Filters

Zlá

Objednali sme si paletove sedenie. Prisli mokre, hnile dosky, ktore sme rovno odniesli ku kontajneru.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám prišiel tovar, ktorý bol zhnitý V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Spokojná

Rýchle dodanie, kvalitný tovar

Celkom v poriadku

Spokojný

Spokojnosť

Dobré skúsenosti.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám prišiel tovar, ktorý sa polámal V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Ok

S obchodom a komunikáciou pri riešení požiadaviek som bol spokojný...

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám nikto neodpísal V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Otrasna

Cele zle, zrkadlo prislo komplet rozbite, doteraz ste nevratili peniaze

Sme spokojny so sluzbami vidaxl

Sme spokojny so sluzbami vidaxl

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že ste neobdržali tovar V pribehu dneška Vás budeme kontaktovať, aby sme našli obojstranne uspokojivé riešenie S pozdravom tím vidaXL

Promptné riešenie reklamácie

Záhradný oblúk s bránou (120x60x205 cm) Pozitíva : vode odolná kvalitná farba, jednoduchá montáž pekný dizajn.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám nevyhovovala kvalita V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Velmi dobra skusenosť

Rýchle dodanie,objednaný tovar zodpovedal kvalite ,ktorú sme očakávali.

• Odporučili by ste nás? Áno

Nabytok ktory som kupoval mal odborne prevedenu zakladnu konstrukciu a celok je velmi kvalitny

Nakupoval som jednorazovo a prvy krat lebo boli splnene moje podmienky velkosti vyrobku, kvality a ceny. Doprava trvala trochu dlhsie ale da sa tolerovat lebo tovar "cestoval" cez tri sklady v Europe

Dobra

Spokojna

Response from the business owner

Dobrý deň Za poškodenie sa ospravedlňujeme V pribehu dneška Vás budeme kontaktovať, aby sme našli obojstranne uspokojivé riešenie S pozdravom tím vidaXL

vsetko v poriadku

Som spokojna. Dakujem.

Response from the business owner

Dobrý deň Osmpravedlňujeme sa za nedodaný diel V pribehu dneška Vás budeme kontaktovať, aby sme našli obojstranne uspokojivé riešenie S pozdravom tím vidaXL

Normalna

Kurin je maximum pre 2 sliepky

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám kvalita kurína nevyhovuje V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

reklamaciu vybavuju mesiac bez vysledku

zbytočná komunikácia stále na to isté dookola, neriešenie výmeny za funkčný výrobok, naťahovanie ternínou a tým aj zámerné znechucovanie PS. stále sa rieši výmena - neakceptovateľne dlho a zložito

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že bolo obtiažne dohodnúť sa na vratke V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Sedák na stoličke je poškodený zlým náterom,druhá trieda kvality, nemám energiu riešiť to, reklamova

Lepšie si výrobok vybrať v kamennej predajni.

Bola som spokojná

Tovar došiel v poriadku, zodpovedá cene.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že nieste spokojná s kvalitou kurníka V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Veľmi spokojná, tovar prišiel v poriadku a plne funkčný.

Spokojnosť. Tovar v poriadku. Komunikácia so spoločnosťou tiež OK.

Spokojná

Ja som bola spokojná.

Som velmi spokojna

Som velmi spokojna s dodanim, kvalitou a dizajnom. Dakujem

Ok

Všetko ok

Praktický a malý.

Je dosť hlučný keď je na max., ale to vrabce aj tak neodradí.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám odpudzovač nevyhovuje V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Nepríjemná skúsenosť

Tovar prišiel úplne iný ako na obrázku z rovnej strechy je šikmá a záclony nie sú delené ako na obrázku ale v celku. Jedna stena bez zaclon. Altanok labilny až strach sedieť pod ním. Diery na sroby nesedia spoje nedržia a celkovo je to produkt ktorý nestojí za tie peniaze.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že Vám záclony nevyhovovali V priebehu dneška Vás bude kontaktovať náš zákaznícky servis aby sme našli obojstranne vyhovujúce riešenie S pozdravom tím vidaXL

Nebol som spokojný s nákupom.

Nábytok mi prišiel v poškodenom stave,neviem či to zapríčinila kuriérska spoločnosť a rohy na stolíkoch som mal poolupované.

Response from the business owner

Dobrý deň Ospravedlňujeme sa za poškodený nočný stolík V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

Rychle dodanie, kvalitne vyrobky.

Spolahliva firma!

Spokojnosť

Obchod dodal to, čo som objednala. V deklarovaným čase. Na to, že som tovar potrebovala dodať promptne, obavy boli čo, či a kedy príde. Všetko v najlepšom poriadku.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours