Filters

Very very very bad

20 days after order. No signal, parcel still not dispatched

Response from the business owner

Dear Marius Thank you for your feedback and we are sorry that you did not receive your order. It appears that there was an issue while dispatching your shipment . Please accept our apologies for the inconvenience. You should receive an automatically generated e-mail including Track and Trace information as soon as your order has been dispatched. If there is something wrong with delivery or you see no progress please let us know and we will be happy to assist you Rest assured that we are working to continuously improve our products and services. I will send you an email shortly, to offer you some help with this matter. Kind regards, VidaXL

Terrible

10 working days since payment, no order confirmation, no refund, send several documents confirming order and payment - nothing.

Response from the business owner

Dear Miroslav, Thank you for your feedback. We’re very sorry to hear we were not able to offer you the level of service we aim to provide. Unfortunately we were not able to find your order with the information shared in this review. I will send you an email shortly, to offer you some help with this matter. Would you be so kind to answer? We’ll be looking forward to your response. Kind regards, Marko VidaXL

Olga

Tragiškas klientu aptarnavimas. Sąskaitą išraše UAB be rekvizitų. Prašėme pakeisti sąskaitą, bet jokio atsakymo nesulaukėme. NEREKOMENDUOJU!!!!!!

Response from the business owner

Sveiki Dėkojame už jūsų atsiliepimus. Deja, PVM sąskaitą faktūrą galima sukurti tik rankiniu būdu, nes mūsų agentai turi patikrinti visus duomenis Netrukus atsiųsiu jums el. Laišką, kad galėčiau pasiūlyti jums pagalbos šiuo klausimu. Su pagarba, Marko VidaXL

Visiska betvarkė pas juos

Laukiau prekes 2 sav, parasiau rastu - atsakymo jokio. Tada paskambinau- Oj klaida laukit dar 2 sav , preke gausit. Ok laukiu dar 2 sav-prekes nėra. Skambinu- isivaizduojate ka sako- ogi kartoja ta pati, laukit dar 2 sav. dabar laukiu kada perves pinigus atgal. Kazin kiek ilgai reikes laukti. Be vartotoju teisiu matyt niekaip cia nebus.

Response from the business owner

Sveiki Donatas, Dėkojame už atsiliepimus ir apgailestaujame, kad nepavyko laiku pristatyti jūsų produkto Džiaugiamės žinodami, kad tai jau išspręsta ir galėjome jums padėti šiuo klausimu. Būkite tikri, kad stengiamės nuolat tobulinti savo produktus ir paslaugas. Praneškite mums, jei turite papildomų klausimų ar rūpesčių, mes mielai jums padėsime. Linkime gražios dienos į priekį! Su pagarba, Marko vidaXL

puiku

puiku

TERRIBLE

Pirkome baro kėdę, ir buvo brokas, nes nėra “skylės” kur varžtus sukti. Norėdami grąžinti susiekėme ir pasiūlė kelis variantus iš kurių vienas buvo “dalinis pinigų gražinimas, 15Eur”, bet kėdę turiu išsiųsti! Pasirinkus tinkamiausią sprendimo būdą buvo paprašyta dalis sudėti į tą pačią dėžę, o dėl dar vieno broko, kėdės stovas tiesiog neišsiėmė, tad kėdė netilpo į dėžę. Tuomet praėjo savaitė, kol suorganizavimo tinkamą transportą. Prašė pasakyti tinkamiausią laiką, kada kurjeris galėtų pasiimti kėdę, nurodžius, kad tinka bet kuri diena po 17 val, pasakė, kad laikas netinka, nors prašyme nurodyti datą nieko neminėjo apie laiko rėmus. Nurodytu numeriu skambino ir DPD ir UPS, mat jie dvi įmones pasamdė paimti kėdę..Išsiuntus kėdę kovo 26 dieną, pinigų laukiu iki dabar (balandžio 14). VISIŠKAI NEREKOMENDUOJU ŠIOS ŠARAŠKINO KONTOROS. Gėda, kad tokios įmonės egzistuoja.

Response from the business owner

Sveiki, Labai apgailestaujame, kad negalėjome jums pasiūlyti tokio lygio paslaugų, kokių siekiame suteikti. Deja, nepavyko rasti jūsų užsakymo naudojant šioje apžvalgoje bendrinamą informaciją. Ar norėtumėte būti malonus ir susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba per „vidaXL“ svetainę, kad galėtume ieškoti problemos, su kuria susiduriate atlikdami užsakymą, sprendimo? Lauksime jūsų atsakymo. Su pagarba, Marko VidaXL

Atrodo gražiai, nelengva surinkti

Vidurinėje gulto dalyje neatitiko skylės varžtams, šias dalis galima būtų pristatyti jau surinktas, nes atrodo, kad renki 1000 vnt. puzzle. Gultų medžiaga labai tepli, nesivalo, reikės skalbti po kelių naudojimų.

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Puiki greitai kokybe atitiko lukescius

Viskas puiku

Bloga

Gavau su defektu, vėliau nei žadėta, nusiunčiau tą pačią dieną defekto aprašymą, jokios atsakymo negavau. Marius Švaikauskas

Response from the business owner

Sveiki Marius , Dėkojame už atsiliepimą ir apgailestaujame, kad gauta prekė buvo sugadinta. Būkite tikri, kad stengiamės nuolat tobulinti savo produktus ir paslaugas. Netrukus atsiųsiu jums el. Laišką, kad galėčiau pasiūlyti jums pagalbos šiuo klausimu. Linkime gražios dienos į priekį! Su pagarba, Marko VidaXL

Baldai nekokybiški

Nudažymo kokybė tragiška.

