Filters

Много бавна доставка и не функциониращи телефони за контакт

Забавихте доставката ми.На сайта ви пише доатавака до 5 дни,а доатавихте поръчката ми за около 10 дни.

• Бихте ли ни препоръчали? No

Получих си поръчката навреме, добре опакована. Куриера пренасочи безплатно пратката на друг адрес.

Доволен съм от доставката.

Коректност и точност

Коректност и точност

Много добре !

Обслужването е малко бавно . Не е лошо да има и телефон за връзка .

Некачествена стона

Изключително некачествен продукт. Закупих от Вас "Товарно ремарке за колело с една гума и транспортна чанта". Обявено е с максимална товароносимост до 30 кг. При товар под 15кг се счупи на първия ден.

• Бихте ли ни препоръчали? No

Лоша комуникация, придружено с ниско качество на стоката на високи цени.

Не бих купил втори път от Вас.

• Бихте ли ни препоръчали? No

Нямам забележки по отношение на обслужването и доставката

Поръчах си самозалепваяо фолио с матирани ивици и останах изненадана колко тесни са ивиците. Снимките са подвеждащи. Редно е да посочите ширината на ивиците.

Изключително коректни! Препоръчвам!

Препоръчвам!

порьчах параван на стойност 99 лв

Качеството не оправдава цената. имаше трески по цялото протежение,които аз трябваше да шкуря, освен това не беше стабилен вертикално, и добре,че човека,който извиках за монтаж,имаше как да го уравновеси.

• Бихте ли ни препоръчали? No

Бързи и коректни. Препоръчвам!

Бързо и коректно обслужване. Информацията за пратката беше обновявана често и можеше да се проследи във всеки един момент. Спазиха си дадените срокове за доставка. Снимките и описанието отговаряха на действителния продукт, който бяхме поръчали!

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Продуктът бе реалистично представен, бързо доставен.

За първи път купувам от това предприятие и с удоволствие ще го потърся пак. Има много интересни и уникални продукти, а и цените са добри.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Добри продукти, които не се намират другаде.

Чудесни и разнообразни стоки, доставката се бави доста.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Чудесни продукти, много добри цени и бърза доставка.

Изборът от продукти е наистина впечатляващ. Можете да сложите още малко филтри за търсене, за да става по- лесно.

Изключитвлно доволен клиент!

За предприятието, няма как да оставя впечатление! По-скоро за качеството и доставката! Доволна съм и със сигурност ще поръчам и занапред от вашия магазин! Голямо разнообразие от стоки, което дава на въображението на човек да се поразвихри!!! Мога и снимки да пратя с артикула, който избрах и как съм го използвала в интериора си :) Бъдете здрави и Благодаря.

Коректен онлайн магазин

Богат асортимент

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Продукт с ниско качество.

Доставка в уговорения срок. Не съм доволен от качеството на продукта. Едната страница на стойката беше повита след разопаковането. Единият от рафтовете се сцепи при сглобяването, при навиването на винта в него.

Добри продукти

Разминаване в датите за доставка.

Страхотен килим

Страхотен килим. Благодаря

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Стоката пристига с 3 дни повече от посочения в обявата. Стоката отговаря на очакванията ми.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Интересни продукти, но качеството не е на ниво.

Асортиментът ви е много добър и продуктите на пръв поглед са интересни и на добри цени. Проблемът във качеството на продуктите ви, което в повечето случаи е много ниско. Давам за пример последните няколко поръчки, които сме правили аз и мъжът ми: 1. Парник - пристигна с липсващи части, които чакахме доста време да дойдат след това. В крайна сметка се наложи да върнем продукта, защото беше много паянтов и не вършеше работа. 2. Стилаж за вино - Железен и много красив, до тук добре, но дойде без 8 гайки и частите на пасват идеално, но в крайна сметка, много ни хареса и сега ще търсим майстор да го оправи. Не би трябвало да се занимаваме с майстори след като сме поръчали нов продукт, но от доста време търсим нещо подобно и това е единствената причина да не го върнем. 3. Метални сандъци с ключ. Клюралките на нито един от трите сандъка не работят - ключа се върти но не заключва. Трябваха ни сандъци, които се заключват и сега ще трябва да ги върнем. 4. Външно легло с тента - този продукт беше поръчан преди повече от година. Още първото лято пластмасовите държачи на тентата прегоряха и се начупиха. Решихме да го оставим само като легло, но след първата зима (въпреки, че му направихме покривало по поръчка) металните части на леглото ръждясаха.... Мога да дам още примери, но продуктите от които сме доволни са малко. Когато ви препоръчвам на приятели или клиенти (интериорен дизайнер съм) винаги им казвам да имат в предвид ниското качество на продуктите.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Хубави продукти и добра концепция, но несериозни служители.

При положение, че в сайта е упомената доставка до 5 работни дни, аз потърсих връзка със служител на третия работен ден. Дамата ми обясни, че стоката идва от чужбина и след като пристигне в Румъния тръгва за България. Тогава се броят тези пет работни дни. Нямало наличност на продукта, който съм поръчала. А на сайта пишеше, че има наличност. Изведнъж след разговора с дамата поръчката взе, че тръгна към мен и до два дни пристигна. Това за мен е несериозно отношение. Аз съм инвалид и си изчислявах времето в което трябва да има някой у дома, за да приеме поръчката. А това не се получи.

Точни и прецизни!

Точни и прецизни!Доставката беше на ниво. Много Ви благодаря!

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

От сайта като услуга съм доволна, но не и от качеството на продукта.

Нямам забележки към сайта, но продуктът, който поръчах е ниско качество. Сандък-ракла, който е толкова крехък, че не смееш да сложиш нищо нито вътре, нито отгоре, което го прави нефункционален

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Евтина но качествена стока.

Коректно отношение, благодаря

Много оригинални интересни стоки

Добре организирано може би трябва да помислите за връзка и с телефон

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement