Filters

Dobra

Spokojna

Response from the business owner

Dobrý deň Za poškodenie sa ospravedlňujeme V pribehu dneška Vás budeme kontaktovať, aby sme našli obojstranne uspokojivé riešenie S pozdravom tím vidaXL

vsetko v poriadku

Som spokojna. Dakujem.

Response from the business owner

Dobrý deň Osmpravedlňujeme sa za nedodaný diel V pribehu dneška Vás budeme kontaktovať, aby sme našli obojstranne uspokojivé riešenie S pozdravom tím vidaXL

Normalna

Kurin je maximum pre 2 sliepky

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám kvalita kurína nevyhovuje V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

reklamaciu vybavuju mesiac bez vysledku

zbytočná komunikácia stále na to isté dookola, neriešenie výmeny za funkčný výrobok, naťahovanie ternínou a tým aj zámerné znechucovanie PS. stále sa rieši výmena - neakceptovateľne dlho a zložito

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že bolo obtiažne dohodnúť sa na vratke V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Sedák na stoličke je poškodený zlým náterom,druhá trieda kvality, nemám energiu riešiť to, reklamova

Lepšie si výrobok vybrať v kamennej predajni.

Bola som spokojná

Tovar došiel v poriadku, zodpovedá cene.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že nieste spokojná s kvalitou kurníka V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Veľmi spokojná, tovar prišiel v poriadku a plne funkčný.

Spokojnosť. Tovar v poriadku. Komunikácia so spoločnosťou tiež OK.

Spokojná

Ja som bola spokojná.

Som velmi spokojna

Som velmi spokojna s dodanim, kvalitou a dizajnom. Dakujem

Ok

Všetko ok

Praktický a malý.

Je dosť hlučný keď je na max., ale to vrabce aj tak neodradí.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám odpudzovač nevyhovuje V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Nepríjemná skúsenosť

Tovar prišiel úplne iný ako na obrázku z rovnej strechy je šikmá a záclony nie sú delené ako na obrázku ale v celku. Jedna stena bez zaclon. Altanok labilny až strach sedieť pod ním. Diery na sroby nesedia spoje nedržia a celkovo je to produkt ktorý nestojí za tie peniaze.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám záclony nevyhovovali V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Nebol som spokojný s nákupom.

Nábytok mi prišiel v poškodenom stave,neviem či to zapríčinila kuriérska spoločnosť a rohy na stolíkoch som mal poolupované.

Response from the business owner

Dobrý deň Ospravedlňujeme sa za poškodený nočný stolík V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

Rychle dodanie, kvalitne vyrobky.

Spolahliva firma!

Spokojnosť

Obchod dodal to, čo som objednala. V deklarovaným čase. Na to, že som tovar potrebovala dodať promptne, obavy boli čo, či a kedy príde. Všetko v najlepšom poriadku.

Som spokojná

Online nákup bol dobre navigovany, platba, dodacia lehota, email oznámenie o statuse objednávky. Všetko ako to ma byt. Tovar v poriadku prišiel.

Spokojnosť

Už sme tu nakupovali veci do záhrady. Môžem iba odporučiť

Super

Vsetko ok

Dobrá

Rýchle expresné doručenie. Ďakujem

• Odporučili by ste nás? Áno

Objednával som prvý krát, ale som bol spokojný, hodnotím pozitívne.

Ako som už písal, objednal som prvý tovar, aj keď som už bol registrovaný dlhšie. Celkovo som zatiaľ spokojný.

• Odporučili by ste nás? Áno

Nákup prebehol bez problémov.

Objednávka aj dodanie tovaru prebehlo bez problémov. Objednávka prišla o niekoľko dní a tovar je kvalitný. Som spokojná.

Ok

V poriadku.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že ste obdržali stoličky nízkej kvality. V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Priemerné

Priemerné

Response from the business owner

Dobrý deň Ospravedlňujeme sa za poškodený stolík V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

Som spokojný

Bol som spokojný so spôsobom ponuky, objednávania a platby

Veľmi dobrá

Nie je mojím zvykom písať recenzie,ale nedalo mi. Čítal som aj pozitívne aj negatívne recenzie na tento obchod a priznám sa bál som sa aj niečo objednať, ale nakoniec som si tovar objednal a neľutujem. Prišlo všetko na termín, ako mi avizovali. Myslím, že sme už rozmaznaní a najlepšie by bolo, keby tovar prišiel v deň objednania a preto toľko negatívnych recenzií.Ja si nesťažujem. Zásielku som mohol sledovať a stále som mal prehľad, kde sa práve nachádza. Už si z tohoto obchodu budem objednávať bez strachu, že mi niečo nedodajú.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement