Filters

Foarte rapid si in conditii foarte bune

Materiale de calitate

Una nu foarte plăcută.

La pretul pe care l-am dat pe acest produs m-as fi asteptat sa fie unul destul de calitativ, car din păcate marginile piscinii care se pliază nu sunt din plastic dur asa cum ma gandeam, ci defapt sunt din carton. Cainele doar a ciupit-o putin in partea de sus si a intrat apa acolo, iar cartonul s-a inmuiat, pana la urma am sfarsit aruncand produsul dupa 2 zile de utilizare.

Response from the business owner

Stimata Doamna Lucăcean, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu este conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Nu am primit produsul

Nu am primit produsul comandat ....

Response from the business owner

Stimata Doamna Bozdogan, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsul comandat nu a sosit la dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Bad

Pret diferit pe site, fata de cel care mi s-a perceput in momentul livrarii; am luat contact cu cineva de la customer service - un robot - nu vorbesti cu o persoana reala - si ti se zice ca ei modifica preturile cum vor ei - ca isi rezerva acest drept....

Response from the business owner

Stimata Doamna Büchler, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru experienta neplacuta traita cu produsul comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

On time

Ce am primit corespundea cu ce am văzut pe site

Documentatie tehnica insuficienta

Nicio recomandare de utilizare

Response from the business owner

Stimate Domnule Dumitrescu, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne cerem scuze pentru inconvenienta suferita. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

X

Buna seara Din păcate sîrmă care leagă bambusul este ruginită si se rupe foarte usor. Am aceeași perdea cumpărată acum vreo 15 ani, dar sîrmă care leagă bucățile de rambus este mult mai bună. Singura solutie este sa înlocuiesc sîrmă cu ada folosita de pescari, o munca tiranică. Păcat, perdeaua este frumoasă, se decoloreaza, asta este, numai ca trebuie schimbat sistemul de prindere a cilindrilor de bambus. O seara frumoasa!

Response from the business owner

Stimata Doamna Coralia, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru inconvenienta suferita cu produsul comandat. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Totul este ok.

Sunt multumit

Recomandat

Colaborare ok!

Excelenta!

Seriozitate,promptitudine si produs excelent!

Magazin online de încredere

2 achizitii pe site, returnat prima data produsul și au fost rapizi în ramburs, a doua oara totul ok

Mulțumită!

Mulțumită de produse !

• Ne-ai recomanda? Yes

O echipa de profesionisti.

Promptitudine, seriozitate, rapiditate si profesionalism in toata regula. Recomand cu caldura!

Bună

Produse de calitate, firma necesar a fi cautată.

super ok

super ok

recomand

Produse de calitate, comunicare ok, preturi decente Un magazin de recomandat

• Ne-ai recomanda? Yes

Foarte incantata de achizitia facuta

Am achizitionat un set de 4 ghirlande artificiale de brad - arata f bine, iar pretul f bun

Exact ce am dorit!

Exact ce am dorit

Totul a fost ok. Sunt multumita

Totul a fost ok. Sunt multumita

Recomand!!

Obiectele comandate au sosit în timp și intacte. Va mulțumesc

Calitate

Seriozitate

Ok

Ok

• Ne-ai recomanda? Yes

Totul in regula, insa livrarea a durat mai mult decat ma asteptam.

Am dat o singura comanda, si nu foarte mare, iar aceasta a fost in cea mai mare parte in regula, mai putin timpul pana la primirea comenzii, dar in rest nu am de comentat.

• Ne-ai recomanda? Yes

Not solving my problem with the product i bought

You Said that you will contact me NexT day, passed at least 14 and no one contacted me

Response from the business owner

Stimate Domnule Oltean, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau pentru inconnvenienta suferita. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

O experienta de rahat!

Am comandat doua spaliere pt flori si am vrut sa le returnez pt ca sunt f proaste si se desfac pur si simpu. Toate surubelele care formau spalierele au inceput sa cada. Ce credeti? Nu aveti nr de contact si nici optiune pt returnare. Am sa va reclam la protectia consumatorului!!

Response from the business owner

Stimata Doamna Ghinea, Va multumim pentru feedback-ul dumneavoastra. Ne pare rau ca produsele comandate nu sunt conform asteptarilor si nevoilor dumneavoastra. V-am contactat pentru a discuta despre problema intampinata si va rugam sa retineti ca v-am trimis un email si asteptam cu mare interes raspunsul dumneavoastra. Ramanem la dispozitia dumneavoastra pentru alte intrebari suplimentare. O zi frumoasa, vidaxl

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours