Filters

Super!

Opisi su precizni. Brza isporuka

Jako pozitivno

Profesionalan pristup

Osim dobrog proizvoda, tvrtka vodi racuna i o kvalitetnoj ambalazi za sigurnu isporuku

odlično

Kupila sam dva ista proizvoda. Dostava je brza. Jedina zamjerka je što je dostava izvršena u dva navrata za dva ista proizvoda naručena istovremeneo.

• Biste li nam preporučili? Yes

Sve u redu, brza isporuka.

Sve je bilo u redu, brza isporuka.

Divno,top

Jako susretljivi,brzo odgovaraju i rješavaju probleme.

Odlično.

Odlično iskustvo.

Jednostavno

Brzo i jednostavno

Skoro ok

Oštećenja u transportu.

• Biste li nam preporučili? Yes

Za pohvalu. Po mogućnosti još ubrzati isporuku.

Povoljne cijene, kvaliteta isporučene robe zadovoljavajuća.

nisam zadovoljna

Za dostavu zovu kad su već ispred zgrade a ja na poslu, nisu me zvali prije za dogovor o dostavi, a napomenula sam u e.mail poruci da radim do 16 sati. I kad sam već od vas naručila kutiju, vidjela sam u trgovini isti baš istu kutiju koja je bila 140 kn jeftinija.

vrlo dobro

točno i sigurno

Nemam iskustva

Ja sam od Vas poručio umivaonik od riječnog kamena (broj narudžbe 3851084061), Augusta 07, 2020. i skinut je puni iznos sa moje kartice. Do ovog Vašeg jućerašnjeg maila kojim želite imati moje iskustvo sa ovom kupovinom, ja u međuvremeno nisam imao niti jednu obavijest o statusu moje narudžbe, niti mi je paket stigao. Pokušao sam saznati i Vaš broj telefona u Hrvatskoj na koji se mogu informirati za statusom narudžbe, ali nisam uspje. Zamolio bih da mi putem moga maila (gordanboras@gmail.com), javite šta se dešava sa paketom i kada ga mogu očekivati? Lijep pozdrav, Gordan Boras Sv. Nikole 38 21430 Donje Selo, otok Šolta mobilni telefon 0917853838

Nisam zadovoljan kvalitetom stola

Debljina stola (ploče) nije cijelom dužinom i širinom jednaka kako piše (što nije navedeno na opisu kod kupovine) . Ne bih preporučio.

Brza isporuka, zadovoljstvo proizvodom

U kratkom roku odgovoreno na narudžbu, dostava za par dana. Sve 5

Sve preporuke.

Brza dostava, niska cijena.

• Biste li nam preporučili? Yes

Hvala puno sve je super brza usluga i dostava srdčan pozdrav svima.

Hvala puno sve je super brza usluga i dostava srdačan pozdrav svima.

Odlično.

Vrlo profesionalno odradjen posao,brza i besplatna dostava,proizvodi dobre kvalitete.

• Biste li nam preporučili? Yes

Iako sam bila skeptičan, zbog loših komentara, ispalo je zadovoljavajuće.

Brinulo me jer sam pročitala neke recenzije iz ranijih godina, a novije mi nisu došle, dakle ove su bile loše od lošijih. Već sam razmišljala o tome da ću morati kontaktirati službu za rješavanje sporova. No iako, s 8 dana kašnjenja, isporuka je bila zadovoljavajuće.

Zadovoljna

Zadovoljna sveukupnim proizvodom ,osim što mi na jednoj polici koja spaja krevet nije bilo matice pa nisam mogla spojiti sredinu. Recimo radi toga razmišljam da ne uzmem drugi isti proizvod. Nažalost

Pozitivno.

Pozitivno

• Biste li nam preporučili? Yes

Sve je isporuceno u navedenom roku. Bravo!

Sve naruceno je ispostovano.

Odličan web shop

Preporuke! Brza dostava. Proizvod kao na slici. Bez zamjerke

Sve super

Brza isporuka i naravno besplatna poštarina,sve ok.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement