Filters

Žádná klec, ale krabice surovin na výrobu

Koupil jsem klec na kuřata za skoro 6 tisíc - v popisu je "Klec pro drůbež je třeba sestavit." což je kvalitní eufemismus, kdy vám přijde krabice v které je pletivo, resp jeho rolka kterou si sami musíte nastříhat a přidělat, a dřevěné hranoly, které si sám musíte navrtat a sestavit. Tohle není "Klec pro kuřata" jak bylo inzerováno, ale "Set surovin na výrobu/polotovarů na sestavení si klece" alias smotek pletiva a dřevených hranolů, které když si nařežete, nastříháte a navrtáte, tak se složí klec. Drsnější už by jen bylo, kdyby člověku přišel kus kmenu, at si na pile nařeže ty hranoly sám. Za 6 tisíc docela výsměch.

Response from the business owner

Dobrý den Mrzí nás, že jste obdržel zboží nevyhovující kvality V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznické centrum, abychom našli oboustranně vyhovující řešení S pozdravem tým vidaXL

Zákaznický servis vše napravil

Noční stolek nepřišel v odpovídající kvalitě, musel jsem trochu dodělat doma. Zákaznický servis ale komunikoval svižně a dohodli jsme se na odpovídající kompenzaci. Nakonec tedy OK.

Response from the business owner

Dobrý den Mrzí nás, že jste obdržel poškozený stůl V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznické centrum, abychom našli oboustranně vyhovující řešení S pozdravem tým vidaXL

Digestoř 51022 + postel s nebesama

Po vyřešení situace přidávám tři hvězdy. Proběhla výměna produktu i přes 30 denní lhůtu. Zákaznický servis pracuje rychle, vychází vstříc, aktivně hledá řešení - jejich práce je super! Bohužel neovlivní práci skladníků - to je druhý produkt, u kterého je podezření, že byl odeslaný už poškozený.

Response from the business owner

Dobrý den Děkujeme za krásnou recenzi, jsme rádi, že jsme Vám mohli pomoct S pozdravem tým vidaXL

Hrozná zkušennost, nikomu obchod nedoporučuji s tojan na 108 lahví vína.

Blávově jsem u tehle společnosti objednal pro známého stojan na víno a to dokonce 4x. To co přišlo to byla hrůza. Špatně provedené sváry, nechané kousky drátu svářecího. Strašně slabý materiál, nerovnoměrně svařené. Když držák tak jen z jedné strany provedený malý svár tak že kdyby se stojan naplnil tak se rozpadne. kontaktoval jsem společnost a co myslíte. Odsouhlasí jako by kompenzaci a manažer jí zatrhne. už několikrát jsem to urgoval a nic. Budu podávat žalobu a dávám to na obchodní inspekci.

Response from the business owner

Dobrý den Mrzí nás, že jste měl s naším výrobkem negativní zkušenost. V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznické centrum, abychom našli oboustranně vyhovující řešení S pozdravem tým vidaXL

Naprostá katastrofa

Barový stůl, dnes dorazil a strašné. Škoda, že nejdou vložit fotky. Kvalita naprosto nepopsatelná, Zamazat uražený roh barvou, kde to jsme. ... Naprosto nedoporučuji. Dobře přemýšlejte, zda si něco koupíte

Response from the business owner

Naprostá katastrofa, rozhodně nikomu nedoporučuji!

Klec pro králíka za 16 stovek, v popisu "z vysoce kvalitního dřevěného rámu", "rám z masivního borového dřeva s lakovanou povrchovou úpravou", "ochranu proti vlhkosti obstarává zelený dehtový papír". Skutečnost? Kdyby byl použitý materiál jen o něco málo ještě tenčí, šlo by přes stěny vidět, v podstatě naprosto nepoužitelné, předvrtané díry úplně mimo, ale to je vlastně jedno, protože materiál takovéto "tloušťky" nelze pevně spojit. Střecha pokrytá jakýmsi tenoučkým "filcem", vrstva barvy v řádu mikrometrů, ve zkratce totální aušus hraničící s podvodem. Rozhodně nikdy nic u této společnosti nenakupujte. Já osobně zvažuji dokonce oficiální legální kroky přes obchodní inspekci a podobně, protože tohle je opravdu ryzí zlodějina.

Response from the business owner

RI008 I have an issue with my order 42010278704(VidaXL.cz)

Hello good afternoon , After some issue managing the return of the goods with customer service, delay/absence of the communications.In the end i was able to return the goods with no issue, and the refund sent. It was stressful for me, but in the end, i want thanks the support provided.

Response from the business owner

Good day Thank you for positive feedback. We were glad to help Sincerely, The vidaXL team

Vrácení zboží

Dobrý den, rád bych poděkoval firmě vidaXL.cz a zároveň tohoto prodejce doporučil dalším případným zájemcům o jejich služby. Zakoupili jsme si lenošku, která nám nevyhovovala a přesto, že už uplynula 14 denní lhůta na odstoupení od smlouvy, firma se zachovala velice solidně a zakoupený produkt vzala nazpět. Ještě jednou dekujeme. Josef Hašek

Velmi odfláknutý rohový stůl

Dnes jsme montovali stůl, který jsme u vás koupili dceři k Vánocům. Stůl rozhodně neodpovídá své ceně a vidět ho vystavený, nekoupili bychom ho. Desky přišly poškrábané, hrany škaredě udělané a horní deska odloupnutá. O návodu ani raději nemluvíme. Opravdu velké zklamání a u vánočního dárku dvojnásob!

Super

Skvělá společnost. Centrum zákaznických služeb může vždy pomoci vyřešit problémy zákazníků. A bylo mi dovoleno. Z tohoto důvodu jsem položku neobdržel a centrum zákaznických služeb pracovalo na řešení, jak položku vrátit a vrátit mi ji. Žádné problémy.

všechno špatně

Montování nábytku je součást mojí práce. A nikdy se mi do ruky nedostal takový ´šmejd´ jako od vidaXL. Nepřesně předvrtané otvory, poškrábané desky, velice nekvalitní vruty, rozpadající se panty, vruty prorážející pohledovou vrstvu. Nechápu, jak může taková firma prosperovat..

Response from the business owner

Dobrý den Na vaší emailovou adresu jsme nenašli žádnou objednávku, proto nás prosím kontaktujte na webservice@vidaxl.cz a my Vám určitě s řešením pomůžeme S pozdravem tým vidaXL

Vracející se zákazník

Nakupuji zde pravidelně. Všechno co jsem kdy koupila bylo k ceně v odpovídající kvalitě. Vyvýšené záhony jsou tu za bezkonkurenční cenu. Květináče z vodního hyacintu předčily očekávání. Rolovací zástěna taky odpovídá. Mám v tomto obchodě "vyčíhnutých" ještě pár věcí, které postupem času u nás určitě ještě skončí. Při poslední objednávce se mi poprvé stalo, že mi došlo něco jiného, ale je před Vánocemi, tak se ani nedivím. Pevně doufám, že mi zboží obratem vymění.

zboží velmi nekvalitní,přišlo rozklížené,poškozené

Zboží 2 noční stolky (byly levné a na obrázku vypadaly moc pěkně). Realita poškrábané a rozklížené. Místo šroubů byly spoje zpevněné dráty . Velké zklamání. Než je posílat k reklamaci a znovu balit, tak je manžel celé opravil.Příště už bych do takového nákupu nešla.

Response from the business owner

Špatná zkušenost s kvalitou dodaného produktu.

Velmi jsem se těšil na nový stůl, ale přišlo velké zklamání. Vruty ze spodní části desky stolu jsou navrtány v rozdílných hloubkách a nezačištěné, jeden dokonce vyčnívá. Kovové části jsou potlučené a na povrchu poškrábané. Ani jeden horní roh u nohou není tvarově v pořádku. Podpůrné kovové části - podpora desky - dvě jsou ohnuté nahoru, jedna ohnutá dolů a čtvrtá odlomená. Bohužel stůl nelze ani smontovat, neb v balení není montovací sada - tedy šrouby. Opravdu veliké zklamání!

Dům a zahrada

Zboží,dorazilo vždy v pořádku.

Zahradní kulna

Nekvalitní výrobek, přišlo mokré, místy plesnivé. Některé palubky mají ulámané zámky. Zadarmo drahé.

Super

Zakoupené zboží je dobré kvality, termín dodání je akceptovatelný pokud přihlédnete k faktu, že se zboží zasílá ze zahraničí. Rychlost dodání hodnotím velmi vysoko.

Response from the business owner

Hodnotím vstřícný přístup společnosti.

Vcelku spokojenost

Dobrý den Děkujeme za pozitivní recenzi S pozdravem tým vidaXL

Nekvalitní výrobek za příliš velkou cenu

Budka se rozpadá a je z nekvalitního dřeva za tu cenu to absolutně nevypovídá

Response from the business owner

Ledabyle vyrobené, chybí předvrtané otvory.

Návod neodpovídá skutečnosti, nedá se podle něho řídit. Díly vypadají jinak. Kvalita nátěru špatná. Pojezdy plastové. Takže velké zklamání.

Obchod nekomunikuje

Zboží dorazilo nepoškozené. Při kontrole skříňky jsem zjistil, že chybí vypínač osvětlení, jak je uvedeno v informaci na webových stránkách. A osvětlení skříňky má připojení přes USB konektor na 5V bez adaptéru. Kontaktoval jsem obchod, ale odezva žádná. Skříňku jsem nevracel. Nevadilo mi dokoupit adaptér a vypínač, ale že obchod nekomunikuje.

Response from the business owner

Dobrý den. Mrzí nás, že jste s námi měla tuto zkušenost. V průběhu dneška Vás bude kontaktovat agent zákaznického servisu s oboustranně přijatelným řešením S pozdravem Veronika vidaXL

hodnocení dobrý

Objednávala jsem paravan 5 ti dílný. Doručení bylo opravdu expresní za 5 pracovních dnů, bez poškození. Zboží dorazilo celé až na 2 chybějící šroubky. Vada na zboží však byla, paravan má každé dřevo jinak dlouhé tudíž místy levituje a nestojí pevně.

Response from the business owner

Kvalita obchodu bez připomínek, kvalita produktu by mohla být vyšší

Dodání proběhlo v pořádku, kvalita barových židlí není 100%.

Dobré zkušenosti bez výtky

Zboží vždy dorazilo,jak preferují a v pořádku.....zatím jen kladné reference.

Spokojenost

Jsem velmi spokojena s výrobkem.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement