Filters

Produs de proasta calitate!

Am achizitionat o cutie din tabla maro pentru exterior. Tabla subtire care s-a indoit la prima lovitura primita de la mingea copiilor. Balamale si capac cu un cadru flexibil, se deschide greu si se torsioneaza tot. De banii platiti mai bine imi cumparam materialele separat si imi confectionam eu o lada metalica cu invelis din tabla cutata. Din pacate nu avea nici un review cand am achizitionat cutia - NU O RECOMAND.

Response from the business owner

Stimate Domnule Horea, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne cerem scuze pentru experienta neplacuta traita cu produsul comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Foarte neplăcută

A ajuns tarziu comanda,si sezlongul e f slab,ni m-am asteptat la așa o calitate slabă materialul este si rărit într-un loc.Nu am sa mai cumpăr niciodată produse vidaxl

Response from the business owner

Stimata Doamna Gusca, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Recomand

Produsul ok nimic de reprosat.

Prompt și eficient!

A fost bine!

Dezasteu

Nu recomand nici dusmanilor. Am comandat un set de huse pt scaune si au trimis un set de ....chiloti ...si alta culoare fata de cea comandata.

Response from the business owner

Stimate Domnule Daniel, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru inconvenienta suferita cu produsul comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Bun

Produsul este ce mi-am dorit, calitate/pret. Dau 10 stele daca modicati dimensiunile, in sensul in care sa fie mai mari, nu fixe. La acesta data produsul este prea stramt, prea fix...si in curand se va rupe !!! Specificatiile tehnice , pe viitor , ar trebui sa fie cu o toleranta de 1-2cm , ptr fiecare H,L,l. Nu este greu. Puteti incerca! Multumesc!

corecti

spre ..mai sus

• Ne-ai recomanda? No

Nu sunt multumita de produsul cumpărat

Notez produsul cumparat Piscina cumpărată a rezistat 1 săptămână și apoi marginile s-au înmuiat și nu mai stau ridicate,apa curgând din ea. Bani cheltuiti aiurea.

Response from the business owner

Stimata Doamna Secariu, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru inconvenienta suferita cu produsul comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Dezastru

Am cumparat un produs pe care am vrut sa-l schimb cu un altul, am facut demersuri si am semnalat dorinta de a schimba sau de a lua legatura cu mine cineva din firma ,nu mi-a raspuns nimeni!!! Maine este o luna, timp in care puteam returna, timp "aproape" expirat, am ramas cu produsul! Asta este! Paguba mea! Nu am fost multumita de serviciile voastre, din păcate! Perfectionati relația cu Clientul!

Response from the business owner

Stimata Doamna Popescu, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Proasta

Scaunele nu se pot asamblata iar calitatea este foarte slaba. Vreau retur doar ca nu pot pe site.

Response from the business owner

Stimate Domnule Paslaru, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Promptitudine si calitate!

Produse de calitate. Azi am comandat si ap primit produsele in foarte scurt timp!

• Ne-ai recomanda? Yes

Foarte proasta,am platit si nu ati livrat !! Vreau banii inapoi

Buna ziua, V-am achitat factura si nu ati livrat de doua saptamini si nici nu raspundeti. Daca nu ma contactati,voi merge la politie pentru inselaciune. Mihaela Ciupea 0768419725

Response from the business owner

Stimata Doamna Ciupea, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne cerem scuze pentru inconvenienta suferita. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Angajați implicați

Produsul a fost returnat, însă oamenii au fost de buna credință și au venit in ajutorul meu ptr a face returul.

Response from the business owner

Stimata Doamna Mihai, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat a sosit deteriorat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Promptitudine, însă produsul a prezentat defecte

Am comandat o copertina de soare, după montarea acesteia am observat că este descusută la un capăt Am fost contactat imediat de către un reprezentant vida xl și am rezolvat amiabil problema apărută. 5 stele pentru personalul vida xl.

Response from the business owner

Stimate Domnule Costea, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat a sosit deteriorat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Îngrozitor, deplorabil

Nu am sa mai comand in viața mea de la aceasta firma !!!

Response from the business owner

Stimata Doamna Bribete, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru experienta neplacuta traita cu aceasta comanda. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Nu mi-a ajuns comanda

Nu mi-a ajuns comanda, am sunat la curierat nu mi-a răspuns nimeni. Ulterior, după prima recenzie care tot negativă a fost, cei de la vidaXl mi-au transmis ca am introdus greșit numărul de telefon, însă cei de la curier nu au încercat alte metode de a ma contacta ( email sau sa răspundă la serviciu clienți) .

Response from the business owner

Stimata Doamna Dinca, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru situatia intampinata cu livrarea produsului comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Dezamăgitoare

Ca aspect, Pergola părea foarte bună. Dar ca în cutie am descoperit ca este foarte subtire, ca orice strângere de piulita afectează asa zisa teavă, pot spune ca m am păcălit.

Response from the business owner

Stimate Domnule Fili, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Produsul este excelent

Plăcile de vinil sunt superbe..se asamblează super usor ...se taie cu ușurinta(recomand sa ai si o foarfeca zdravănă pe langa cutter si echer),eu am ales ,din greșeala, podele fara lipici si a trebuit sa caut lipici la Dedeman (am găsit lipici pt podele de vinil. Forte om...dar cred ca cele autocolante ar fi mai bune. Aaaa...mai un lucru...in realitate podelele arata mult mai bine!! Love it! Plus ca e mai curat si mai cald sub picioare. Daca recomand? Cu toata încrederea... Faci ca placile de gresie sa dispară fara efort sub aceste podele superbe.

Excelent

Foarte buna.

confuza

produsul nu indeplineste intru totul cerintele profesionale, tabla din care este realizata masa flambeaza cu sunet la orice atingere

Response from the business owner

Stimate Domnule Gomoiescu, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Dhhdh

Hdhdh

Rapid și sigur

Foarte multumita

Asa și asa

Am comandat 8 scaune dintre care 2 au venit fără accesorii și câteva zgâriate. V-am contactat și ați spus că o să fiu contactata în 24 ore dar nu m-a contactat nimeni timp de 2 săptămâni.

Response from the business owner

Stimata Doamna Maier, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne cerem scuze pentru experienta neplacuta traita cu produsu comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Supe ok

O experiență normală. Totul sa desfășurat cum am vorbit

Foarte mulțumită

Foarte mulțumită de produsele comandate

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement