal. Natuurlijk niet. Hij blijft maar ontkennen in eerste instantie. Toen begon hij toe te geven en bood diverse malen zijn excuses aan. Zei dat ik zomaar niet alles weghaal want niet alles is opgelost. Hoe kunnen we het dan verder afhandelen. Ik zei als je onze schade van ** euro betaald en geen facturen stuurt van werkzaamheden die onder service garantie vallen. Prima zei hij en gaf een hand met deal. Hij zou maandag as komen voor een nieuwe vlotter. Hij vroeg aan mij of ik de review eraf wilde halen bij diverse aanbieders van reviews. Ik heb een andere review gemaakt. Positiever. Alleen blijft de oude review staan en de nieuwe aangepaste komt er boven. Dat kan niet veranderd worden.Vrijdag jl kreeg ik een mail dat hij er over had nagedacht en had er een raar gevoel aan over gehouden. Dat kan zei ik we hebben het besproken en afgesproken (deal met hand geven), ik zie het probleem niet. Hij zei nu weer dat ons gesprek niet tof was gegaan en voelde zich bedreigt en hij ging de afgesproken ** euro niet betalen. Ik zei vriend nu ga te ver. We blazen onze afspraken volledig af en maandag hoef je niet te komen. Ik hier verder niet meer op in maar hierbij is het voor einde verhaal met jullie.
Beste miranda en marco, Wij kennen jullie als een tevreden klant, dat hebben jullie ons ook zelfs per e-mail laten weten. Blij waren jullie met ons voorstel voor de systeemopstelling en de uitvoering daarvan. Enthousiast vertelde Marco ons enkele maanden na oplevering dat jullie complimenten kregen over de waterkwaliteit. Hetgeen jullie tevreden klanten opleverde. Verbaasd waren wij dan ook dat wij vernamen dat er een review door jullie geschreven is. De irritatie die bij jullie blijkbaar is ontstaan, die kunnen wij niet plaatsen. Inderdaad is er na ingebruikname een lekkage ontstaan. Een fitting die niet goed afgetapet was. Dat had niet mogen gebeuren. Dit hebben we keurig zonder factuur verholpen. Later is er wel een factuur gestuurd voor het, op jullie verzoek, vervangen van een onderdeel dat misschien ooit eens een overlast zou kunnen gaan geven. Die factuur had alleen betrekking op het onderdeel, wat niet onder de garantie viel omdat het niet defect was. De reiskosten en de werkuren hebben wij uit coulance voor onze rekening genomen en dus ook niet gefactureerd zoals jullie weten. Wij streven altijd een goede open relatie na met onze klanten. Jammer dat dat met jullie blijkbaar niet mogelijk is. Wensen of vragen, zijn wij gewend om die in een open gesprek te beantwoorden en mogelijke problemen samen op te lossen. Fatsoenlijk en constructief zonder manipulaties. Klanttevredenheid zit in onze dienstverlening, dat kopen we niet. Wij hebben honderden klanten. Die willen wij graag allemaal goed servicen. Dat kan alleen door oplossingen te bieden waar onze klanten voordeel van hebben. Duurzaam en tegen een eerlijke prijs. Met vriendelijke groet, Team Hydrotense Europe
Voor de ontijzering van grondwater ben ik bij Hydrotense terechtgekomen. Na het opsturen van een staal, dat grondig geanalyseerd werd, stelde men mij een passend systeem voor. Dit systeem heb ik inmiddels zelf geïnstalleerd. Het verschil in waterkwaliteit vóór en na de filter is werkelijk fenomenaal! Daarnaast werd mijn bestelling razendsnel verzonden. Kortom: een zeer tevreden klant!
Na een hoop armoe en ruzie met de leverancier van de ontharder ben ik onverwachts op de site van Hydrotense Europe gekomen. Na telefonisch contact waarin we fijn te woord gestaan zijn en goed advies gehad hebben, hebben we een nieuw besturings systeem besteld. Dit zijn we op wezen halen tijdens een fietstocht. Ze hebben hem goed ingepakt tegen stoten en met de duidelijke instructies zijn we naar huis gegaan. 's-Avonds konden we weer heerlijk kalkvrij douchen, wat een weldaad voor het lichaam is. Een 10 meer dan dubbel waard!
Met dank aan Will, die met oeverloos geduld mij heeft begeleid in aanpassingen aan mijn grondwatersysteem, welke nu prima functioneert.
Mocht alles maar zo verlopen. Meestal met on line aankopen, Is betalen en dan "hopen" dat alles goed loopt. Of trek uw plan. Hier was het advies van voor "bestellen" tot werking. Raad vragen, staal opsturen van het water, toestel plaatsen en resultaten bespreken. En weer overleg. Ik zou zeggen TOP. Chris Vanhinsberg
Bij deze voor degene die nog zou twijfelen. Zoek u advies, ik bedoel echt advies dan ben u hier op de goede plek. Kennis, knowhow , kwaliteit en betrouwbaarheid is hier kind aan huis. Nog eens bedankt voor alles
Niet enkel waren de producten van top kwaliteit, de service die ik via mail heb ontvangen op mijn vragen was excellent. Aanrader!
Daar wij veel roest in ons grondwater hebben ben ik in overleg gegaan met Willem. Na wat heen en weer mailen kwam ik uit op de Ecom 50k. Daar wij in Hongarije wonen en toch in Nederland moest zijn heb ik het systeem zelf afgehaald en uiteindelijk zelf geïnstalleerd dit was met de uitleg en gebruiksaanwijzing voor mij niet zo moeilijk. We zijn nu bijna drie maanden verder en we zijn zeer tevreden over hoe het filter werkt. Geen roest meer en zachter water zeker een aanrader. Met alle lof voor hydrotense en zijn deskundigheid. Gr. Jaap en Marianne Cegléd Hongarije
Al jaren tevreden met de goede en snelle service van Hydrotense!
Hydrotense heeft kwaliteit producten, geeft goed advies en geeft een top service. De laatste keer op mijn verzoek super snel geleverd, top.
Heb al meerdere ontharders hier geregeld voor diverse familie en vrienden die ook dik tevreden zijn. Als er wat is bellen of mailen ze staan met raad en daad voor je klaar.
Ik dacht even een bestelling te doen en deze enkele dagen later te ontvangen. Wat ik niet verwachte was een top service! Will heeft mij een hele uitgebreide handleiding bezorgd met een hele mail (uitleg )over mijn bestelling. Het toestel moest afgesteld worden en ze hadden de waarden van mijn water nodig. Indien ik deze niet had(had in nu wel), moest ik een waterstaal opsturen. Na het bezorgen van mijn waarden, kreeg ik advies over dat ik beter nog een filter stak voor een bepaalde waarde die de filter niet voldoende zou oplossen. Ik had een fout artikel in mijn bestelling gestoken en dit heeft Will ook aangepast en gecompenseerd voor de minprijs. Levering was enkele dagen na mijn bestelling toegekomen. Ik zou zeggen dit is service van de hoogste plank en hier niet twijfelen om te bestellen.
Maatwerk advies van begin tot eind. Ook mbt bemonstering. Duidelijke installatie instructie, waar de meeste doe het zelf- ers wel raad mee weten. Als aanvulling zou een compleet aansluitschema van alle appendage het installeren nog verder vergemakkelijken. Inmiddels genieten wij van ons eigen drinkwater met de systemen van Hydrotense.
Via deze weg wilde ik jullie complementeren voor het product. Het werkt uitstekend. Nu heb ik kristal helder water zonder bijsmaak. Perfect. Ik kan het aanbevelen. Groeten uit Portugal wouter
Zeker aan te raden
Ik had zelf een verkeerde ontharder besteld. Gebeld met het bedrijf en ze hebben meteen gekeken naar een oplossing. Een dag later werd de ontharder alweer opgehaald en de juiste geleverd. Service is ook super hier.
Ik had een bestelling geplaatst van filters maar had ook een o-ring nodig. Dit artikel stond niet op de webshop. Via het contact formulier hadden ze het wel. Ik heb dit dan langs de opmerkingen bij de webshop gevraagd . Bij mijn levering was de o-ring erbij en ook nog gratis ( schoon voorbeeld van klanten binding ( service )
Prima bedrijf, bestelling was snel geleverd en service was goed.
Er was een storing mar na een terugbel reactie probleem goed opgelost
Originele beoordeling
Ik heb een waterontharder gekocht en bij het aansluiten lekte hij bij een pakkingsring. De firma zegt dat ze een pakking opsturen en dan mag ik zelf de fabrieksfout oplossen. Dit doen ze wel kostenloos gelukkig...
Kwaliteitsproducten met een volledige en duidelijke montage handleiding Zijn er achteraf nog vragen bij de installatie kan je gerust bellen . Je wordt onmiddellijk geholpen, absolute aanrader.
In Spanje waar ik een huis heb is hardheid 21hd. Bakstenen uit de kraan. Boiler, kranen douchekoppen vaatwasser en wasautomaat onbruikbaar. Geweldig advies van de heer B Theunissen en later heer Wisse.? Installatie hulp op 2000km afstand. Wat een kennis en klantvriendelijkheid. Maar waar de dag ervoor nog 22 druppels nodig waren bij de hardheidstest bleek er na de installatie waar ik trouwens ook een door Hydrotense geleverde dubbele waterzuivering na geplaatst heb, slechts een druppel nodig om het testbuisje groen te laten kleuren HD dus 1. Lijkt wel zalf als men nu doucht. Mijn beste aankoop sinds jaren
• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.