Wij bieden meer dan 160.000 onderdelen aan. Ruim 73% heeft een foto. Elke dag worden foto's toegevoegd. Mocht je een artikel willen kopen zonder foto, meldt dit dan aan de klantenservice. Wij zullen zo snel mogelijk een foto van het betreffende artikel op de website plaatsen.
EasyParts berekent de werkelijke verzendkosten. Voor grotere bestellingen passen wij een korting toe. EasyParts heeft in het verleden per envelop verstuurd. Een brievenbus zending heeft echter geen Track&Trace. Zoekgeraakte brievenbus zendingen zijn meestal definitief zoek. Dit geeft een enorme vertraging en extra kosten.
Volgens de gegevens van EasyParts was de klant op het moment van bezorgen niet thuis. UPS heeft het pakket vervolgens op het dichtstbijzijnde Acces Point afgegeven (15 meter vanaf huisadres).
Deze klant heeft geen contact opgenomen met onze klantenservice. EasyParts heeft daarom zelf contact opgenomen en de klant voorgesteld om het artikel in backorder te annuleren, zodat het voorradige onderdeel kan worden verzonden. De klant is op het voorstel ingegaan. TIP: heb je vragen of opmerkingen over je bestelling, neem dan contact op met de klantenservice van EasyParts om vertraging van je bestelling te voorkomen.
• Tout le monde peut poster un avis tant que les termes et conditions et la politique de confidentialité sont respectés
• Nous effectuons des contrôles automatisés et manuels pour éviter autant que possible les fausses évaluations
• Les avis rédigés de votre propre initiative sont immédiatement mis en ligne et vérifiés dans les 72 heures.