Filters

Calitate proasta a produsului

Calitate proasta a produsului

• Ne-ai recomanda? No

Primesc spam si nu pot da unsubscribe

Tot primesc spamuri de la voi, iar in e-mail zice: " Aici vă puteți dezabona de la primirea solicitărilor de a scrie recenzii din partea vidaXL.ro." Totusi, nu exista nici un link de dezabonare. Am cumparat de la voi ceva, asta nu inseaman ca vreau s aprimesc e-mailuri de la voi....

• Ne-ai recomanda? No

Colet incomplet, livrare cu intarziere

Am primit coletul cu intarziere si incomplet, nu a putut fi montat. Pentru a primi piesa lipsa, trebuie sa astept in jur ce 20 zile. Servicii extrem de slabe, nu recomand. Acum astept returul, probabil va fi la fel de anevoios.

Ugly!

Serviciul de asistenta praf, elemente crapate...

Dezastru

Consola s ajuns facuta praf. Interiorul era rupt. Normal ca placutele acelea subtiri s-au desprins. Nu s-a mai putut repara. Am aruncat-o. Ambalata prost.

Nu buna

Nu s-a raspuns la email si mai important, produsele au fost trimise in alt judet. Adica, nu in Breaza -Prahova, ci in Breaza -Buzau. Nu inteleg de ce am mai mentionat judetul... Din ce mi-a comunicat livratorul, nu e prima oara. Dar se pare ca Breaza Prahova sau Breaza Buzau e acelasi lucru pt dvs, demonstratia este chiar in josul acestui formular, unde mi se solicita orasul, dar nu si judetul... A propos, nu stiu de ce ma mai intrebati orasul, doar il stiti... In fine, daca aveti nevoie de cineva care sa faca serviciul sa mearga, contactati-ma.

Nu recomand

4 parti din birou au avut lovituri, defecte. Ce este cel mai urat ca erau partile din birou care se vad( fetele de sertare)

• Ne-ai recomanda? No

Calitate slabă, produs avariat la transport

Am primit produsul comandat, însă a sosit deteriorat, mai multe panouri ale dulapului fiind îndoite și deformate atât datorită manipulării necorespunzătoare la transport, cât și ambalajului extrem de slab. Produsul în sine este conform descrierii, însă materialele și documentația sunt de o calitate slabă, minimum necesar pentru a nu fi considerate nefolosibile. Nu consider că prețul mai mic plătit merită un astfel de compromis major la calitate.

Produsul de foarte proasta calitate iar livrarea a durat 10 zile

Produsul de foarte proasta calitate iar livrarea a durat 10 zile

De necrezut

Am comandat un fotoliu. Mi-a venit un fotoliu extrem de mic, ca pentru copii. Incerc de o saptamana sa fac retur si nu pot!! Nu dau de nimeni de la ei nici prin telefon (a stat si 50 de minute in asteptare) si nici prin mail!!

• Would you recommend us? No

Produsul este de calitate slaba

Am completat formularul de retur dar nu se intampla nimic. Am pregatit si reclamatia la ANPC, este in standby.

Totul OK

Totul perfect, livrarea la termen, produsul de buna calitate, pret foarte bun.

• Would you recommend us? Yes

Sunt foarte mulțumită!

Produsele sunt exact ca si-n imagini !

• Ne-ai recomanda? Yes

Buna, produsul conform descrierii.

Timpul de livrase mai mare decat cel descris.

Personal foarte amabil

Comanda a durat un pic pana a sosit pt ca a venit tocmai din Olanda, insa a fost ok avand in vedere distanta.

• Ne-ai recomanda? Yes

Produse interesante, merita sa incercati!

Excelenta comunicarea cu reprezentantii vidaxL, livrarea in termen mai redus fata de asteptari! Instructiuni scrise utile de asamblare al dulapului comandat! A existat totusi un neajuns, una din usile dulapului avea o spartura la stratul exterior de cativa centrimetri! Functionalitatea sa nu a fost afectata, dar aspectul da! Daca aceasta se datoreaza firmei de tranport, as acorda 5 stele firmei dvs! Dar poate si aici ati putea imbunatatii ceva!

• Ne-ai recomanda? Yes

Am primit ce am comandat în timp util.

F.buna

As expected

Produsele sunt de calitate, conform asteptarilor

Foarte seriosi !

Chiar daca sapierdut un colet ( probabil din cauza curierului ) la semnalarea problemei sa remediat rapid. Felicitari !

Excelenta

Am comandat produsul dorit, a venit in cateva zile, arata minunat, exact ca in poza.

• Ne-ai recomanda? Yes

Comanda s a livrat foarte repede

Produsele sunt în regulă. Mulțumesc

Foarte ok

Cool

• Ne-ai recomanda? Yes

Produs bun, comanda simpla, transporat corespunzator.

Produs bun, comanda simpla, transporat corespunzator.

Foarte neplacuta!

O piesa dintr-un set a fost ambalata din start defecta! Mai precis, am comandat un set format din doua masute din care cea mare a fost crapata (comanda 4010168422). Una din solutiile propuse de dvs pentru rezolvarea problemei a fost o rambursare partiala de 50 lei in conditiile in care, conform legii, aveam dreptul la rambursarea totala a sumei deja platite, mai ales avand in vedere ceea ce am primit! Cealalta solutie, trimiterea unei piese de schimb ca sa repar eu masuta si mai ales faptul ca o sa o primesc in 20 de zile lucratoare, nu ma poate face sa va recomand!

• Ne-ai recomanda? No

Experienta ok, preturi rezonabile.

Preturile msunt ok, produsele sunt cele descrise, dar de fiecare data cand se livreaza , curierii primesc alta adresa de livrare si nu cea specificata ijn comanda.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement