Laden reviews...
Laden reviews...
596 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Review overzicht
De meeste reviews noemen snelle levering, een breed assortiment en redelijke prijzen. Klanten waarderen het eenvoudige bestelproces en de juiste onderdelen via kentekencheck. Een kleine groep meldt problemen met retourneren, retourkosten of onhandige klantenservice, maar de algehele ervaring is positief.
Ik heb voor een bedrag van meer dan € 1000 onderdelen besteld voor een kleine buurt van vijf voertuigen, waarbij ik gebruik heb gemaakt van de kentekencheck. Op een bepaald moment constateerde ik dat ik per ongeluk twee identieke producten had besteld en dat twee andere producten die ik had besteld, achteraf niet aan de specificaties voldeden. Via de helpdesk heb ik adequate ondersteuning ontvangen bij het bestellen van de juiste producten. Toen ik de onjuiste (op advies van de website) producten wilde retourneren, werd mij medegedeeld dat de termijn van 14 dagen reeds was verstreken. Dit had ik helaas over het hoofd gezien. Na enkele correspondenties bleef de klantenservice bij haar standpunt dat de retourtermijn was verstreken en dat de producten niet konden worden geretourneerd. Zelf ruilen of het bedrag laten verwerken als tegoed voor toekomstige aankopen was niet bespreekbaar. Ik adviseer klanten daarom om extra voorzichtig te zijn bij het plaatsen van bestellingen en ervoor te zorgen dat retourzendingen binnen de gestelde termijn van 14 dagen plaatsvinden.
Beveelt niet aan
29 June 2026
Robert
Maastricht
Wilde iets retour doen maar was 6 dagen na de 14 dagen , maar werd niet vanaf geweken terwijl het de hele tijd bij mij ingepakt had gelegen
Beveelt niet aan
29 June 2026
A
Lisse
Bedankt voor uw review,
Onze richtlijnen en retourvoorwaarden staan duidelijk vermeld op onze website.
Helaas kunnen wij hier niet van afwijken en had u tijdig uw retour moeten aanmelden.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
Ik had de levering laten bezorgen in een pakketautomaat maar door het uitblijven van de afhaalcode door postnl heb ik deze niet kunnen afhalen na meerdere contacten met postnl heb ik contact gehad met uw bedrijf en kreeg ook van daaruit geen afhaalcode maar u had toch contact kunnen opnemen met postnl om het probleem aan te kaarten enfin uiteindelijk heb ik pas 6 dagen nadat het pakket in de pakketautomaat is beland kunnen ophalen of het met de postkoets is gebracht m.v.g
Beveelt niet aan
29 June 2026
Bert
Almere
Hallo,
Bedankt voor uw bericht.
Vervelend om te horen dat u pas na zes dagen uw bestelling heeft kunnen ophalen. Ik begrijp dat dit erg frustrerend is.
Helaas hebben wij geen mogelijkheid om een afhaalcode van PostNL in te zien of te verstrekken. Deze wordt automatisch door PostNL verzonden zodra het pakket in de pakketautomaat is verwerkt. Ook kunnen wij deze code niet voor u opvragen.
Onze excuses voor het ontstane ongemak. Fijn om te horen dat u uw pakket inmiddels alsnog heeft kunnen ophalen.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
Accu besteld, snel in huis, werkt prima!
Beveelt aan
29 June 2026
J.
Papendrecht
Goede keuze in merken en prima prijs. Levering ook snel genoeg.
Beveelt aan
29 June 2026
R.A. Villerius
Oosterhout
De onderdelen die ik besteld had kwamen overeen met de kapotte onderdelen. Binnen 2 dagen thuis ontvangen.
Beveelt aan
27 June 2026
Guus Ubaghs
KERKRADE
Koop ruitenwissers via kenteken check, bij levering een beschadigde al geopende verpakking, maar ook nog de verkeerde ruitenwissers, retour gemeld, voor deze moest de verpakking in een extra doos, want als de originele verpakking beschadigd is, geen geld terug, nou ben je klaar mee, geld weg! Bestel er nooit weer wat!
