Filters

Zaujimavy a. prakticky tovar

bardzo źle, niedopuszczalne

Suggestions

Objednal som si skleník za 359,99€ a doviezli mi labilný "lexanovník". Hliníková konštrukcia a asi 3mm lexan namiesto skiel. Hrôza. Obávam sa vetra a toho, aby opretá motyka nevyrazila lexan z rámu. Nikdy neodporučím túto firmu

• Poleciłbyś nas? No

Response from the business owner

Mrzí nás, že nie ste s naším výrobkom spokojný - Vašu sťažnosť sme odoslali na oddelenie kvality, aby sme predišli týmto problémom do budúcnosti. S pozdravom tím vidaXL

Positive

Bola som milo prekvapená s flexibilitou spoločnosti vidaXL. Od objednania, platby a dodania tovaru neprešlo ani 14 dní a tovar som mala doma. S objednaným tovarom - skrinka na obuv som veľmi spokojná.

Positive

Ja zatial odporúčam, nemám žiadne negatívne skusenosti... tovar v poriadku a doručený načas... dakujem

Positive

Z tohto e-shopu si objednávam už roky, vždy majú v ponuke krásne kúsky za rozumné ceny a zákaznícky servis, ktorému by sa slovenské e-shopy mohli aspoň trochu priblížiť..

Suggestions

nemám čo vytknúť, aj keď sa občas nejaký problém vyskytne, je vyriešený veľmi promptne a vždy k spokojnosti zákazníka /aspoň v mojom prípade :-)/

Positive

Profesionalita, rýchla komunikácia, prehľadnosť stránky, super ceny, rýchle dodanie

bardzo źle, niedopuszczalne

Suggestions

Zakúpila som si 9 dielnu hliníkovú záhradnú sedaciu súpravu čiernu, sklenený stôl a 8x skladacia stolička. Nie som spokojná s kvalitou výrobku je to všetko dosť labilné. Komunikácia je momentálne na bode mrazu chcela som tovar vrátiť do 30 dní od zakúpenia ale túto možnosť mi pani čo s ňou komunikujem e-mailom vôbec neponúkla. Hlavne že to majú napísané že do 30 dní nepoužívaný tovar môžete vrátiť.

• Poleciłbyś nas? Yes

Response from the business owner

Dobrý deň. Mrzí nás, že nie ste spokojná s našimi službami. V priebehu dnešného dňa sa Vám ozve niekto z našich kolegov a skúsi s Vami nájsť uspokojivé riešenie. S pozdravom tím vidaXL

Perfekt, auf jeden Fall zu empfehlen

Positive

Sehr schnelle Abwicklung. Das Unternehmen kommuniziert herforragend bezüglich Auftragsabwicklung und Zustellung. Ich war angenehm überrascht, das die Ware ohne überflüssiges Verpackungsmaterial versendet hat.

Verbesserungspunkte

Bei der Bestellung mit Vorkasse bekomt man wehrend der Bestellung die Überweisungsdeteils. Wenn man es nicht sofort druckt oder fotografiert, sind die Infos weg. Da haben andere Unternehmen eine bessere Lösung indem die Angaben per Mail zusenden.

• Würden Sie uns weiterempfehlen? Ja

Veľká spokojnost

výber,cena,spoľahlivosť,rýchlosť.

spokojnost

Positive

rýchlosť dodania od objednávky a zaplatenia

Suggestions

mierne poškodené veci, z dôvodu slabého balenia, ktorá nebola spôsobená prepravou, vonkajši obal nebol poškodený po rozbalení tovar poškrábaný, resp. premačknutý, jedná sa o dverový prístrešok 300x100cm

fine, a reasonable experience

Positive

Cena tovaru a kvalita tovaru

Suggestions

V spoločnosti by mali lepšie komunikovať medzi jednotlivými oddeleniami. Veľká vďaka Michalovi za ochotu a snahu pomôcť na oddelení služby zákazníkom.

Fungujúci ESHOP, kvalita tovaru OK

logistika

fine, a reasonable experience

Positive

Dobrá forma s veľkým sortimentom tovaru, ľahke objednávanie a rýchle doručenie.

Positive

Odporúčam altánok je super len ta plachta by mohla byt lepšie vyhotovená nie je 100% nepremokava

Možnosť objednať na dobierku

Positive

Superrr....Veľká spokojnosť s tovarom,cenou a zákazníckymi službami

worse than expected

Positive

jednoduche objednavanie, tovar prisiel v poriadku - aj ked az po urgencii

Suggestions

kontakt so zakaznikom - on line chat male casove rozpätie, na e-mail odpoved dlhe cakanie

Response from the business owner

Dobrý deň. Mrzí nás, že Vám spôsobilo problémy dlhšie čakanie na odpoveď zákazníckeho servisu. Každý deň pracujeme na tom, aby sme zvýšili rýchlosť a kvalitu našich služieb. S pozdravom tím vidaXL

Positive

Rýchle doručenie, veľký výber tovaru, super cena :-)

Positive

Dobrá cena. Rýchle dodanie.

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews with a score below 6 are published 7 days after placement