Filters

UBIJAK DO PIANY PO ROKU ROZPADL SIE

MIKSER JEST OK .ALE UBIJAK DO PIANY ROZPADL SIE PO ROKU UZYTKOWANIA

• Poleciłbyś nas? No

Odpowiedź właściciela firmy

Droga Joanna, Jak irytujące jest to, że twoje urządzenie jest uszkodzone. Zawsze radzimy najpierw skontaktować się z naszą firmą, abyśmy mogli znaleźć dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Możesz wysłać e-mail ze zdjęciami usterki na adres service@maximaholland.com. Następnie nasz serwis techniczny może zobaczyć, jak można to z Tobą rozwiązać. Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie. Z poważaniem, Team Maxima --------------------------------------------------------------------------------------------- Dear Joanna, What a pity that your device is defective. We always advise you to contact our company first, so that we can find a suitable solution for you. You can send an email with photos of the defect to service@maximaholland.com. Our technical service can then work with you to see how this can be solved. We'd love to hear from you. Sincerely, Team Maxima

Bardzo dobry kontakt z klientem, solidny produkt!

Po zgłoszeniu drobnego problemu szybki kontakt i pomoc. Kupiony robot planetarny to solidny produkt, mało znany i reklamowany na polski rynku, ale jest solidniejszy od wielu markowych konkurentów. Dzięki za udaną transakcję!

wszystko dobrze

Żadne

Polecam

Polecam

Odpowiedź właściciela firmy

Dear, Dostawa miała nastąpić 19 grudnia, ale widzimy, że dostawa zajęła dłużej. Nie jesteśmy pewni, co się tutaj wydarzyło i niestety nie mamy na to wpływu. The delivery was due for December 19th but we can see that it took longer for DHL to deliver. We are unsure what happened here and sadly have no influence on it. If you have any other questions, please let us know. Kind regards, Team Maxima

O Maxima Kitchen Equipment.com

Maxima Kitchen Equipment is officieel verkoper van Maxima Horeca Apparatuur. Maxima staat voor kwaliteit & degelijkheid en dat uit zich op veel verschillende manieren. Zo is al onze horeca apparatuur geproduceerd volgens de laatste standaarden. Dit betekent dat al onze producten hygiënisch en veilig zijn en dat ze voldoen aan de strenge eisen en normen. Zo hoeven u en uw personeel zich geen zorgen te maken over de apparatuur en kunt u zich focussen op tevreden klanten en heerlijke maaltijden.

Kiyoh Recenzje

• Każdy może opublikować recenzję, o ile spełnione są warunki i polityka prywatności
• Przeprowadzamy automatyczne i ręczne kontrole, aby w jak największym stopniu zapobiegać fałszywym przeglądom
• Recenzje z wynikiem poniżej 6 są publikowane 7 dni po umieszczeniu