Beveelt niet aan
26 June 2026
Robert
Oldemarkt
Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring te delen. Wat vervelend om te horen dat u zowel een reeds geopende verpakking als de verkeerde ruitenwissers heeft ontvangen. Dat is uiteraard niet de ervaring die wij willen bieden.
Onze retourinstructie om de originele verpakking in een extra doos te verzenden is bedoeld om verdere transportschade te voorkomen, niet om een retour af te wijzen wanneer een artikel al beschadigd is aangekomen. Als het product inderdaad verkeerd of beschadigd is geleverd, bekijken we dit graag samen en zoeken we naar een passende oplossing.
Wilt u contact met ons opnemen via [email protected] onder vermelding van uw ordernummer? Dan zorgen we ervoor dat uw melding opnieuw wordt beoordeeld.
Ik heb op 11 juni een ruiterwisserblad besteld en deze zou de volgende dag bezorgd worden. Het is nu 4 emails aan de klantenservice en 14 dagen later en nog steeds niets ontvangen. Volgens de “klantenservice” ligt het aan DHL en ik moet geduld hebben. Ik heb zelfs binnen de 14 dagen geprobeerd mijn order terug te draaien, maar ook daar wordt elke keer weer negatief op gereageerd. Het begint nu naar oplichting te ruiken. Het gaat weliswaar om bijna 19 euro, maar het gaat mij om het principe waarop met klachten wordt omgegaan door deze firma
Beveelt niet aan
25 June 2026
Ton
Aerdenhout
Beste klant,
Het is altijd vervelend als een pakket niet aankomt.
Zoals mijn collega per e-mail al aangaf, is DHL op dit moment bezig met een lopend onderzoek. Een dergelijk onderzoek kan helaas tijd in beslag nemen, wij vragen hiervoor uw geduld.
Het onderzoek bevindt zich nu in de afrondende fase en we verwachten volgende week uitsluitsel van DHL te ontvangen.
We betreuren het ten zeerste dat u ons uitmaakt voor oplichters.
Wij zijn officieel aangesloten bij Thuiswinkel Waarborg, een onafhankelijke organisatie die streng toezicht houdt op onze bedrijfsvoering en betrouwbaarheid.
Tot nu toe hebben wij op al uw e-mails gereageerd en transparant aangegeven welke stappen wij ondernemen om dit probleem zo snel mogelijk voor u op te lossen.
Onze excuses voor het ongemak hierin!
Met vriendelijke groet,
Klantenservcie
Duimpje om hoog
Beveelt aan
24 June 2026
Peter Aar van der
Nieuwveen
De raambevestiging past niet. Het is geen origineel onderdeel.
Beveelt niet aan
23 June 2026
Johan
Jonkerslân
Beste klant,
Dat is altijd heel vervelend als een onderdeel net niet past.
Als een product niet naar wens is of niet past, kunt u hiervoor een retournummer aanvragen.
We zoeken dan graag samen met u naar een passende oplossing.
In de meeste gevallen is er namelijk een duidelijke verklaring voor waarom het onderdeel niet past.
Onze excuses voor het ongemak hierin!
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
Lekker snel en voordelig
Beveelt aan
23 June 2026
TvB
Nieuwerkerk aan den IJssel
artikel conform verwachting
Beveelt aan
23 June 2026
Johan
DONGEN
Fijn product voor dat geld ook nog ben oke
Beveelt aan
23 June 2026
Huub
Leveroy
ik had ruitenwissers besteld maar de verkeerde gekregen het paste niet
Beveelt niet aan
23 June 2026
jan pouli
Aalst
Beste klant,
Wat vervelend dat het onderdeel niet past.
Dit onderdeel is geschikt voor verschillende aansluitingen en kan passend worden gemaakt door middel van de meegeleverde adapters.
We adviseren u om contact op te nemen met onze klantenservice, zodat we dit samen met u kunnen uitzoeken.
Onze excuses voor het ongemak!