Response from the business owner

Sveiki Simonas , Dėkojame už jūsų atsiliepimus. Atsiprašome, jei prekė neatitiko jūsų lūkesčių. Primename, kad kiekvienam „vidaXL“ užsakymui suteikiamas 30 dienų grąžinimo laikotarpis, per kurį prekės gali būti grąžintos nemokamai. Po to gaminiams suteikiama 2 metų garantija, kurią mielai padėsime, ir problemos Netrukus atsiųsiu jums el. Laišką, kad galėčiau pasiūlyti jums pagalbos šiuo klausimu. Su pagarba,

Patiko, kol kas.

pirmą kartą naudojuosi šios įmonės paslaugomis. Operatyviai pristatė prekę. Tiesa, dar jos nesurinkome, nes ne sezonas, bet per šį savaitgalį išbandysime. Labai tikiuosi, kad viskas bus ok. Šī uzņēmuma pakalpojumus es izmantoju pirmo reizi. Uzreiz piegādāja produktu. Tiesa, mēs to vēl neesam apkopojuši, jo nav sezona, bet mēs to pārbaudīsim šajā nedēļas nogalē. Es ļoti ceru, ka viss būs kārtībā.

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Patogu ir greitas pristatymas.

Teko pirkti ne kartą. Viskas verai.

Puiki preke ir aptarnavimas

Puikiai

Nesulaukiu reiklingos fakturos, nors su konsultantu buvo sutarta

Nesulaukiu reiklingos fakturos, nors su konsultantu buvo sutarta

Viskas patiko!

Siūlote išskirtinių produktų, kainos prieinamos, greitas išsiuntimas. Žodžiu - viskas puiku!

Nepatenkintas

Norėjau gražinti prekę. Po bendravimo su chatbotu gavau patikinimą, kad su manimi susisieks vadybininkas per 12h. Jau praėjo savaitė. Niekas su manimi nesusisiekė. Noriu grąžinti prekę. Jūsų verslas yra siaubingai išvertsas. Net iš šioje svetainėje puse textų yra latviški (spėju).

Response from the business owner

Sveiki, Dėkojame už jūsų atsiliepimus. Atsiprašome, jei prekė ir mūsų paslauga neatitiko jūsų lūkesčių. Netrukus atsiųsiu jums el. Laišką, kad galėčiau pasiūlyti jums pagalbos šiuo klausimu. Su pagarba,

Klientu aptarnavimas neegzituojantis

Gavau išpakuotą ir apdaužytą daiktą, iškart pranešiau, bet žinių ar kompensacijos taip ir negavau. Liūdna.

Response from the business owner

Sveiki Silvija, Dėkojame už atsiliepimą ir apgailestaujame, kad gauta prekė buvo sugadinta. Kelis kartus išsiunčiau jums el. Laišką, kad galėtume aptarti kai kurias galimybes, padėsiančias išspręsti iškilusias problemas. Ar būtumėte toks malonus ir patikrintumėte šią žinutę ir, kai įmanoma, su manimi susisieksite? Nekantriai laukiu jūsų atsiliepimų. Su pagarba, Marko

Negavau siuntinio

Negavau atsakymo į emailą apie dingusį siuntinį.

Response from the business owner

Sveiki, Dėkojame, kad skyrėte laiko savo užsakymo peržiūrai. Man labai gaila girdėti, kad jūsų užsakytas produktas atvyko nebaigtas ir jums nepavyko mūsų pasiekti Atminkite, kad užsakymo problemą galima išspręsti per „vidaXL“ paskyrą arba tiesiog naudojant pokalbį, el. Visi mūsų atnaujinti kontaktai turėtų būti prieinami oficialiuose mūsų tinklalapiuose. Aš mielai padėčiau, pavyzdžiui, su atsarginėmis dalimis, kurios padėtų išspręsti problemą. Norime jus patikinti, kad nuolat stengiamės tobulinti tiek savo produktus, tiek paslaugas. Aš išsiunčiau jums el. Laišką, kuriame aptarsime kai kurias galimybes, padėsiančias išspręsti iškilusias problemas. Ar būtumėte toks malonus ir patikrintumėte šią žinutę ir, kai įmanoma, su manimi susisieksite? Su pagarba, Marko

Tobula

Viskas vyko tobulai!

Gerai

Ilgokas pristatymas, bet bendrai vertinant viskas gerai

Super.

Kiek esu užsakinèjus. Visi užsakymai buvo sklandūs! Kokybè baldų labai gera!

Gera

Gera patirtis

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Geras produktas ir greitai pristatytas

Pirktas stalas kokybiškas ir kompaktiškai supakuotas

geras servisas

produktas puikios kokybės, greitai pristatė

Gerai

Didelis prekių pasirinkimas, aiskūs aprašymai, tik ilgas pristattmo laikas, galėtu būti nurodyta bent preliminariai per kiek laiko prekė bus pristatyta.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours