Laden reviews...
Laden reviews...
111 beoordelingen in de laatste 12 maanden
Geverifieerde reviews
Top beoordeeld
Review overzicht
Over het algemeen waarderen klanten snelle levering en goede prijs-kwaliteit. Het assortiment is breed en de service is betrouwbaar. Sommige bestellingen kennen backorders of leverproblemen, maar problemen worden doorgaans snel opgelost. De beoordelingen geven een positief beeld van snelheid en prijs.
Snelle levering, op eigen initiatief een mislukte levering van dhl recht gezet. Dhl was het pakket kwijt geraakt, er is direct een nieuw pakket verstuurd.
Beveelt aan
17 August 2026
WYBE - PERFORS
Veenendaal
Voldoet geheel aan de verwachting
Beveelt aan
16 August 2026
MONIQUE - STREUTGERS
Zevenaar
Mijn gemiddelde ervaring met Klum is zeer prettig, van uitzoeken tot levering, en op dat laatste punt met name de communicatie erover zijn keurig voor elkaar.
Beveelt aan
10 August 2026
Wouter
Gorssel
Heb contact gehad met klantenservice, en ben perfect geholpen.
Beveelt aan
3 August 2026
JOHN - BERNAARDS
Eijsden
..... en fait 8 jours après sans que le service client ne s'y intéresse. LAMENTABLE
Beveelt niet aan
25 July 2026
Ber
1440
Bonjour Bernard,
Nous vous présentons nos excuses pour cette expérience. Votre commande a bien été remise au transporteur dans les délais, mais elle a malheureusement subi un retard important dans le réseau de distribution. La livraison annoncée pour le lendemain n’a donc pas pu être respectée.
Nous comprenons parfaitement votre frustration. Avec un retard aussi important, nous aurions dû mieux suivre la situation et vous informer de manière plus proactive, au lieu de vous laisser chercher vous-même des informations sur l’état de votre commande.
Nous faisons tout notre possible pour éviter ce type de retard à l’avenir et pour communiquer plus rapidement et plus clairement lorsqu’un problème survient.
Toutes nos excuses pour le désagrément.
Davy
..... sterker nog, 8 dagen later heeft de klantenservice nog steeds geen interesse getoond. Schandalig.
Beveelt niet aan
25 July 2026
Bernard
1440
Hallo Bernard,
Onze excuses voor deze ervaring. Je bestelling werd tijdig aan de vervoerder overgedragen, maar liep daarna helaas aanzienlijke vertraging op in het distributienetwerk. Daardoor werd de beloofde levering voor de volgende dag niet gehaald.
We begrijpen je frustratie volledig. Zeker bij zo’n lange vertraging hadden we dit beter moeten opvolgen en je proactiever moeten informeren, in plaats van je zelf achter de status van je bestelling te laten aangaan.
We doen er alles aan om dergelijke vertragingen in de toekomst te vermijden en om bij problemen sneller en duidelijker te communiceren.
Excuses voor de overlast.
Het Klium-team
Aangekocht werd een Carat X-coup 350 steenzaag met zaagblad tegen een prijs waar elders exclusief BTW en zaagblad (online altijd aangeboden excl BTW en zaagblad als lokkertje) wordt aangeboden. Snel en over de drempel geleverd in degelijke verpakking.
Beveelt aan
6 July 2026
MARCO
Zutphen
Prima geregeld allemaal
Beveelt aan
1 July 2026
THEO - DE RIE
Zoeterwoude
Het bestellen gaat makkelijk en de beloofde extra’s zijn ook geleverd. De verzending gaat helaas met DHL. Ik heb zware (24kg) en lange(1,5m) spullen besteld. En dat gaf wat vertraging in de bezorging. Als je op de Nederlandse site bestelt en dus via Makita.nl registreert kun je klium niet als dealer selecteren. Op de Belgische site ook niet. Via de link op de site van klium is het uiteindelijk wel gelukt. Je moet dan wel dexis selecteren. Net alsof klium geen dealer is Verder prima prijs voor de spullen en een ruim assortiment.
Beveelt aan
29 June 2026
KOEN - VAN KOL
Rotterdam
Beste Koen
Makita heeft dit ondertussen recht gezet. Excuses voor de overlast.
Davy
Alles is super snel verzonden en binnen gekomen. Toppers!!!
Beveelt aan
24 June 2026
SCHOORSTEENVEEGBEDRIJF N. BOER
Best
Had een Makita LS1019 afkortzaag op het oog met WST05 onderstel ‘gratis’. Mooie deal dus even gebeld met klantenservice of het onderstel bij bestelling nog op voorraad was (stond op website: ‘zolang voorraad strekt’. Snel en vriendelijk te woord gestaan. Onderstel werd niet vermeld op order waardoor dit enige onzekerheid leek te geven. Echter klantenservice beaamde dat dit klopt doch zeker zou worden meegeleverd. Levering via DHL, uitstekend verpakt. Vooralsnog geen after-sales issues. Ben tevreden;-)
Beveelt aan
23 June 2026
FRANK
Gemeente Coevorden (NL)
Ja, snel en tevreden, geen enkel probleem.
Beveelt aan
23 June 2026
Peter
Assendelft
Koop regelmatig hier wat en bestelling wordt snel behandeld en geleverd . Ook telefonisch goed te bereiken. Laatst een zending ontvangen waar wat mis gegaan was bij de vervoerder , werd snel en adequaat opgepakt en afgehandeld.
Beveelt aan
10 June 2026
SABINE - DORGELO
Doorwerth
Zoals ik had verwacht
Beveelt aan
9 June 2026
EBRI PLASTICS B.V.
Almere
Mijn bestelling was per abuis niet volledig, werd zonder problemen nagezonden.
Beveelt aan
8 June 2026
Dirk
Den Haag
Makita Heggenschaar besteld, dag erna geleverd. Er bleek geen machinevet meegeleverd te zijn. Melding gemaakt, is meteen nagestuurd. Prima service!
Beveelt aan
3 June 2026
JOS - CREMERS
Sittard
Snelle levering, duidelijke informatie in de mail, was de volgende dag al bezorgd!
Beveelt aan
3 June 2026
QUINTY
Boxtel
Goed bedrijf, snel verstuurd en goede kwaliteit prijs.
Beveelt aan
30 May 2026
MARCO - VAN DER MEER
Drachten
Beste Marco,
Bedankt voor je mooie review! Fijn om te horen dat je tevreden bent over de snelle verzending en de prijs-kwaliteitverhouding.
Alles prima geregeld
Beveelt aan
3 May 2026
LOOIJEN MONTAGE EN MULTIDIENST
Amsterdam
Beste,
Bedankt voor je beoordeling! Fijn om te horen dat alles prima geregeld was.
Prima site en concurrerende prijs bezorging en afhandeling daarom mag beter. Producten besteld twee weken later nog niet ontvangen reden: bezorger (DHL) heeft het pakket niet af kunnen leveren gevolg pakket gaat retour afzender (klium) waarna je niks meer hoort.
Beveelt aan
29 April 2026
JOHAN - KUIPER
Staphorst
Beste Johan,
Bedankt voor je feedback. DHL kon de zending inderdaad niet leveren. En ze hebben jou en ons idd niets laten weten. Opeens stond het pakket terug bij ons en hebben we contact opgenomen en het terug bij jou laten leveren. We gaan er alles aan doen om dit in de toekomst te vermijden. Excuses voor de overlast.
Davy
De bestelling was goed en accuraat verstuurd. Binnen drie werkdagen was alles binnen. Ik ben wel tevreden.
Beveelt aan
25 April 2026
TON - ROOMER
Haarlem
Beste Ton,
Bedankt voor je mooie review! Fijn om te horen dat je bestelling correct en snel werd geleverd. Graag tot een volgende keer!
Duidelijke site waar ik al eerder gereedschap heb besteld, keuze was dan ook snel gemaakt om weer bij Klium te bestellen
Beveelt aan
12 April 2026
GERT RIJKSEN.NL
Leersum
Supersnel
Beveelt aan
11 April 2026
CONSTRUCTION Z.N.D.D
Leiden
Beste,
Bedankt voor je review! Fijn om te horen dat je tevreden bent met het product en de snelle levering.
een set besteld die binnen 24 uur geleverd is maar ik miste 30% geen melding van nalevering dus bellen en daar was de reactie (als of het normaal was) dat de rest onderweg was, 2 dagen later de rest ontvangen. dus let op wat je ontvangt
Beveelt aan
8 April 2026
ENGINEERING BV
Utrecht
Snelle levering, goed product
Beveelt aan
24 March 2026
BETONCENTER SWINKELS
Lieshout
Ben jij een professional of ervaren doe-het-zelver die trots is op vakwerk? Dan neem je geen genoegen met compromissen op het vlak van kwaliteit, service en betrouwbaarheid. Dat begrijpen we als geen ander.
Sinds 2013 staan we klaar voor mensen zoals jij. Elke dag zet ons hechte team zich in om jouw werk makkelijker te maken. Met een zorgvuldig geselecteerd assortiment van A-merken, scherpe prijzen, snelle leveringen en deskundig advies bieden we alles wat je nodig hebt om elke klus tot een goed einde te brengen.
Sluit je aan bij duizenden andere vakmensen en gepassioneerde makers die elke dag bouwen, verbouwen en onderhouden. Welkom bij Klium!
Ekkelgaarden 26
3500 Hasselt
Branch
Zakelijke Dienstverlening
Specializations
B2B, Overig
Overige bedrijven