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
De accu werd snel geleverd en voldoet aan de eisen
Beveelt aan
22 June 2026
Andre
Lisserbroek
Product via mijn kenteken besteld. Past niet, retour aangevraagd. Na 4 weken zie ik het product nog in mijn garage. Vergeten retour is in een aparte mail in mijn spam gekomen. Nu mag het niet meer terug, is niet gebruikt en verkeerd besteld door de website aanbevolen onderdeel op mijn auto. Nu krijg ik geen reactie meer op de mail die ik stuur. Gaat om een grill van een Ford focus.
Beveelt niet aan
22 June 2026
Jordy
Marknesse
Beste klant,
Het is uiteraard vervelend als een retourzending wordt afgekeurd.
Wij lichten de reden hiervoor graag toe.
De afkeuring heeft te maken met het overschrijden van de retourtermijn.
Volgens de richtlijnen van Thuiswinkel Waarborg heeft u na het aanmelden van een retour 14 dagen de tijd om het product daadwerkelijk terug te sturen.
Uw retour melding is op 16 mei door ons verwerkt. Pas op 15 juni – een maand later – ontvingen wij een bericht met de vraag waar onze reactie bleef.
Onze e-mail is helaas in uw spambox terechtgekomen.
Wij hebben hier als bedrijf helaas geen invloed op.
Onze collega heeft u hierover in het e-mailcontact destijds ook geïnformeerd met de volgende tekst.
Let op: het is mogelijk dat deze e-mail in uw spambox of ongewenste e-mail terechtkomt. Controleer deze folders daarom ook even.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
Ik heb twee buitenspiegels bestemd en achteraf had ik er maar 1 nodig. Retour kunnen sturen en er werd snel terugbetaald. Top !!!!
Beveelt aan
22 June 2026
Hans Boom
Nieuw Heeten
Heb met kenteken gekocht maar hrlemaal verkeerd geleverd heel slecht
Beveelt niet aan
21 June 2026
Sabri
Hendrik ido ambacht
Beste klant,
Wat vervelend dat het geleverde onderdeel niet juist is.
We hebben uw bestelling erbij gepakt en deze gecontroleerd aan de hand van uw kenteken.
Het valt ons direct op dat er voor uw voertuig vijf verschillende soorten bougies beschikbaar zijn.
Na controle van de productspecificaties blijkt dat u een onderdeel heeft gekozen dat niet past bij het bouwjaar van uw auto.
Bij het door u bestelde onderdeel staat namelijk vermeld: Bouwjaar vanaf 05-2011.
Het bouwjaar van uw voertuig is echter 08-2010.
Hierdoor is er helaas een onjuist onderdeel besteld.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
De ruitenwissers die ik besteld heb kwamen zeer op tijd aan en pasten precies! Het zijn fijne ruitenwissers
Beveelt aan
21 June 2026
Stanley
Weesp
Goede service Super snelle levering
Beveelt aan
20 June 2026
Bart
Hoek van holland
Fijne Snelle Levering , incluis Mailbevestiging en volledige Productinfo. Aanrader !
Beveelt aan
20 June 2026
JOHN
Veldhoven
prima service
Beveelt aan
19 June 2026
jack van Guilik
Hattemerbroek
goed bezig
Beveelt aan
19 June 2026
Jo
Beekdaelen
vriendelijk beleefd en duidelijk
Beveelt aan
18 June 2026
mart
hoogerheide
Levering van accu beschadigd geleverd qua en mij tapijt is beschadigd daar door en geen alternatief met mij meegekeken helaas vind ik dat slecht geregeld en heb hem uit eindelijk zelf persoonlijk teruggebracht en Omgeruild
Beveelt niet aan
18 June 2026
J.B
Utrecht
Beste klant,
We hebben uw bestelling erbij gepakt en zien het volgende.
Naar aanleiding van de gegevens die u via WhatsApp stuurde, hebben wij u een alternatief voorgesteld.
Uiteindelijk is er in Rotterdam gekozen voor dezelfde accu die u al bij ons had gekocht.
Deze hebben wij uiteraard kosteloos voor u omgeruild.
Onze excuses voor het ongemak!
Met vriendelijke groet,
Klantenservice
Branch
Automotive
Specializations
Onderdelen, Accessoires
Overige bedrijven