Goed geholpen door de adviseurs door on site te gaan kijken om het bedrijf te leren kennen. Hierdoor hebben we een mooie maar ook functionele nieuwe kantine gekregen. Vooral de wand foto springt in het oog. Complimenten voor iedereen.
Bedrijfsnaam | Lineage Beneden Leeuwen |
Door Pinterest in contact gekomen met MV. Vanaf het eerste moment was het contact zeer prettig, professioneel en werd er met ons meegedacht. Het gehele proces is fijn verlopen. de mensen van MV zijn zeer klantvriendelijk en gaven advies welke op onze wensen aansloot. Kortom een zeer prettige ervaring en uiteraard een prachtige kantine als resultaat.
Bedrijfsnaam | Wittebrug BV |
MV kantoor hebben duidelijke communicatie verder mooie meubels geleverd.
Bedrijfsnaam | Avicenna College |
Het samen mogen werken met MV Kantoor hebben wij ervaren als een warm bad. Niets was te veel. Meedenken en het onderbouwen met schetsen was in een woord geweldig. Ondanks dat er wel eens een schets in de prullenbak verdween was er nooit enige irritatie aanwezig. Wij zouden MV Kantoor van harte aanbevelen. Als je naar de foto’s kijkt, zegt dit meer dan genoeg. Een speciale dank voor Hilde de Bree. Die hier ongelofelijk veel tijd en energie in heeft gestoken.
Bedrijfsnaam | Centraal Bureau voor Genealogie |
MV kantoor heeft ons met deskundig advies, constructief meedenken en goede service geweldig geholpen bij het kleur geven van onze aula.
Bedrijfsnaam | Hervormd Lyceum West |
Bedankt voor jullie tijd en aandacht waarbij jullie voor onze unieke school echt in mogelijkheden en out of the box hebben gedacht! Heel fijn contact gehad.
Bedrijfsnaam | Sterrenschool Zevenaar |
MV kantoor heeft ons op zeer klantgerichte wijze door het proces van ontwerp tot levering en montage van onze nieuwe kantoorinrichting meegenomen, waarbij er telkens snel werd gereageerd en goed werd geluisterd naar onze wensen. Hilde de Bree is een rasechte onderneemster met een professionele houding en pas tevreden als haar klant dat ook is.
Bedrijfsnaam | Loading Systems |
Het was fijn om “ontzorgt” te worden bij de inrichting van onze bedrijfsruimtes. We konden de totale inrichting van stoelen en tafels tot luxaflex en lampen overlaten aan MVkantoor. Ik heb de samenwerking als heel prettig en professioneel ervaren. Er werd goed meegedacht, er waren korte lijnen en er kwamen een aantal leuke, verrassende ideeën uit. Ik vond het zelf moeilijk om de ruimte efficiënt in te delen, maar jullie kwamen met een aantal goede suggesties. Er zijn voldoende zitplaatsen gecreëerd en er is voldoende loopruimte overgebleven. Wij zijn er heel blij mee!
Bedrijfsnaam | Aqua look BV |
-
Bedrijfsnaam | Hulptroepen Alliantie |
We werden na onze eerste aanvraag heel goed en vriendelijk geholpen met het samenstellen van onze receptie-balie. Deze werd keurig op tijd geleverd en ook toen werd er door MV Kantoor direct weer per mail gevraagd of alles goed verlopen was. Ook complete montage en plaatsen werd aangeboden; wij hebben dit zelf gedaan, en de receptie is een echte eye-catcher! Enkele dagen na de levering en montage werd er nog eens gemaild met de vraag of we tevreden waren? Tevreden? We zijn écht gelukkig met onze receptie-balie van MV Kantoor!
Bedrijfsnaam | Autoschade Peter Leunissen B.V. |
Wij werken heel graag samen met MV kantoor. Zij denken mee met de klant en kunnen snel leveren en schakelen.
Bedrijfsnaam | Kinderopvang SKDD |
Na ervaring met andere projectinrichters, is de samenwerking met MV kantoor een verademing. Zij denken goed mee, zijn creatief, juiste prijsstelling, snelle duidelijke communicatie en top service!
Vanaf het eerste contact is er een hele prettige samenwerking tot stand gekomen. Hierin werd goed geluisterd naar onze wensen en eisen, maar kwamen er ook vele ideeën en oplossingen waar wij zelf nooit aan gedacht hadden. De communicatie was heel soepel en prettig en ook de uitvoering verliep fantastisch!
Er werd enorm goed meegedacht en mooie oplossingen aangevoerd. Hilde heeft veel gevoel voor sfeer/ stijl, ergonomie en is zeer pragmatisch. Voor ons de ideale combinatie voor de herinrichting van onze kantoorruimtes. Ik zou MV kantoor zeker aanraden!
Na de kantine nu samen met Hilde van MV kantoor onze hal omgetoverd tot een zeer uitnodigende ruimte om onze gasten te ontvangen. De frisse, kleurrijke uitstraling zorgen ook voor een glimlach en enthousiasme bij onze collega's !
Wij komen altijd weer terug bij MVKantoor voor de inrichting van onze vestigingen. Mooie producten, passend advies en de service is iedere keer weer top.
Pluspunten
Erg fijne samenwerking gehad. Communicatie heel duidelijk en binnen een dag altijd antwoord. Ook wanneer er een beschadiging was aan het product vanuit de fabrikant, hebben zij dit ons gelijk laten weten en met oplossingen gekomen. Kan niks anders zeggen dat wanneer wij weer iets moeten bestellen dit bij MV kantoor zullen doen.
Pluspunten
Denken mee en komen met goede oplossingen. Zeer servicegericht!
Pluspunten
Goed benaderbaar, hele leuke contactpersoon (Hilde), denkt mee komt met hele leuke opties. Inrichting van de kantine is supermooi geworden.
Pluspunten
Goed advies, goed bereikbaar, zowel telefonisch als fysiek.
VerbeterpuntenNVT
Pluspunten
Accuraat/punctueel, korte lijntjes. Persoonlijk contact. Goede kwaliteit.
Verbeterpuntenn.v.t.
Pluspunten
MVkantoor heeft niet alleen een fantastisch groot assortiment, maar gaat door tot de puntjes op de I staan! Zeer prettige samenwerking en fantastisch wat wij samen bereikt hebben!
Pluspunten
MV Kantoor heeft voor T-Mobile de levering van nieuw meubilair bij het Callcenter in Arnhem verzorgd. Het is altijd heel prettig samenwerken, met een duidelijke inzage in levertijden, en er wordt goed meegedacht in mogelijke opties voor de ruimtes. Top gedaan!
Pluspunten
De kracht van MVkantoor zit in de deskundigheid, klantvriendelijkheid en service. Er is samen met mij gezocht naar de voor mijn situatie optimale bureaustoel. In dat traject was geen moeite hen te veel. Een bedrijf met deskundige, vriendelijke mensen die net dat stapje extra zetten. Ik raad het iedereen aan.
MV Kantoor adviseert graag bij het inrichten van de kantoorruimte, bedrijfskantine, ontvangstruimte of schoolkantine. Wij hebben veel expertise in ergonomische kantoormeubelen en bureaustoelen, zit-sta werkplekken en het creëren van een gezonde, fijne werkomgeving. MV Kantoor is al 35 jaar met plezier aanbieder van complete projectinrichtingen.
• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd