Filters

Nagyon jo

Szuper

• Ajánlnál minket? Yes

Aggódtam,de hála az égnek...feleslegesen :)

E-magon keresztül rendeltem a kerti pavilonomat. Ekkora összeget még sosem utaltam előre, emiatt picit féltem is, hogy megkapom-e a rendelésemet. Másrészt a negatív vélemények miatt a termék minősége felől is voltak kétségeim. Email-ben érdeklődtem náluk, amire 1 órán belül választ is kaptam. Végül a pavilon 8 nap után megérkezett..: azt kaptam / sőt még jobbat is ,mint amit vártam/rendeltem :) Köszönöm

Gyenge ügyfélszolgálat

Konkrét termék iránt érdeklődtem az ügyfélszolgálatnál e-mail formájában, ugyanis a vírus helyzet miatt nem chat vagy telefonos ügyfélszolgálat átmenetileg nem üzemel. Az első ügyfélszolgálatos kolléga meg se nézte, az általam feltüntetett termék adatlapját, én hívtam fel a figyelmét arra egy válasz emailben, hogy mi van feltüntetve a cég által.. A második ügyfélszolgálatos kolléga nem fogalmazott egyértelműen, ezért 2x vissza kellett kérdeznem, mire leírta konkrétan, hogy ő nem ajánlhat termékkiegészítőt (ami nélkül a termék használatra nem alkalmas, azaz napernyő talp nélkül..) Körülményes, 2 napi emaliláncok, és a végén még ÉN éreztem úgy hogy elnézést, hogy akarok vásárolni egy terméket. Nem voltam vevő eddig, nem is leszek ezért felháborítónak tartom hogy ezt az értékelést csak úgy tudom elküldeni, ha beixelem hogy voltam már vevő. Nem, nem voltam, mert az ügyfélszolgálatuk nem segítette elő a vásárlást. Felháborító

• Ajánlnál minket? No

very bad, unacceptable

Nothing at all

Liars

• Would you recommend us? No

Positive

Gyorsan megérkezett az árú és nagyon szép.

fine, a reasonable experience

Positive

Gyors kiszállítás, kedvező ár-érték arány.

Suggestions

Rossz leírást küldtek a bútorhoz, ezért sokkal több idő volt az összeszerelése, mivel magunknak kellett kitalálni, hogy hogyan kell összerakni.

Positive

Gyors volt a kiszállítás, jó minőségű a termék.

fine, a reasonable experience

Positive

Egyszerű, gyors rendelés. A termék minősége is megfelelő. A képek élethűen tükrözték.

Suggestions

A szállítás során a csomag sérült, maradandó szakadás keletkezett a termékben is! A szállító cég nagyobb gonddal és odafigyeléssel is kézbesíthetné a csomagot.

Positive

Gyors, pontos mindenkinek ajánlom.

Positive

Nagyon klassz volt a világtérkép, amit rendeltem. Nagyon jó minőségű!

Positive

Féltem a külföldi szállítótól, a szállítással is rendben volt minden, a termék is olyan, amilyenre számítottam.

Positive

5 nap alatt megérkezett a rendelt termék. Minden információ pontos volt, az elvárásnak megfelelő.

Suggestions

A homokozóról kértem méret információkat, sajnos nem tudtak semmi adatot. Mivel nagyméretűnek hírdették megrendeltem. Sajnos nagy csalódás volt. Nagyon pici. Ha ekkora a nagy méret akkor vajon mekkora lehet a kicsi? Nem is értem, hogy lehet lehagyni ilyen adatokat mint pl a méretek?!

Kiyoh - vélemények

• Bárki közzétehet véleményt, feltéve, hogy teljesülnek a feltételek és az adatvédelmi politika
• Automatizált és kézi ellenőrzéseket végezzünk a hamis vélemények lehető legnagyobb mértékű megelőzése érdekében
• A 6-nál alacsonyabb pontszámú véleményeket 7 nappal az elhelyezés után teszik közzé