Filters

Hodnotím vstřícný přístup společnosti.

Vcelku spokojenost

Dobrý den Děkujeme za pozitivní recenzi S pozdravem tým vidaXL

Nekvalitní výrobek za příliš velkou cenu

Budka se rozpadá a je z nekvalitního dřeva za tu cenu to absolutně nevypovídá

Response from the business owner

Dobrý den Mrzí nás, že jste měl s naším výrobkem negativní zkušenost. V průběhu dneška Vás bude kontaktovat zákaznické centrum, abychom našli oboustranně vyhovující řešení S pozdravem tým vidaXL

Ledabyle vyrobené, chybí předvrtané otvory.

Návod neodpovídá skutečnosti, nedá se podle něho řídit. Díly vypadají jinak. Kvalita nátěru špatná. Pojezdy plastové. Takže velké zklamání.

Obchod nekomunikuje

Zboží dorazilo nepoškozené. Při kontrole skříňky jsem zjistil, že chybí vypínač osvětlení, jak je uvedeno v informaci na webových stránkách. A osvětlení skříňky má připojení přes USB konektor na 5V bez adaptéru. Kontaktoval jsem obchod, ale odezva žádná. Skříňku jsem nevracel. Nevadilo mi dokoupit adaptér a vypínač, ale že obchod nekomunikuje.

Response from the business owner

Dobrý den. Mrzí nás, že jste s námi měla tuto zkušenost. V průběhu dneška Vás bude kontaktovat agent zákaznického servisu s oboustranně přijatelným řešením S pozdravem Veronika vidaXL

hodnocení dobrý

Objednávala jsem paravan 5 ti dílný. Doručení bylo opravdu expresní za 5 pracovních dnů, bez poškození. Zboží dorazilo celé až na 2 chybějící šroubky. Vada na zboží však byla, paravan má každé dřevo jinak dlouhé tudíž místy levituje a nestojí pevně.

Response from the business owner

Kvalita obchodu bez připomínek, kvalita produktu by mohla být vyšší

Dodání proběhlo v pořádku, kvalita barových židlí není 100%.

Dobré zkušenosti bez výtky

Zboží vždy dorazilo,jak preferují a v pořádku.....zatím jen kladné reference.

Spokojenost

Jsem velmi spokojena s výrobkem.

sortiment za dobré ceny

sortiment za dobré ceny

opakovaný nákup

Již několikrát jsem zakoupil zboží na vidaXL. Zakoupené zboží je dobré kvality, termín dodání je akceptovatelný pokud přihlédnete k faktu, že se zboží zasílá ze zahraničí. Jedná se pouze o 2-3 dny navíc. Obchod mohu doporučit a jsem si jistý, že opět zde něco zakoupím.

profesionalita,spolehlivost,rychlost prostě spokojenost děkuji

profesionalita,spolehlivost,rychlost prostě spokojenost děkuji

o.k.

o.k.

• Doporučili byste nás? Ano

Zaslané úložné sedací truhly jsou vynikající

Zboží barvou odpovídá nabídce v e-shopu a dorazilo perfektně zabalené, rychlost dopravy a předání v pohodě

Spokojenost.

S objednávkou a s dodaným zbožím jsem byla spokojená, trochu "vázla" domluva ohledně termínu dodání. Vida XL hodnotím kladně a doporučuji ostatním zákazníkům. Ivana Součková

Skvělá všechno rychle

Skvělá a rychlé odeslání

• Doporučili byste nás? Ano

čekali jsem na doručení více než 5 dnů.

Čekali jsme na doručení více než 5 dnů. Jinak vše proběhlo OK.

Výborná

Spokojenost, příjemné jednání, moc děkuji

Výborná

Se společností vidaXL mám velmi dobrou zkušenost - rychlé dodání zboží a když se ukázalo, že objednané stínítko na lampu se příliš nehodí do našeho interiéru, bylo bez problému vyřízeno bezplatné vrácení. Nákup u této společnosti doporučuji.

vcelku dobrá

chybí mi jen telefonické nebo e-mailové spojení - infolinka

Skvělé zboží.

Kvalitní zboží za rozumné ceny. Rychlé jednání.

Velice spokojený

Zkušenost s touto společností byla uspokojivá, všechno rychle vyřízeno, bez problémů.

vše proběhlo bez problémů

vše proběhlo bez problémů

Spolehlivý obchodník

Rychlé a bezproblémové dodání kvalitního zboží jehož popis odpovídá skutečnosti

Spokojen

Spokojenost

Rychla dodavka zbozi

Prvni objednavka masivniho stolu bohuzel reklamace, stul prosel poskizeny. Nicmene probehlo bezproblemove vraceno zbozi. Druha objednavka masivniho stolu v poradku. Vse doruceno do 5 pracovnich dnu.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours