Filters

Produsul de foarte proasta calitate iar livrarea a durat 10 zile

Produsul de foarte proasta calitate iar livrarea a durat 10 zile

De necrezut

Am comandat un fotoliu. Mi-a venit un fotoliu extrem de mic, ca pentru copii. Incerc de o saptamana sa fac retur si nu pot!! Nu dau de nimeni de la ei nici prin telefon (a stat si 50 de minute in asteptare) si nici prin mail!!

• Would you recommend us? No

Produsul este de calitate slaba

Am completat formularul de retur dar nu se intampla nimic. Am pregatit si reclamatia la ANPC, este in standby.

• Would you recommend us? No

Totul OK

Totul perfect, livrarea la termen, produsul de buna calitate, pret foarte bun.

• Would you recommend us? Yes

Sunt foarte mulțumită!

Produsele sunt exact ca si-n imagini !

• Ne-ai recomanda? Yes

Buna, produsul conform descrierii.

Timpul de livrase mai mare decat cel descris.

Personal foarte amabil

Comanda a durat un pic pana a sosit pt ca a venit tocmai din Olanda, insa a fost ok avand in vedere distanta.

• Ne-ai recomanda? Yes

Produse interesante, merita sa incercati!

Excelenta comunicarea cu reprezentantii vidaxL, livrarea in termen mai redus fata de asteptari! Instructiuni scrise utile de asamblare al dulapului comandat! A existat totusi un neajuns, una din usile dulapului avea o spartura la stratul exterior de cativa centrimetri! Functionalitatea sa nu a fost afectata, dar aspectul da! Daca aceasta se datoreaza firmei de tranport, as acorda 5 stele firmei dvs! Dar poate si aici ati putea imbunatatii ceva!

• Ne-ai recomanda? Yes

Am primit ce am comandat în timp util.

F.buna

As expected

Produsele sunt de calitate, conform asteptarilor

Foarte seriosi !

Chiar daca sapierdut un colet ( probabil din cauza curierului ) la semnalarea problemei sa remediat rapid. Felicitari !

Excelenta

Am comandat produsul dorit, a venit in cateva zile, arata minunat, exact ca in poza.

• Ne-ai recomanda? Yes

Comanda s a livrat foarte repede

Produsele sunt în regulă. Mulțumesc

Foarte ok

Cool

• Ne-ai recomanda? Yes

Produs bun, comanda simpla, transporat corespunzator.

Produs bun, comanda simpla, transporat corespunzator.

Foarte neplacuta!

O piesa dintr-un set a fost ambalata din start defecta! Mai precis, am comandat un set format din doua masute din care cea mare a fost crapata (comanda 4010168422). Una din solutiile propuse de dvs pentru rezolvarea problemei a fost o rambursare partiala de 50 lei in conditiile in care, conform legii, aveam dreptul la rambursarea totala a sumei deja platite, mai ales avand in vedere ceea ce am primit! Cealalta solutie, trimiterea unei piese de schimb ca sa repar eu masuta si mai ales faptul ca o sa o primesc in 20 de zile lucratoare, nu ma poate face sa va recomand!

• Ne-ai recomanda? No

Experienta ok, preturi rezonabile.

Preturile msunt ok, produsele sunt cele descrise, dar de fiecare data cand se livreaza , curierii primesc alta adresa de livrare si nu cea specificata ijn comanda.

Foarte placuta

Comezi onorate la timp, pachetele in stare perfecta.

Buna

Marfa descrisă corespunde

• Ne-ai recomanda? Yes

Multumita de serviciile vidaXL si de produsele comandate

Comanda a sosit in intervalul anuntat, produsele sunt de calitate si arata ca in imagini.

• Ne-ai recomanda? Yes

Produse bune și de calitate.

Va recomand cu plăcere.

• Ne-ai recomanda? Yes

Produsul este ok, arata mai bine ca in poze.

Asteptarea cam lunga, dar a meritat. Produsul a avut un conector spart, dar presupun ca se datoreaza transportului.

Recomand

Recomand

O experienta nedorita

Produsul comandat nu este asa cum apare in descriere

• Ne-ai recomanda? No

Produsele bune și au ajuns bine.

Produsele bune.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement