Filters

10

Goed.

Snelle correcte levering!

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijk en goed geadviseerd!

Je voelt je welkom in de winkel. Er wordt goed mee gekeken en er zijn praktische adviezen. De juiste maat niet in de winkel, dan even check in de webshop... En artikel werd naar huisadres verzonden. Top! Heerlijk kopje koffie werd aangeboden!

  • Aanbevelen? Ja
8

Bestelling in winkel opgehaald.

Goede service.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Ik zocht op internet naar iets en vond dit bij hun. Het had ook nog een mooi prijsje! Ik werd gebeld dat het er was. In hun winkel (Uden) werd ik heel vriendelijk en enthousiast ontvangen en geholpen. Ik wist niet dat dit zo’n leuke winkel is

  • Aanbevelen? Ja
9

top

werd goed geholpen bij de bestelling in de winkel , kreeg bericht dat het artikel er was . aan te raden om naar de winkel te gaan .

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Snelle levering. Netjes ingepakt. Helemaal tevreden.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer behulpzame en meedenkende verkoopmedewerker

Jas die ik besteld had was te groot en een maat kleiner hing nog in de winkel. Ruilen ging zo heel snel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Fijne winkel goed geholpen

Altijd behulpzaam personeel!

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede service

Prima zaak goede service.

  • Aanbevelen? Ja
9

Zeer tevreden

Koop al jaren bij Ter Horst van Geel, en ik kan zeggen dat ik zeer tevreden ben.

  • Aanbevelen? Ja
10

uitstekend

Perfecte pantalon, online besteld, die de volgende dag bezorgd is. Keurig verpakt

  • Aanbevelen? Ja
8

Goed geholpen vriendelijk personeel

Fijne winkel vriendelijk personeel. Wacht nog op €50,00 terugstorten ivm aankoop/teruggave Webshop mensen leren hopelijk beter spellen in de mails ;) “Bruin verovert” hoort met een t en geen d op t eind (aldus een oude juf) Met vr gr N Vugts uit Oss

  • Aanbevelen? Ja
9

Correcte snelle levering

Goed werkende duidelijke website. Kleding snel en keurig verpakt geleverd. Retour wordt vlot verwerkt.

  • Aanbevelen? Ja
8

Prima

De winkel kende ik al. Maar nu via internet besteld. Helemaal goed.

  • Aanbevelen? Ja
8

Goede service.

Netjes en goed verpakt. Mooie kwaliteit kleding.

  • Aanbevelen? Ja
9

Goed

Snelle levering,helaas eerste levering was te groot. Tweede levering was een broek te klein. Alle twee retour gestuurd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend!

Bestellen gaat makkelijk, verzending gaat vlot en keurig verpakt. Dus precies zoals je graag wilt dat het gaat.

  • Aanbevelen? Ja
5

Kan beter

Niet heel snel geleverd. 23 januari 1 item teruggestuurd en 28 januari nog niets van gehoord.. Bij een ander modehuis een betere ervaring hiermee... Artikelen waren wel netjes verpakt in een doos die ook gebruikt kon worden voor retourneren. Aanbevelen; ja, o.v.h. dat retour goed geregeld wordt

  • Aanbevelen? Ja
10

clientvriendelijk

gebeld en gemaild, dat bestelling l was aangekomen

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prima

  • Aanbevelen? Ja
8

Snelle levering.

Snelle levering van de broek. Inmiddels is de broek weer retour omdat de linkerkant een draaipijp heeft. Wacht nu op antwoord!

  • Aanbevelen? Ja
10

Prettige winkel met vriendelijk personeel

Prettige winkel met vriendelijk personeel.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Goed geholpen en nuttig advies gekregen

  • Aanbevelen? Ja
10

ik kon niet kiezen dus ik koos beiden

En wat ben ik blij dat ik voor beide jasjes heb gekozen. Stoer, elegant, tijdloos en vooral mooie kwaliteit. Super snel geleverd gekregen en goed verpakt. Het leek wel een cadeautje.

  • Aanbevelen? Ja
10

Geweldig

Een jas besteld via internet. Keurig netjes de andere dag geleverd. Heel blij mee.Mooie jas

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Frankenweg 2

5349AP Oss

0412 696 111

[email protected]

Over Ter Horst van Geel

Ter Horst van Geel vindt haar oorsprong in Oss. De heer A. ter Horst en zijn vrouw startten in 1958 een modewinkel aan de Berghemseweg in Oss. Twee jaar later vestigden zij zich wegens succes in een groter pand aan de Kruisstraat in het centrum. In 2007 is het pand flink verbouwd en uitgebreid van 600 m2 naar 1.100 m2. De uitgebreide collectie is heel divers en varieert van jonge en trendy merken als Josh V, Vero Moda en NIKKIE tot wat meer klassiekere merken als Betty Barclay en Frank Walder. Maar daar tussenin vind je ook nog een groot aanbod aan andere mooie modemerken, zoals Penn & Ink, Anna, Nukus en Poools. Kortom: dé modewinkel voor de echte fashionliefhebber.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.