Filters

Izdelek je slabo narejen in ne ustreza opisu/slikam

Izdelek je slabo narejen in ne ustreza opisu in objavljenim fotografijam

Response from the business owner

Spoštovana Tamara , Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila. Žal nam je, da izdelek ni izpolnil vaših pričakovanj. Naj vas spomnim, da vsako naročilona vidaXL ima 30-dnevno obdobje vračila, v katerem lahko artikle brez stroškov vrnete. Po izteku tega roka izdelki so zajeti z 2 letno garancijo, v kateri bomo Vam z veseljem pomagali, na primer z nadomestnimi deli,če to lahko reši težavo. Če imate kakršne koli težave, se obrnite na našo službo za stranke. Zagotavljamo vam, da nenehno delamo na izboljšavah naših izdelkov in storitev. Poslal sem vam e -poštno sporočilo, da lahko izvem več o težavi in vam pomagam pri njeni rešitvi. Ali bi bili tako prijazni, da preverite to sporočilo in mi po možnosti odgovorite? Veselim se vašega odgovora. Lep pozdrav, vidaXL

Zelo zadovoljna

Vedno kupila dobro, zadnji nakup ni bil najboljši. A po njihovih navodilih in malo pisanja prek mejlov sem izdelek uspešno vrnila kurirja ki ga je prišel iskat domov. Njihova služba za pomoč je bila hitra odzivna in zelo prijazna. Bom še kupovala!

• Would you recommend us? Yes

Hitro in enostavno

Enostavno poslovanje in hitra dostava.

Snelle levering

Product was snel naar Slovenië geleverd , binnen 5 dagen. Prijs/ prestatie product uitstekend.

Kakovost ograje 1.25m

Narocilo dostava vse super ampak ograja pa zelo zelo slabe kvalitete. Stebri tanki, mehki... mreza prav tako nekvalitetna. Vglavnem ograja je bol za okras kot za psa ali ljudi. Lp

Response from the business owner

Spoštovani Aljaž , Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila. Žal nam je, da izdelek ni izpolnil vaših pričakovanj. Naj vas spomnim, da vsako naročilona vidaXL ima 30-dnevno obdobje vračila, v katerem lahko artikle brez stroškov vrnete. Po izteku tega roka izdelki so zajeti z 2 letno garancijo, v kateri bomo Vam z veseljem pomagali, na primer z nadomestnimi deli,če to lahko reši težavo. Če imate kakršne koli težave, se obrnite na našo službo za stranke. Zagotavljamo vam, da nenehno delamo na izboljšavah naših izdelkov in storitev. Poslal sem vam e -poštno sporočilo, da lahko izvem več o težavi in vam pomagam pri njeni rešitvi. Ali bi bili tako prijazni, da preverite to sporočilo in mi po možnosti odgovorite? Veselim se vašega odgovora. Lep pozdrav,

Decent shop

I was able to find here some stuff that I couldn't find elsewhere and the price was also very competitive. Delivery was fast. The only downside is that some products lack information and/or don't have enough photos of it.

• Bi nas priporočili? Yes

Zadovoljna z kupljenim, je priročno.

Vse šlo tekoče.

Odlična odzivnost in dobava

Velika izbira in hitra dostava. Vendar pa sem v vsakem naročilu podal naročilo kot podjetje ki je ddv zavezanec in niti enkrat niste v račun vpisali ddv številko, kljub mojemu povratnemu mailu in opozorilu niste naredili ponatisa

Zmeraj zadovoljen.

Vse kar sem naročil je bilo brezhibno. Imel sem tudi eno vračilo zaradi moje napake pri izbiri artikla. Vendar je bilo vračilo urejeno in denar vrnjen. Sem zadovoljen in priporočam nakupe na Vida xl.

super

zelo zadovoljna z izdelki in hitrostjo , ko so stvari prispele

Priporočam nakupe.

Plačaš in hitro dobiš.

Odlična

Sem bila zadovoljna od naročila do dostave

• Bi nas priporočili? Yes

Enostavno naročanje s hitro dostavo

Nimam kaj dodati. Naročilo sem plačala s kartico in dostavna služba je še v istem tednu pripeljala naročeno. Z izdelkoma sem zadovoljna.

Odlični v vseh pogledih.

Hitra dostava, zelo dostopni, vračilo poteka brez problema.

Prejel obtolcen izdelek

Pradalnik za orodje je prisel obtolcen

Response from the business owner

Spoštovani Tomaz , Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila. Žal nam je, da izdelek prispel poškodovan Če imate kakršne koli težave, prosim se obrnite na našo službo za stranke da vam lahko ponudimo rešitev Zagotavljamo vam, da nenehno delamo na izboljšavah naših izdelkov in storitev. Poslal sem vam e -poštno sporočilo, da lahko izvem več o težavi in vam pomagam pri njeni rešitvi. Ali bi bili tako prijazni, da preverite to sporočilo in mi po možnosti odgovorite? Veselim se vašega odgovora. Lep pozdrav, vidaXL

Uredu

Uredu

Response from the business owner

Spoštovani, Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila. Zagotavljamo vam, da nenehno delamo na izboljšavah naših izdelkov in storitev. Če imate kakršne koli težave, se obrnite na našo službo za stranke. Lep dan vam želimo še naprej! VidaXL

SLABE IZKUŠNJE

Spoštovani. Ne vem kako poslovanje je to. Že drugič sem pri vas kupil dva paketa vinilnih talnih oblog in ste mi prvič dostavili v razmaku par dni, sedaj drugič pa še sploh nisem dobil drugega paketa. Prosim da mi to takoj izdobavite, sicer bom moral posredovati. Hvala za razumevanje. Lp. Miran Perko

Response from the business owner

Spoštovani Miran , Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila in ker ste na to opozorili na zamudu. Vsa naročila poskušamo odposlati v roku 2 delovnih dni po prejemu plačila. Nato so naročila običajno dostavljena v roku 6 delovnih dni, vendar vam ne moremo podati točnega dneva dostave. V primeru, da ste naročili več izdelkov v enem naročilu, se lahko dostavni časi razlikujejo. Enako velja za izdelke, ki so odpremljeni v več paketih. Na žalost v vašem primeru ena pošiljka je bla vrnjena pošiljatelju Vidim, da so moji kolegi že ponudili podporo in poslali drugo paket Poslal vam bom e -pošto, da preverim, ali je vse v redu Če imate kakršne koli težave, se obrnite na našo službo za stranke. Zagotavljamo vam, da nenehno delamo na izboljšavah naših izdelkov in storitev. Veselim se vašega odgovora. Lep pozdrav, vidaXL

Neodzivnost na vprašanja

Prejel sem izdelek, ki ni pravilno deloval in sem ga želel vrniti. Najprej sem poslal elektronsko sporočilo, če je možna menjava, pa mi nihče ni karkoli odgovoril.

Response from the business owner

Spoštovani Matej, Hvala, ker ste si vzeli čas za ocenu vašega naročila. Žal mi je, da ste prejeli izdelek z napako. Vidim, da so kolegi že ponudili zamenjavo izdelka, vendar od vas nismo prejeli nobenega odgovora Ali lahko prosim preverite neželeno pošto in nam odgovorite . Lahko nam pošljete tudi e -pošto na [email protected] Veselim se vašega odgovora. Lep pozdrav,

Dobavljeno v kratkem času, kvaliteta izdelka je pod pričakovanji

Predstavljal sem si, da je malo bolj trdno narejen kokošnjak. Manjkali so določeni deli, zato sem moral improvizirati in narediti določene dele po svoje.

• Bi nas priporočili? No

Kar je bilo naročeno je prispelo. Vse, pričakovana kakovost in hitro.

Dobro

Odlično

Zaenkrat je moja izkušnja z vašim podjetjem odlična. Hvala!

Odlično!

Odlično, zadovoljni z nakupom, hitra dostava.

• Bi nas priporočili? Yes

zadovoljen z nakupom in kvaliteto izdelka

ok

Super,brez pripomb

Odlicno,hitra dostava,brez pripomb

korektno

le opis izdelka bi lahko bil bolj podroben ( nisem vedel, da je podstavek plastičen)

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours