Filters

Neveikia girlianda.

Gavau gretai,bet neveikia girlianda.Labai liūdna.

Response from the business owner

Sveiki, Sandra Dėkojame, kad skyrėte laiko savo užsakymui peržiūrėti. Apgailestaujame, kad produktas neatitiko jūsų lūkesčių. Primename, kad kiekvienam „vidaXL“ užsakymui suteikiamas 30 dienų grąžinimo laikotarpis, per kurį prekės gali būti grąžintos nemokamai. Po to gaminiams suteikiama 2 metų garantija, kurios metu mielai padėsime, pavyzdžiui, su atsarginėmis dalimis, kurios padės išspręsti problemą. Nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą, jei kada nors iškiltų problemų. Norime jus patikinti, kad nuolat stengiamės tobulinti tiek savo produktus, tiek paslaugas. Aš išsiunčiau jums el. Laišką, kuriame aptarsime kai kurias galimybes, padėsiančias išspręsti iškilusias problemas. Ar būtumėte toks malonus ir patikrintumėte šią žinutę ir, kai įmanoma, su manimi susisieksite? Nekantriai laukiu jūsų atsiliepimų. Su pagarba, VidaXL

Nusivyliau

Užsakymas atėjo greitai. Deja, stalas su ne “ prancūziškai “ išlenktom kojom, kaip parodyta ir aprašyta. dažai prastai padengti, pavalius liko dryžiai....

Response from the business owner

Sveiki, Dėkojame, kad skyrėte laiko savo užsakymo peržiūrai. Apgailestaujame, kad produktas neatitiko jūsų lūkesčių. Primename, kad kiekvienam „vidaXL“ užsakymui suteikiamas 30 dienų grąžinimo laikotarpis, per kurį prekės gali būti grąžintos nemokamai. Po to gaminiams suteikiama x metų garantija, kurios metu mielai padėsime, pavyzdžiui, su atsarginėmis dalimis, kurios padės išspręsti problemą. Nedvejodami kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą, jei kada nors iškiltų problemų. Norime jus patikinti, kad nuolat stengiamės tobulinti tiek savo produktus, tiek paslaugas. Aš išsiunčiau jums el. Laišką, kuriame aptarsime kai kurias galimybes, padėsiančias išspręsti iškilusias problemas. Ar būtumėte toks malonus ir patikrintumėte šią žinutę ir, kai įmanoma, su manimi susisieksite? Nekantriai laukiu jūsų atsiliepimų. Su pagarba,

Dalinai gerai

Pirkome perdirbtos medienos baldus. Baldai patiko tik problema su metalinėmis detalėmis. Neatitinka visų dydžiai, o valgomojo stalo kojos net skirtingų dydžių (susukus kojas ryškiai skiriasi viena nuo kitos, atrodo kreivai). O patys baldai (medinės dalys) tuesio puikūs.

Operatyvus ir puikus aptarnavimas

Labai greitai parengtas ir atsiųstas siuntinys. Gera prekių kokybė.

Greitas ir sklandus aptarnavimas

Nekilo jokių nesklandumų, kaip prieš šventes, tikrai labai greitai sulaukėme siuntos

Sauga, greita.

Viskas puikiai, siuntini gavau greitai ir laiku.

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Greita, nebrangu, puikus kainos ir kokybės santykis.

Prekes gavau greitai, dėja vienoj vietoj matos įlinkimas.

Puikiai!

Labai greitas pristatymas!

GerI

Gerai

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Viskas gerai užsakymas greitai yvykdytas

Gerai

Greitai or sklandziai

Greitai ir patikima.

Puiku

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Greitai ir kokybiškai atsiųsta prekė

Atitiko aprašymą

Greitai. Tvarkingai

Puikus

Esu pirkus ne kartą - nepriekaištingas, operatyvus aptarnavimas: nuo užsakymo iki pristatymo. Rekomenduoju visada draugams.

Labai gerai.

Gera patirtis.

Pirkimas

Maloniai perkame,o Jūs siunciate.Aciu!

Viskas puiku.

Viskas puiku, aptarnavimas geras, pristatymas greitas.

Šaunuoliai, nenuvylėt.

Norėtusi didesnio prekių asortimento ir truputi greitesnio pristatymo.

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Ačiū, labai greitai gavau siuntinį

Greitas pristatymas

Greitas aptarnavimas

Geras bendravimas, greitas aptarnavimas

Rekomenduoju.

Kokybiskos prekes, puikus ir greitas pristatymas.

Puiku

Greita,efektyvu,patikima

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Доставка, качество , всё отлично.

Был постоянный отчёт о продвижении товара. Доставили в срок с курьером. Товар качественный, как в описании. Рекомендую.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours