Filters

Отлични

Бързи икоректни

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Перфектно обслужване и перфектно качество на масажното легло, което закупих

Служителкато с която се свързах за информация, беше изключително мила, търелива и компетентна и ме насочи да взема най вярното решение ! Продуктът е с високо качество!

Доволна съм! Качество и цена

Добро обслужване.

Точни и професионални

Компетентни

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Всичко се получи на време.

Нямаше проблеми.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Качествени продукти, бърза доставка.

Изключително коректни. Продукта, който поръчах отговаря на очакванията ми. Благодаря VidaXL

Very good

good

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Доволна съм от бар масата, която получих.

Бърза доставка, но не получих имейл кога да я очаквам. Благодарение на снимка от друг клиент, придобих реална оценка на бар масата. Сглобява се лесно, ако сте наблюдателни.

Страхотен сайт!

Продължавайте в същия дух. Имате страхотни артикули, спазвате времето за доставка и всичко става лесно и бързо. Нашето коте обожава новата си къщичка. Благодаря!

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Поръчката пристигна бързо и безпроблемно

Отлично

Отлично

Голям избор

Голям избор на продукти за всеки.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Бърза доставка, качествен продукт.

Качествен продукт. добра цена.

Лоялна е фирмата.

Според това, което получих от вашият сайд бих казал, че съм доволен. Единственото, което не ми допадна е, че няма код за проследяване.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Доволна съм от покупката си

Продуктите ви са супер и обслужването също за което Благодаря

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Имам забележки за качеството на продукта.

Доставката беше в срок, но качеството на артикула не е отлично.

Response from the business owner

Уважаеми Г-н Ненов, Съжаляваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Свързахме се с Вас на Вашия личен имейл,очакваме Вашия отговор. Желаем Ви прекрасен ден!

Безупречно обслужване и коректност

Изключително доволни сме от отношението и качеството на обслужване на vida XL,кскто и от продуктите,които се предлагат от сайта. Цените са изключително конкуретни и често пъти най-ниските възможни,а центърът за обслужване на клиенти е отзивчив и способстващ най-бързото решаване на отправения въпрос/проблем!

Супер

Доволна съм много! Поръчката отговаряше на описанието и на снимката! Доставката беше точно на определената дата! Всичко беше перфектно. Единственият минус беше, че по време на поръчката нямаше поле за коментар и място където да се впишат данни за фактура и след получаване на поръчката се оказа, че е невъзможно да се получи фактура с адрес на фирмата различен от този за доставка. Всичко останало съм впечатлена!

Доволни

Доволни

Страхотни

Коректни с качествени стоки и лесни за сглобяване. Отново ще пазарувам от вас.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Всичко е перфектно. Ще пазарувам пак от вас.

Отличен продукт и обслужване!

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Много лошо опаковано и наранено

Хубав сайт,

Response from the business owner

Уважаема Г-жо Петкова, Съжаляваме за създалата се ситуация и причиненото неудобство. Свързахме се с Вас на Вашия личен имейл,очакваме Вашия отговор. Желаем Ви прекрасен ден!

Бърза и безпроблемна поръчка

Поръчвал съм два пъти през сайта VidaXL - плисирана щора на два размера, с много добро съотношение цена-качество. Поръчката става бързо. Плащането е с дебитна или кредитна карта. Единствен недостатък е, че няма опция за плащане с наложен платеж и преглед, но все пак става въпрос за пазаруване от чужбина. Сайтът и фирмата VidaXL са холандски. Доставката беше безплатна и извършена в посочения срок от Спиди.

Доволен

Хубави и необходими изделия.

• Бихте ли ни препоръчали? Yes

Благодаря за точността и коректната доставка!

Поръчаната от мен сгъваема кушетка за масаж се оказа качествена и стабилна. Поръчката пристигна в срока описан за доставка. Препоръчвам и на други потребители да използват вашата платформа. Успех!

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours