Filters

10

Hele goede ervaring!

Fijne winkel, vriendelijk personeel!

  • Aanbevelen? Ja
10

Fantastische modezaak.

Zodra je de winkel binnenstapt ,voel je duidelijk dat je welkom bent. Mooi vind ik altijd dat ze niet gelijk naar je toe komen . Ze laten je rustig rondkijken, heel belangrijk. Zien ze je twijfelen ,dan komen ze pas vragen of ze kunnen helpen,ik vind dat heel prettig . Personeelsleden zijn vriendelijk ,stralen rust uit en natuurlijk heb je wel een voorkeur, door wie je het liefst geholpen wil worden maar uit respect maak ik daar heen gebruik van. Ik denk dat de andere kopers daar ook zo over denken. Want er heerst altijd een gezellige sfeer.

  • Aanbevelen? Ja
10

Heel tevreden.

Mijn bestelling beantwoordt volledig aan mijn verwachtingen. De levering verliep vlot en helemaal correct.

  • Aanbevelen? Ja
10

Zo’n mooie fijne winkel

Ik kom hier al jaren mooie ruime collectie. Zeer fijne medewerkers die geweldig adviseren Geweldig

  • Aanbevelen? Ja
8

Vlotte bestelling en snelle levering

Vlotte bestelling en snelle levering. Kwaliteit Van de bestelde kledij zag er heel goed uit!

  • Aanbevelen? Ja
10

Netjes verzorgd

Ik moest helaas mijn pakketje terug sturen, en het geld was weer snel terug gestort . Ik kan alleen maar zeggen keurig.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

Alles netjes verpakt

  • Aanbevelen? Ja
9

Prachtige lichtblauwe trui

Alles klopte aan de beschrijving en snelle levering. Trui is lekker zacht.

  • Aanbevelen? Ja
10

kan niet beter

Goede kwaliteit, keurig verpakt, snelle en correcte afwikkeling bij retourzending.

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel erg goed

Klant vriendelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Correcte levering !

Snel geleverd en keurig verpakt! Helemaal tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super service

Super service, snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima kunnen retourneren

Prima service

  • Aanbevelen? Ja
8

Snelle levering,ondanks de sneeuw, en keurig verpakt

Snelle levering, ondanks de sneeuw, en keurig verpakt

  • Aanbevelen? Ja
9

Helemaal top

Snelle levering en snelle terug betaling

  • Aanbevelen? Ja
10

Prachtige jas

Prachtige jas met mooie korting en snel bezorgd!

  • Aanbevelen? Ja
9

Één top bedrijf met een super service

Na een telefoontje met ter Horst is alles vriendelijk en snel opgelost. Zodat ik nu kan genieten van mijn aankoop. Een aanrader voor iedereen om hier u bestelling te plaatsen. Dank u Ter Horst van Geel ik ben zeer tevreden!

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en goed verzorgd.

Tot nu toe steeds heel netjes verpakt ontvangen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel en goed

Makkelijke website, snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima service via de webshop

Het artikel viel klein uit en de medewerkers van de webshop hielpen met de juiste maat kiezen en het bestellen ervan. Prima service !

  • Aanbevelen? Ja
10

Nette service

Voor het eerst bij deze winkel online besteld. Goede ervaring! Artikelen mooi verpakt en informatie m.b.t. de verzending was duidelijk

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne winkel, mooi assortiment

Fijne winkel, goede service. Ruime keuze.

  • Aanbevelen? Ja
10

A royal service for a very good bargain

The item I was looking for (OPUS) was cheaper than elsewhere,no delivery fee to Belgium that day and a reliable quick delivery

  • Aanbevelen? Ja
10

Netjes geleverd en goed de bezorgtijd te zien .

Uitstekend zeer netjes verpakt ook.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Frankenweg 2

5349AP Oss

0412 696 111

[email protected]

Over Ter Horst van Geel

Ter Horst van Geel vindt haar oorsprong in Oss. De heer A. ter Horst en zijn vrouw startten in 1958 een modewinkel aan de Berghemseweg in Oss. Twee jaar later vestigden zij zich wegens succes in een groter pand aan de Kruisstraat in het centrum. In 2007 is het pand flink verbouwd en uitgebreid van 600 m2 naar 1.100 m2. De uitgebreide collectie is heel divers en varieert van jonge en trendy merken als Josh V, Vero Moda en NIKKIE tot wat meer klassiekere merken als Betty Barclay en Frank Walder. Maar daar tussenin vind je ook nog een groot aanbod aan andere mooie modemerken, zoals Penn & Ink, Anna, Nukus en Poools. Kortom: dé modewinkel voor de echte fashionliefhebber.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.