Filters

Ok

Ok

• Would you recommend us? Yes

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že ste mali s našimi produktami negatívnu skúsenosť. V priebehu dneška Vás bude kontaktovať naše centrum pre styk so zákazníkmi, aby pre Vás našli uspokojúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

NIECO STRASNE ....TO SOM ESTE NEZAZIL!!!!!

objednal som barovy stol, ale poslali len konstrukciu bez dosky. tak som sa horko tazko s nimi skontaktoval aby poslali aj dosku. tak o 2 tyzdne neskor prisla doska ale nepasovala na konstrukciu ktoru poslali ako prvu. teraz sa snazim im tovar vratit ale stale mi napisu ze namaju moju adresu, telefon a neviem co aj ked som im to tam poslal uz minimalne 3-krat. objednavku som urobil v polovici augusta a teraz je polovica OKTOBRA a stale to s nimi riesim. uz 2 tyzdne tu mam pre nich zbaleny tovar aby si to vyzdvihli ale nic sa nedeje. NIKDY VIAC, TENTO PODNIK JE OMYL!!!!!!!

Nekvalitný tovar

Nekvalitný tovar...nespokojnosť s vybavením reklamácie. Platba dopredu, nie na dobierku ako zvyčajne platím, až po prebraní tovaru som pochopil prečo.

Zahradny nabytok, velka spokojnost

Velka spokojnost, kupovali sme konkretne: 6-dielna záhradná sedacia súprava s podložkami, polyratan. Objednavka od zaplatenia prisla na 5 den, presne ako podla informacneho mailu. Objednavka bola rozdelena na dve casti, ku kazdemu baliku bol zvlast link na sledovanie balika cez spolocnost GLS. Tovar zodpoveda obrazku, takze sme spokojni. Vytvorila som teraz dalsiu objednavku na zahradny box na podusky a myslim, ze budem objednavat aj nadalej.

• Would you recommend us? Yes

Veľmi dobra

Bola som spokojna

Dobrý deň Ďakujeme za milú recenziu. S pozdravom tým vidaXL

super

Bol to môj prvý nákup a veľká spokojnosť. Doručené v krátkom čase.

• Odporučili by ste nás? Yes

Nie uplne najkvalitnejsie spracovanie,ale ochota riesit pripadne problemy a vyhodne ceny a aukcie

Ked som objednala sadu nabytku do kupelne,jednotlive kusy mi chodili samostatne,bolo narocne stale cakat doma na kuriera.Ale rozbite zrkadlo bolo nahradene,chvalim snahu riesit nedostatky.

very bad, unacceptable

Suggestions

Najdrzejsi zakaznicky servis, aky som kedy zazila. Ziadala som len o podacie cisla svojej zasielky, ktori tam obsluhovali chat 4. 3. 2020 nemaju ani paru o slusnej vychove! Najprv ma tato mila osoba vypla z chatu a ked som sa snazila pisat druhykrat, uz ma ani nepripojili a rovno zrusili. Takze sa v podstate neviem dostat k informaciam o svojej objednavke z pre mna nepochopitelnych dovodov. Preco zamestava firma takychto neochotnych a neslusnych ludi?

Response from the business owner

Dobrý deň, je nám to ľúto, že došlo k nedorozumeniu. Po preskúmaní histórie komunikácie, sme zistili, že vám boli poskytnuté všetky požadované informácie a nenašli sme v chatovej komunikácii s vami žiadny náznak neslušnosti, alebo neochoty. S prianim pekného dňa a s pozdravom: zákaznícke centrum vidaXL

Positive

Velmi mila podpora pre zakaznikov, ochota, ustretovost. Snaha o vyhovenie poziadavkam zakaznika.

Suggestions

Snad urychlenie feedbacku smerom ku klientovi.

Response from the business owner

Dobrý deň, Ďakujeme za Vašu milú recenziu. Prajeme pekný deň.

cena, kvalita, prehľadnosť webu

fine, a reasonable experience

promtne dodanie tovaru

Suggestions

predavate pasove pily ale ani k jednej neponukate nahradne pilove pasy tito treba objednavat u inej firmy

Positive

Prehľadný e-shop, kvalitné produkty, dobré ceny, dobrá komunikácia cez livechat.

Rychle dodanie

Informovanost o zasielke

výber tovaru aj cena tovaru ,poštovné a dodanie zväčša do 5 dni je tiež super

Suggestions

problem je niekedy dostať sa do svojho profilu ,už dva dni nemám možnosť pokračovať v aukcii,zmizli mi z mojho profilu staršie objednávky čo je trochu problém ak sa vyskytne chyba v záruke

Positive

jednoduchosť objednávania, platba kartou, informácie o zásielke....

Suggestions

doplniť návody na použitie v slovenskom jazyku

takmer všetko, hlavne cena

Suggestions

lepšie obrázky a popisy tovarov

Positive

Dostal som co som si objednal a v urcenom case

Rychle dodanie, kvalitny tovar

Suggestions

Zprehladnit ponuku tovaru na webe

Positive

Rýchlosť, jednoduchá platba, dodanie tovaru v sľubovanom termíne.

Suggestions

Bolo by vhodné pri popise tovaru uviesť, ako sa zbaviť pachu umelého stromčeka, hlavne pokiaľ ide o 3D kvalitu. Dva týždne som vetrala na balkóne, ale nič sa nezmenilo. Možno by bolo vhodné pridať sprej s vôňou ihličia.

very bad, unacceptable

Positive

Dodanie do 10 dni. Moznost Live chat.

Suggestions

Mailova komunikacia ako s robotom, kym som nenapisal na live chat, "robot" v maili nedokazal spracovat moju poziadavku a opakovane mi posielal rovnake maily (dodnes mi nevratili DPH). Napisal som recenziu na vyrobok, ktory som zakupil, ale samozrejme nebol zverejneny - takze ak sa cudujete, ze pri produktoch nie su ziadne recenzie, uz viete preco.

Response from the business owner

Dobrý deň. Mrzí nás, že ste mali túto skúsenosť. Váš prípad sme posunuli na zákaznícky servis a niekto z agentov sa Vám ešte v priebehu dneška ozve a skúsi s Vami nájsť vyhovujúce riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Super obchod.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement