Filters

Kaciukui patiko, rekomenduoju

Perfect

Matched expectations

• Would you recommend us? Yes

Puiki kokybė už gerą kainą ir greitas pristatymas

Užsisakiau gyvūnų priežiūros stalą. Prekę gavau gavau greičiau nei nurodyta darant užsakymą. Kaina ir kokybė labai gera. Pigiau Lt neradau .

Nesąžininga prekyba

Aukcionas vyksta nesąžiningai, reikia pasiekti manau tam tikrą jiems naudingą sumą, kitaip tą pačią minutę ir net sekundę programėlė išmes išgalvotą pirkėją su didesne suma.

• Vai jūs ieteiktu mums? No

Puiki kokybė už gerą kainą

Kaip ir kai kurie čia, užsisakiau kilimą su baime, kad gali nepavykti. Tačiau kaina buvo nedidelė ir surizikavau. Kilimas pranoko mano lūkesčius, su pristatymu taip pat nekilo jokių problemų - apie prekės pristatymo laiką buvau informuota iš anksto, kurjeris atvyko punktualiai. Neturiu jokių priekaištų, viskas puiku.

Nerekomenduoju

Voljeras nepatvarus, šunis lengvai suplėšė viela vos per dvi dienas. Išmesti pinigai ir laikas.

Venkite tokiu pardavėjų

Jau 5d.kaip prekės neissiuncia nors rašė kad pristato per 5d.ir prekė sandėlyje

Niekam nerekomenduoju

Esu uzsakes žemės grazta. Rašo kad yra sandėlyje ir pristato per 5 darbo dienas o jau praėjo 4d.vis dar preke ruošiama ir net neissiusta

Very bad

Goods came destroyd and usless

Bad

Bad feedbac.

Viskas gerai

Nepaisant neigiamų atsiliepimų gausos surizikavau užsakyti šioje platformoje. Prekė - bambukiniai kilimėliai (3 vnt) - buvo pasiūlyta už gerą kainą ir iš esmės tik čia kažką panašaus į norimą radau. Jokie prekybos centrai LT jos nesiūlė. O kelios neaiškios e-parduotuvės siūlė brangiau ir su ilgesniu pristatymo terminu (iš čia supratimas, kad patys "perekupai" iš šios pačios vidaXL). Siunta gauta labai greitai - per 4 dienas. Pristatymas - nemokamas (prekių vertė viršijo 100eur). Kainos/kokybės/pristatymo termino santykis - 10 balų

Nepatikimi

NUOTRAUKOS NEATITINKA REALYBĖS! NEAPSIGAUKITE! KOL DOMITĖS PREKE, AKTYVIAI ATSAKINĖJA Į ŽINUTES, KAI KLIENTAS NEPATENKINTAS KOKYBE IR PREKĘ NORI GRĄŽINTI , PRASIDEDA ŽINUČIŲ VISIŠKAS IGNORAVIMAS. TELEFONO APSKRITAI KAIP TOKIO PAS JUOS NĖRA- NEAPSIKRAUNA! NEREKOMENDUOJU!!!!!!! NEPATIKIMA ĮMONĖ! PREKĖS GRAŽINTOS SENIAUSIAI. JAU ANTRĄ SAVAITĘ NEATGAUNU SAVO PINIGŲ, SULAUKIU TIK ATIDĖLIOJIMŲ!!!

Greita ir patogu

Pirkta prekė kokybiška, labai greitai pristatyta. Kainos ir kokybės santuykis - tikrai puikus.

very bad

Sveiki, Venkite tokių puslapių, geriau sumokėti daugiau kitoms įmonėms, kurios duoda kontaktus ar bendrauja, negu pirkti katę maiše. Neatrašo , telefonu išvis nėra galimybės susisiekti. Prisidengia atseit COVID situacija ir kad nespėja atrašyti ar atsiliepti. Prekių kokybė labai žema. Paruošėm grąžinti prekę ir dingo pardavėjas. Su tokiomis įmonėmis turės daug darbo vartotojų teisės. Aurelija

• Would you recommend us? No

Excellent service and goods.

Excellent service and goods.

Geras aptarnavimas.Kokybiškos prekės.

Kokybiška prekė už gerą kainą.Greitas pristatymas

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Daugiau niekada neužsakinėsiu per šį puslapį.

Užsakiau savo prekę, rašė, kad atkeliaus per 8 darbo dienas, tačiau nesulaukiau ir po mėnesio. Vėliau statusas tik pasikeitė, kad atšaukė užsakymą ir man jo nepristatys, kai paprašiau grąžinti pinigus, pasakė, kad kreipčiausi į išorinį pardavėją, taip pat davė blogus kontaktus. Emailų neatrašinėjo Big Ols pardavėjas, kol neparašiau, kad kreipsiuos į vartotojų teises, tik tada pradėjo reaguoti.

• Vai jūs ieteiktu mums? No

What is a company? I can not contact with them

Very bad experience. You write, that i give my order in 5 working days. But orders still not start to mooving after 7 days. Where is some manager or sales manager contact, i dont find it in your website. You try to hide your self? Normaly must be some contacts on web or no?

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Suggestions

Gavau prekę, bet noriu grąžinti. Niekas neatrašo į mano laiškus. El. parduotuvėje parašytos grąžinimo sąlygos 30 dienų. Neklaidinkit žmonių. Palauksiu porą dienų. Rašysių jau kitur. Nerekomenduoju pirkti "Vida xl" parduotuvėje. Prekės aprašymas neatitinka.

fine, a reasonable experience

Positive

Prieš pirkimą siunčiau užklausą apie prekę. Gavau iš google vertėjo parašytą žodžių kratinį. Dabar deje tenka grąžinti prekę, nes ji mums netinka. Kokia grąžinimo procedūra nėra aišku, į laiškus niekas neatsako.

Suggestions

Reikalingas klientų aptarnavimo skyrius toje šalyje, kur prekiaujama, kad klientai laiku ir normalia valstybine kalba gautų monsultacijas ir būtų sprendžiamos problemos.

Positive

Labas prastas požiūris į klientą. Linkiu, kuo mažiau klientų.

Suggestions

Galvokite apie ateitį, nes ritatės žemyn.

good service, well treated

Positive

Greitai ir sklandžiai pristatyta. Lengvas apmokėjimas.

Suggestions

Turėjau bėdų renkantis mokėjimo būdą ir pranešimą gavau anksčiau, nei galutinai patvirtinau mokėjimą.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement