Filters

10

Was een fijne rit

Hele vriendelijke man. Reed heel erg fijn

  • Aanbevelen? Ja
10

Goede taxirit

Chauffeur is vriendelijk. Was super op tijd, fijn en snel gereden

  • Aanbevelen? Ja
2

Heel slecht

Bij deze wil ik een klacht indienen tegen uw bedrijf en tegen een chauffeur. Wij zouden opgehaald worden op Eindhoven Airpoort nadat onze vliegtuig geland zou zijn. Vlucht HV6366 geland om 22:07. De chauffeur belde mij kort nadien. Ik heb met hem de afspraak gemaakt dat ik hem zou bellen als wij de koffers zouden hebben. Deze hadden wij rond 22: 50 uur. Ik kreeg hem niet meer te pakken. Zijn telefoon gaf de informatie dat hij niet bereibaar was. Buiten heb ik nog gezocht naar hem. Wij hebben hem 15x gebeld. Daarom hebben wij voor € 50 een andere taxi moeten nemen. Deze vertelde mij dat dit regelmatig voorkwam. Vandaag heb ik contact gezocht met een telefoniste van uw bedrijf en die wist mij te vertellen dat een chauffeur niet zolang hoeft te wachten en na ongeveer 20 minuten mag vertrekken. Niet echt realistisch en zelden haalbaar. Hierover ben ik niet geinformeerd. Nu krijg ik een tegoed van iets meer dan €13, maar niet terug gestort op mijn rekening. Ten eerste vind ik het ronduit schandalig dat ik een contract aangegaan ben met uw bedrijf voor € 35 en die niet nagekomen is en ik mijn deel wel, waarvan ik het gehele bedrag niet terug krijg. Ten tweede heb ik door toedoen van uw bedrijf meer kosten(€50) moeten maken. En Ten derde vind ik het schandalig dat het een tegoed wordt van iets meer dan €13. Ik verwacht dat er toch een betere en acceptabelere oplossing komt waarmee ik mee kan leven. Met vriendelijke groet Peter van der Schoor En dit is dan hun reactie Wij hebben de rit bekeken en zien dat de vlucht op tijd is geland om 22:02 uur. In de boeking heb je ervoor gekozen om om 22:15 uur opgehaald te worden. Sinds 12 januari om 11:00 uur werken wij met een nieuwe update waarbij het ophaaltijdstip automatisch wordt aangepast. Deze boeking is echter vóór 12 januari 11:00 uur gemaakt. Daardoor waren op dat moment nog de oude regels van toepassing. Volgens deze regels hoeft de chauffeur maar 10 min te blijven wachten. Wij krijgen niets vergoed. Schandalig.

  • Aanbevelen? Nee
10

Taxi was mooi op tijd , vriendelijke chauffeur.

Ik had een taxi nodig en geboekt via sneleentaxi , een gebruiksvriendelijke website , na betaling van de rit kreeg ik binnen 5 minuten de bevestiging van de rit met de gegevens van het toegewezen taxibedrijf , in mijn geval taxi jijenik uit den Bosch , de chauffeur was exact op het afgesproken tijdstip. Een echte aanrader!!!!!

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer vriendelijke chauffeur

Zeer goede ervaring, de chauffeur was zelfs ruim op tijd. Mijn vriendin heeft altijd stress als we richting schiphol gaan of überhaupt op vakantie en hij heeft ons heel goed, vriendelijk en snel geholpen. Was een zeer gezellige en aangename rit zonder stress.

  • Aanbevelen? Ja
10

Was goed

Chauffeur was vriendelijk. Nette auto en prima op tijd

  • Aanbevelen? Ja
10

Nette chauffeur en taxi en keurig op tijd

Voor de eerste keer gebruik gemaakt van snel een taxi. Prijs oké, je weet van te voren waar je aan toe bent. Taxi was precies op tijd met een vriendelijke chauffeur. Kortom prima!!!!!

  • Aanbevelen? Ja
9

Op tijd.....goede chauffeur.....zekerheid...

Zekerheid.

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed

Vriendelijke chauffeur op tijd mooie comfortabele auto

  • Aanbevelen? Ja
9

Prima

Ldima

  • Aanbevelen? Ja
8

Top chauffeur

Mooi op tijd Netjes

  • Aanbevelen? Ja
9

Heel goed!

Heel goed, was op tijd, nette chauffeur.

  • Aanbevelen? Ja
1

Failed to provide ride and still charged me without refund

Ordered a taxi home from the airport for 23:30, our flight was delayed and we didn't land until 23:20, but got to the car just after 00:15. When we got to the car the driver demanded an additional 60 euros for waiting, despite Sneleentaxi's T&C stating that a driver has to wait up until 70min after a delayed flight landing before any additional charges are required. When we refused, he kicked us out and we were forced to find another way home. Customer service offered a voucher of 7 euros instead of a refund, and refused to repay me the 150 euros I paid. Evidence submitted showing text messages and proof of our arrival on time was ignored. Robbery of money, poor customer service and obvious a provider I won't be using again, and would recommend other to avoid as well.

  • Aanbevelen? Nee
10

Rustige vriendelijke en flexibele chauffeur en een snelle rit.

De taxi was lastminute geboekt en hij kwam al vóor het gewenste tijdstip aan, om middernacht. De chauffeur was rustig en vriendelijk en voelde aan dat wij stilte nodig hadden. Hij reed ons snel en veilig van Den Bosch naar Utrecht.

  • Aanbevelen? Ja
10

Rapid and convenience

really good service, with real life APP can check the status of the driver. in time, and safety.

  • Aanbevelen? Ja
9

Fijn bedrijf plezierige chauffeur

Op tijd en snel

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Chaffeur was 5 minuten voor de afspraak aanwezig

  • Aanbevelen? Ja
9

Top chauffeur

Een vriendelijke behulpzame chauffeur

  • Aanbevelen? Ja
10

Prima

Prettige chauffeur, ruim op tijd

  • Aanbevelen? Ja
10

vriendelijk, op tijd en betaalbaar

Super

  • Aanbevelen? Ja
10

Top

Mooi op tijd

  • Aanbevelen? Ja
1

Taxi is niet gekomen

Ook wij hadden via de site een taxi besteld. een kwartier later was de rit geannuleerd maar dat werd alleen maar gemeld in de spam box, terwijl ze wel ons telefoonnummer hadden. Ze hadden ons ook even kunnen bellen.. Bestel hem niet want hij komt toch niet.

  • Aanbevelen? Nee
2

geen taxi gekomen

We hadden een taxi besteld, betaald en op de site bevestigd. Op de site het email adres en telefoonnummer ingevuld, Bevestigingsmail ontvangen en 15 minuten later een mail geen chauffeur beschikbaar. Maar helaas zijn de mails in de spambox terecht gekomen en dit dus veel te laat gezien. Dus wij maar wachten en wachten, maar geen taxi. Waarom niet ook een sms sturen of bellen dat er niks beschikbaar is, dit kan veel teleurstellingen voorkomen.

  • Aanbevelen? Nee
10

Prima en ervaren chauffeer

Prima en ervaren chauffeer

  • Aanbevelen? Ja
8

Fijne communicatie

Kregen een live locatie gestuurd, hij was iets later dan verwacht, maar moest van ver komen. Al met al fijne ervaring en goed gecommuniceerd.

  • Aanbevelen? Ja

Bedrijfsgegevens

Atoomweg 63

3542 AA Utrecht

085 303 6816

[email protected]

Over Sneleentaxi.nl

Sneleentaxi, opgericht in 2015 te Utrecht, is in korte tijd uitgegroeid tot een toonaangevende speler op de Nederlandse taximarkt. Het online boekingsplatform matcht dagelijks vele passagiers met een van de 5000 aangesloten taxichauffeurs. Samen met de vervoerders streeft sneleentaxi naar een hoog serviceniveau. Niet voor niets beoordelen meer dan 6.000 reizigers sneleentaxi gemiddeld met een 9,3.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review schrijven zolang er voldaan wordt aan de gebruikersvoorwaarden.
• Kiyoh & Klantenvertellen zijn onafhankelijke platformen en erkend Google reviewpartner. Of een review nu lovend is of juist kritisch – iedere stem telt.
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan.
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd.
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier meer.
• Wil je meer weten? Bekijk ons privacybeleid en ontdek hoe we omgaan met gegevens en reviews.