Filters

Dobra

Solidno. Drzite se rokov.

• Bi nas priporočili? Yes

zelo zadovoljen hitra dostava ter odlične cene

ko sem dobil blago z napako so mi ga brezplačno in brez težav zamenjali

Super

Zadovoljna z naročenimi izdelki. Pestra izbira. Hitra dostava.

• Bi nas priporočili? Yes

Vse super...samo plačilo je mal čudno..ne gre skoz tudi na banki nisem mogla plačat predračuna.

Morali bi orediti, da se lahko bolj enostavno plača...do sedaj sem naročila 2x, vse super samo plačilo pa ni šlo skoz...oz. z ogromno truda.

Ok

Ok

• Bi nas priporočili? Yes

Hitro, korektno in tranaparentno.

Ob iskanju (malo nenavadnega) darila za nečakinjo sem naletela na vaše poodjetje, ki ga prej nisem poznala. S spletnim nakupom sem zelo zadovoljna, pošiljka je prispela hitto, še pred predvidenim rokom.

Super!!

Super!!!

Fast delivery

Good Quality for money.

• Bi nas priporočili? Yes

Profesionalnost in hitra dostava.

Vedno sem dobil naročeno blago . Zadovoljen sem tudi z hitrostjo dostave.

Super!

The item is as described.

brez pripomb, vse ok

vse kupljeno pričakovane kvalitete, dostavljeno v roku.

Dobro

Dobro

V redu

Super

Zelo sem zadovoljen

Zelo dobro

Odlicno, veckrat ze narocili

Super, veckrat ze narocili in tudi vrnili. Vse stima v nulo.

• Bi nas priporočili? Yes

Medo v resnici izgleda še lepše kot na sliki:)

Kakšna mehkoba in nora igrača za vse malčke.

Response from the business owner

Dragi kupec Opravičujemo se za zamudo Služba za pomoč strankam vas bo stopila v stik čim prej, da bi našli obojestransko zadovoljivo rešitev. Kar zadeva ekipo vidaXL

super

enostavno,hitro

• Bi nas priporočili? Yes

Sicer se je ogledalo med transportom razbilo a so mi ga zamenjali.

Svetujem pregled vsebine paketa preden se poštar odpelje.

• Would you recommend us? Yes

Poškodovano blago

Prejel sem dve ogledali, ki sem ju naročil. Eno ogledalo je prispelo poškodovano (razbito steklo), drugo pa je drugačno od naročenega. Nikjer ni kontakta, kam se lahko obrnem..

Excellent

Very satisfied with the range of products, quality, price and free delivery

• Would you recommend us? Yes

Nateg

Naročil: https://www.vidaxl.si/e/8719883591438/vidaxl-vzmetnica-120x200-cm-7-conska-s-pu-peno-16-cm-h2-h3 Modrega dela ni. Ko sem poslal mail, da manjka, sem dobil odgovor: Zahvaljujemo se vam za stik z nami glede vašega izdelka. Iskreno se opravičujemo za zmedo, ki ste jo povzročili. Bodite prepričani, da vam bomo pomagali pri tej zadevi. Po preverjanju tukaj modri del v resnici ni vključen v postavko. Za pojasnila glejte prilogo. V prilogi je slika "oblečene" vzmetnice.

Response from the business owner

Spoštovani Žal nam je da vam izdelek ne ustreza. Nas oddelek za stranke vas bo kontaktiral tekom dneva in ponudil zadovoljivo rešitev. S spoštovanjem, Ekipa vidaXL

TOTALNI NATEG

Kupili smo vrtni ležalnik. V specifikaciji sicer piše, da ga je potrebno sestaviti, vendar smo dobili kup deščic in kup vijakov. Niti nakazano kje bi morale biti luknje.

Top! Super izdelek.

Super izdelek,kot na slik, hitra dostava, sprotno obvescanje o pošiljki.

• Bi nas priporočili? Yes

Do sedaj sem zelo uredu poslovala z Vidaxl

Do sedaj sem zelo uredu poslovala z Vidaxl, dokler se ni prvič zgodila reklamacija. Že en mesec se ukvarjam z reklamacijo in odziv so samo eni in isti maili. Ko je potrebno prevzeti paket iz njihove strani,kot reklamacijo, pa ni nobenega odziva. Katastrofa!!!!! Sploh ne vem kam naj se še obrnem???

Response from the business owner

Spoštovani Opravičujemo se vam za slabo izkušnjo. Naš oddelek za stranke vas bo kontaktiral tekom dneva in ponudil zadovoljivo rešitev. S spoštovanjem, Ekipa vidaXL

bad quality of materials

The table we bought is made from bad materials, so it is allready damaged and disshaped. Shipment ok.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement