Filters

Ļoti slikta kvalitāte

Pasūtīju pergolu, kurā jau montāžas laikā daļēji bija salūzusi, bet pēc pirmās vētras pilnīgi gājusi bojā (vairs nav iespējams salabot)

Response from the business owner

Dārgs Paldies par atsauksmi un atvainojamies, ka prece ir bojāta. Varat būt drošs, ka mēs strādājam, lai nepārtraukti uzlabotu savus produktus un pakalpojumus. Es nosūtīju jums e -pastu, lai apspriestu dažas iespējas, kas palīdzētu atrisināt radušās problēmas. Vai jūs būtu tik laipns, lai pārbaudītu šo ziņojumu un pēc iespējas sazinātos ar mani? Es ar nepacietību gaidu jūsu atsauksmes. Ar cieņu, Marko vidaXL

Slikta kvalitāte

Bildē pufs, ko pasūtīju izskatījās daudz labāks.. dzīvē tas ir ādas vietā pārklāts ar lētu dermantīnu un arī no pinuma lien laukā plastikāta gabali. Cena šādam nav adekvāta!

Response from the business owner

Dārgais Mārtiņ Paldies, ka veltījāt laiku pasūtījuma pārskatīšanai. Mums žēl, ka produkts neatbilda jūsu cerībām. Atgādinām, ka katram vidaXL pasūtījumam ir 30 dienu atgriešanas periods, kurā preces var atgriezt bez maksas. Pēc tam uz produktiem attiecas 2 gadu garantija, kurā mēs labprāt palīdzēsim, piemēram, ar rezerves daļām, lai palīdzētu atrisināt problēmu. Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas dienestu, ja rodas kādas problēmas. Mēs vēlamies jūs apliecināt, ka mēs nepārtraukti strādājam pie mūsu produktu un pakalpojumu uzlabojumiem. Es nosūtīju jums e -pastu, lai apspriestu dažas iespējas, kas palīdzētu atrisināt radušās problēmas. Vai jūs būtu tik laipns, lai pārbaudītu šo ziņojumu un pēc iespējas sazinātos ar mani? Es ar nepacietību gaidu jūsu atsauksmes. Ar cieņu, Marko VidaXL

teicams veikals.

izcils veikals.apraksts precīzs.piegāde ātra bezmaksas, līdz mājas slieksnim.

Pozitivi

Paldies.

Nekādu problēmu!

Preci vienmēr saņemu bez aizkavēšanās. Par kvalitāti arī nevaru bilst nevienu sliktu vārdu. Man patīk šī sadarbība.

Lieliska pieredze.

Ļoti laba sadarbība. Preces apmuerina. Neskaidrību gadījumā darbinieki sniedza visu informāciju. Paldies! Noteikti vēl iepirkšos!

Lieliska pieredze.

viss ir lieliski

Ātra piegāde

Pasūtīju līmplēvi logiem, bet uzksatu, ka pati plēve bija slikti iepakota, jo plēvei bija radušās lūzuma vietas, kuras nelipa klāt pie loga un izskatījās, kā baltas svītras

Viss ir forši!

Ļoti patīkami tiešsaistes pakalpojumi un arī produktu kvalitāte! Man viss patika, es iesaku!

Prece, kura nav citur

Žēl, ka ceļas cenas. Pirmajā reizē lētāk, nāamaā jau dārgāk

Lieliska

Patīk, ka ir bezmaksas un ātra piegāde.

Laba

Ērti,ātri , kvalitatīvi!

Lieliski

Esmu veikusi vairākus pasūtījumus, uzticams piegādātājs.

Nav iespējams sazinaties

Sava profila ievadīju jauno adresi, bet pasūtījums atnāca uz veco...

Response from the business owner

Dārgā Lana Pateicamies par atsauksmēm un atvainojamies, ka prece netika piegādāta uz jauno adresi. Diemžēl, kad paka atstāj mūsu noliktavu, tajā jau ir etiķete ar adresi, kuru ievadījāt sistēmā, veicot pasūtījumu. To var mainīt, tikai strīdoties ar mums vai pārvadātāju, savukārt izmaiņas profilā stāsies spēkā tikai pēc kārtības Mēs esam priecīgi uzzināt, ka saņemat pasūtījumu Varat būt drošs, ka mēs strādājam, lai nepārtraukti uzlabotu savus produktus un pakalpojumus. Lūdzu, dariet mums zināmu, ja jums ir vēl kādi jautājumi vai bažas, mēs labprāt jums palīdzēsim. Novēlam jauku dienu uz priekšu! Marko VidaXL

Очень хорошая работа.

Очень быстро получили заказ. Все отлично.

Ne līdz galam kvalitatīvi

Pasūtīju 175cm garu plīšu lāci bet faktiskais izmērs ir zem 160cm. Pašam plīšu lācim prasītos vēl vairāk pildījuma.

Ātra un laba piegāde

Piegāde bija savā vietā. Produkts arī ir kvalitatīvs, taču tas nedaudz atšķiras no tā, kāds tas ir parādīts attēlos - atvilktņu rokturīši nav apaļi un metāla kā attēlos, taču ir tā paša koka un ne pārāk labi piestiprināti, jo viens no tiem jau nonāca nost.

Ļoti labs paklājs

!!!!

Tiko kā iepazinu.

Preci saņēmu laikā.

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Precīzi ātri un kvalitatīvi!

Esmu pirkusi gan mēbeles, gan virtuves tehniku. Vienmēr nevainojama serviss un tiešām laba laba laba preču kvalitāte. Paldies par izcilu darbu!

Tiešām lieliska.

Viegli pasūtīt, ātra piegāde.

Labi

Labi

• Vai jūs ieteiktu mums? Yes

Ātra un patīkama sadarbība!

Ātra un patīkama sadarbība! Paldies!

Loti viegli iepirkties

Viegli iepirkties.

ļoti laba pieredze

dažreiz ir grūti sazināties ar klientu apkalpošanas centru, taču tie ir ļoti noderīgi.

• Would you recommend us? Yes

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours