Filters

Veľmi dobra

Bola som spokojna

super

Bol to môj prvý nákup a veľká spokojnosť. Doručené v krátkom čase.

• Odporučili by ste nás? Yes

Nie uplne najkvalitnejsie spracovanie,ale ochota riesit pripadne problemy a vyhodne ceny a aukcie

Ked som objednala sadu nabytku do kupelne,jednotlive kusy mi chodili samostatne,bolo narocne stale cakat doma na kuriera.Ale rozbite zrkadlo bolo nahradene,chvalim snahu riesit nedostatky.

very bad, unacceptable

Suggestions

Najdrzejsi zakaznicky servis, aky som kedy zazila. Ziadala som len o podacie cisla svojej zasielky, ktori tam obsluhovali chat 4. 3. 2020 nemaju ani paru o slusnej vychove! Najprv ma tato mila osoba vypla z chatu a ked som sa snazila pisat druhykrat, uz ma ani nepripojili a rovno zrusili. Takze sa v podstate neviem dostat k informaciam o svojej objednavke z pre mna nepochopitelnych dovodov. Preco zamestava firma takychto neochotnych a neslusnych ludi?

• Would you recommend us? No

Response from the business owner

Dobrý deň, je nám to ľúto, že došlo k nedorozumeniu. Po preskúmaní histórie komunikácie, sme zistili, že vám boli poskytnuté všetky požadované informácie a nenašli sme v chatovej komunikácii s vami žiadny náznak neslušnosti, alebo neochoty. S prianim pekného dňa a s pozdravom: zákaznícke centrum vidaXL

Positive

Velmi mila podpora pre zakaznikov, ochota, ustretovost. Snaha o vyhovenie poziadavkam zakaznika.

Suggestions

Snad urychlenie feedbacku smerom ku klientovi.

Response from the business owner

Dobrý deň, Ďakujeme za Vašu milú recenziu. Prajeme pekný deň.

cena, kvalita, prehľadnosť webu

fine, a reasonable experience

promtne dodanie tovaru

Suggestions

predavate pasove pily ale ani k jednej neponukate nahradne pilove pasy tito treba objednavat u inej firmy

Positive

Prehľadný e-shop, kvalitné produkty, dobré ceny, dobrá komunikácia cez livechat.

Rychle dodanie

Informovanost o zasielke

výber tovaru aj cena tovaru ,poštovné a dodanie zväčša do 5 dni je tiež super

Suggestions

problem je niekedy dostať sa do svojho profilu ,už dva dni nemám možnosť pokračovať v aukcii,zmizli mi z mojho profilu staršie objednávky čo je trochu problém ak sa vyskytne chyba v záruke

Positive

jednoduchosť objednávania, platba kartou, informácie o zásielke....

Suggestions

doplniť návody na použitie v slovenskom jazyku

takmer všetko, hlavne cena

Suggestions

lepšie obrázky a popisy tovarov

Positive

Dostal som co som si objednal a v urcenom case

Rychle dodanie, kvalitny tovar

Suggestions

Zprehladnit ponuku tovaru na webe

Positive

Rýchlosť, jednoduchá platba, dodanie tovaru v sľubovanom termíne.

Suggestions

Bolo by vhodné pri popise tovaru uviesť, ako sa zbaviť pachu umelého stromčeka, hlavne pokiaľ ide o 3D kvalitu. Dva týždne som vetrala na balkóne, ale nič sa nezmenilo. Možno by bolo vhodné pridať sprej s vôňou ihličia.

very bad, unacceptable

Positive

Dodanie do 10 dni. Moznost Live chat.

Suggestions

Mailova komunikacia ako s robotom, kym som nenapisal na live chat, "robot" v maili nedokazal spracovat moju poziadavku a opakovane mi posielal rovnake maily (dodnes mi nevratili DPH). Napisal som recenziu na vyrobok, ktory som zakupil, ale samozrejme nebol zverejneny - takze ak sa cudujete, ze pri produktoch nie su ziadne recenzie, uz viete preco.

• Would you recommend us? No

Response from the business owner

Dobrý deň. Mrzí nás, že ste mali túto skúsenosť. Váš prípad sme posunuli na zákaznícky servis a niekto z agentov sa Vám ešte v priebehu dneška ozve a skúsi s Vami nájsť vyhovujúce riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Super obchod.

Zaujimavy a. prakticky tovar

bardzo źle, niedopuszczalne

Suggestions

Objednal som si skleník za 359,99€ a doviezli mi labilný "lexanovník". Hliníková konštrukcia a asi 3mm lexan namiesto skiel. Hrôza. Obávam sa vetra a toho, aby opretá motyka nevyrazila lexan z rámu. Nikdy neodporučím túto firmu

• Poleciłbyś nas? No

Response from the business owner

Mrzí nás, že nie ste s naším výrobkom spokojný - Vašu sťažnosť sme odoslali na oddelenie kvality, aby sme predišli týmto problémom do budúcnosti. S pozdravom tím vidaXL

Positive

Bola som milo prekvapená s flexibilitou spoločnosti vidaXL. Od objednania, platby a dodania tovaru neprešlo ani 14 dní a tovar som mala doma. S objednaným tovarom - skrinka na obuv som veľmi spokojná.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement