Filters

Foarte mulțumită

Foarte mulțumită de produsele comandate

• Ne-ai recomanda? Yes

Recomand ! Comanda a venit repede și e ceea ce am comandat!

Profesionalism..

eficienta

rapiditate,eficienta, corectitudine

Experienta de 5*

Plasarea comenzii si plata au fost simple, descrierea a fost exacta, coletul a sosit repede si produsul a fost exact ceea ce asteptam.

A fost ok!

Am avut o experienta placuta:

Buna, mai cumpar.

Buna, experienta. As mai comanda.

Super!

Recomand! Foarte multumiti de produs. Arata exact ca in poza de prezentare. Calitativa!

Seriozitate.

Am comandat mai multe produse pt. terasa in toamna pt vara urmatoare, fiind reduceri. Nu am deschis coletele iar dupa cateva luni, am constatat ca se pierduse unul. Desi nu mai speram, Vidaxl mi-a retrimis elementele din coletul pierdut si am putut folosi setul de bar, de care sunt foarte multumita. Jos pălăria Vidaxl !

• Ne-ai recomanda? Yes

Totul a fost ok, dar se poate si mai bine!

Nu ma pot plange de interactiunea cu VidaXL. Am o singura observatie. Una din balamalele portitei nu este sudata drept. Produsul e mai putin robust decat ma asteptam la pretul platit.

Foarte buna

Totul a decurs bine

Seriosi

Seriosi. Si livrarea prompta

ok

produs foarte bun

• Ne-ai recomanda? Yes

Am primit ce a fost afisat.

Raportul pret/calitate este bube echilibrat.

Satisfăcător

Livrare ok, produsul nu a avut imaginea completa în manualul de instrucțiuni, iar acestea au fost un pic neclare

Promti

Recomand cu încredere

A ajuns exact ce am comandat. Calitate foarte bună. Recomand

• Ne-ai recomanda? Yes

Nu trebuie sa lipseasca niciodata intructiunile de montaj si de folosire

Sper ca pe viitor sa acordati mai multa atentie acestor detalii

• Ne-ai recomanda? No

Response from the business owner

Stimate Domnule Brebenel, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne cerem scuze pentru inconvenienta traita cu manualul produsului comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Calitate și seriozitate.

Produse de calitate, livrare cu promptitudine.

Sunteți buni.

Comanda a venit în condiții bune sunt multumita de ceasul care lam comandat.

• Ne-ai recomanda? Yes

Am cautat piscină si am ales vital.ro.

Am comandat, livrare ok.

Multumit

Nici un reproș. Obiectele achizitonate sunt exact ca în descriere. Totul a decurs conform unui comerț online civilizat. Felicitări.

Multumit

Foarte multumit, produsele conform descrierii, fara probleme.

Excelent!

Sunt foarte multumit de produse, ambalare și de timpul de livrare.

• Ne-ai recomanda? Yes

Foarte rapid si in conditii foarte bune

Materiale de calitate

Una nu foarte plăcută.

La pretul pe care l-am dat pe acest produs m-as fi asteptat sa fie unul destul de calitativ, car din păcate marginile piscinii care se pliază nu sunt din plastic dur asa cum ma gandeam, ci defapt sunt din carton. Cainele doar a ciupit-o putin in partea de sus si a intrat apa acolo, iar cartonul s-a inmuiat, pana la urma am sfarsit aruncand produsul dupa 2 zile de utilizare.

• Ne-ai recomanda? No

Response from the business owner

Stimata Doamna Lucăcean, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement