Filters

Positive

Zelo hitra dostava in široka izbira kvalitetnih stvari.

worse than expected

Positive

izdelek kot iz papirja. Neprimeren za resno uporabo oziroma slabo razmereje kvalitete-cena.

• Bi nas priporočili? No

Kot je bilo obljubljeno

fine, a reasonable experience

Positive

Lep izgled in dobra idejna zasnova

Slaba kvaliteta lesu

• Bi nas priporočili? No

Positive

Top izdelek, hitra in korektna dostava na dom. Izdelek je prispel v parih dneh

Positive

Hitro izveden nakup, expresna odzivnost v smislu odpošiljanja pošiljke. Točno sledenje pošiljke na enem mestu.

recommend trusted

No

• Would you recommend us? Yes

• Would you recommend us? Yes

Positive

Tri naročila potekala brez problemov, pri četrtem se je zataknilo. Kljub temu da je izdelek plačan, še vedno trdijo, da niso prejeli plačila ( potrdilo sem jim poslala). Nehali so odgovarjati na moja sporočila, chat ne deluje, telefonske številke nimajo, tako da ne vem na koga naj se še obrnem, da bom dobila naročen izdelek ali vrnjen denar.

super

Ostanite taksni kot ste

Enostavnost naročanja.

Hitrost dostave.

Suggestions

Zelo neprofesionaln in ignorantsko. Žena je kupila ogledalo. Prejeli smo polomljenega. Po kar nekaj izmenjanih mailih (drugače jih je nemogoče kontaktirati, ponujeni chat ne dela itd) so ponudili nekaj evrov nadomestila. Predračun za popravilo je bil pa 18 EUR. Potem so sredi pogovorov nehali odgovarjati. Ne gre toliko za denar, kot za odnos. Katastrofa. Nikoli več pri tej firmi, čeprav je ponudba zanimiva.

Suggestions

I bought a spanish wall, which is extremely poor quality, the goods are such that everything can be seen through, really cheap trade.

Positive

Naročil sem blender, ki so ga imeli v akciji in prejel sem star, umazan in rabljen blender. Podobne težave sem imel, ko sem naročil namizni nogomet več mesecev smo urejali zadeve. Ko smo naročili omaro smo pri sestavljanju videli da ne gre skupaj in so zahtevali da jo rastavimo, zapakiramo v škatlo v kateri smo omaro prejeli in poslati nazaj točno po njihovih navodilih. Jao KATASTROFA. Sporočim koliko časa potrebujejo, da bodo povrnili stroške za blender. Naročil sem 5 stvari. Problematika se je pojavila 3 krat

Preskočite!

Ugodne cene, brezplačna dostava

Positive

Odličen servis pri naročanju preko spleta, od naročila do dostave, solidne cene in pester izbor.

Suggestions

Telefonska številka, na katero lahko vprašaš "v živo".

Suggestions

Katastrofalna kvaliteta, pol stvari manjka, deli niso kompatibilni, sedaj, ko želim izdelek vrniti, mi že 10 dni nihče ne odpiše.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement