Filters

Tovar by mal byť zabalený v krabici a nie len tak voľne v predajnom obale.

Veľmi dlhá dodacia lehota a tovar zabalený len v predajnom, Obal bol mierne poškodený. Bolo by potrebné tovar zabaliť do prepravného obalu.

• Odporučili by ste nás? Áno

Výborné a rýchle vybavenie, doprava aj odovzdanie, proste super

Zatiaľ prvý krát a v úplnej spokojnosti

• Odporučili by ste nás? Áno

Vybraný a doručený tovar korešpondoval s ponukou a opisom v obchode

Spokojný s eshopom

Spokojnosť

Rýchle dodanie, spokojnosť....

Dobrá.

Dobrá.

Response from the business owner

Dobrý deň Ospravedlňujeme sa za nepadnúce matky V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

Až na pár menších problémov je všetko OK.

Dvakrat sa mi stalo,ze som vyhral aukciu,ale oznamenie na gmail mi neprislo a aukciu nemam zahrnutu ani medzi mojimi aukciami,ani v objednavkach...

• Odporučili by ste nás? Áno

S dodavkou a dopravou som spokojna

Tovar od spolocnosti som objednavala viackrat a dodavky boli vzdy v poriadku.

• Odporučili by ste nás? Áno

Produkt nezodpovedal cene, peniaze mi boli vrátené

Zákazníckemu servisu nejakú dobu, kým problém vyriešil, peniaze mi boli vrátené. Za poštovné na vrátenie produktu som nemusela platiť. V poriadku.

Response from the business owner

Dobrý den. Mrzí nás, že ste uverejnili negatívnu recenziu, bez negatívnej skúsenosti. V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

Veľmi nekvalitný dodávaný tovar

Nebudem sa k tomu vyjadrovať,aby mi opäť nevystúpil krvný tlak...

Spokojna

Bola to prvá skúsenosť Spokojná

• Odporučili by ste nás? Áno

Cenovo dostupný elektricky nastaviteľný stolík.

Na stolíku sa mal poškodenú polohovateľnú skrutku a ochranný kryt na nastaviteľnej tyči.

Velmi dobrá.

Dobré.

Doporučujem

Dobra cena, rýchle dodanie

Dobrá

Rýchle dodanie

Ja som veľmi spokojná

Ja som spokojná s tovarom a dlžkou dodania ,preto každému odporučam vidaxl.

• Odporučili by ste nás? Áno

maximálna spokojnosť s objednaným tovarom

bol to môj prvý nákup, maximálna spokojnosť

Výborný nákup

Objednala som si kreslo,zaplatila a o pár dní som už sedela na ňom doma

Vynikajúca kvalita

Po objednávke za 98€ za balík po 10 dní objavila akcia za 77€. Trošku ma to naštartovalo!

• Odporučili by ste nás? Áno

neposlali ste mi číslo účtu, kde to mám uhradiť a objednávka stojí. Ďakujem

pošlite mi č.ú. na [email protected]

Response from the business owner

Nespokojnosť s tovarom bola vyriešená v prospech zákazníka.

Tovar, ktorý mi bol doručený (knižnica a písací stôl) nespĺňal moje predstavy. Spoločnosť vidaXL sa však zachovala veľmi férovo. Sami ma oslovili na ohodnotenie dodaného tovaru (niekoľkokrát). Po komunikácii so zákazníckym servisom, milou Veronikou sme sa dohodli na vrátení tovaru a mne, ako zákazníkovi spoločnosť vrátila plnú sumu, ktorú som za tovar zaplatila. Spoločnosti nevadil ani fakt, že už nemám pôvodné balenie. Zaobstarala som veľmi podobné a tovar starostlivo zabalila. Kuriérsku spoločnosť hradila vida XL. Ak sa Vám produkty spoločnosti vidaXL páčia, objednajte si ich. Je možné, že budete úplne spokojní. V prípade, že by ste neboli, dá sa dohodnúť na vrátení tovaru. Za skúšku ako my, nič nedáte. S pozdravom, Martina.

Response from the business owner

Dobrý deň Mrzí nás, že ste s nami mali túto skúsenosť. V priebehu dneška Vás budeme kontaktovať a určite spolu nájdeme obojstranne prijateľné riešenie S pozdravom tím vidaXL

nedodali ste mi kompletnú objednávku.

Vážená firma nakupujem od vás veľmi často ale teraz ste mi neposlali kompletnú objednávku .Objednal som si 2x po 2 stoličky respektíve dve balenia v ktorých sú po 2 stoličky a dostal som iba jednu.Preto Vás urgentne žiadam o nápravu .č.o.42110194662 ďakujem

Pomerne zigulitti bubinidas.

Nach , klaf , v prvom rade není pravda dodacia lehota 5dni , 5dni som čakal len kým ste pochopili že objednávku som zaplatil , a to dom musel volať dakde do tramtarie a dvihla to daka adolescentna brigádnicka ktorá bola v robote prvý deň a vôbec nevedela čo má robiť , zapalkarinka celý ten eshop vás . No teraz som dal druhu objednávku uvidím či ju zvládnete do Silvestra , máte šťastie že ten nábytok túto v bananovej rumungaro republike nezozeniem a musím trpieť tieto vaše neprofesionálne vrtochy . No ešte stále ma môžte vytočiť .....

absolútne zlá skúsenosť

dvakrát som objednávala tovar cez váš e-shop a už nikdy viac, tovar kvalitatívne nezodpovedal cene, dvakrát prišiel špinavý, poškodený alebo čiastočne poškodený, alebo neplnil svoju funkciu

Response from the business owner

Dodanie rychle, dizajn postele pekný, kvalita slabá

Rýchle dodanie, dobrá komunikácia, postel dizajnovo pekná ako na obrázku, avšak na jednom mieste bola koža poškodená, a nie je pevný materiál, konštrukcia je hliníková.. A 2krat sa mi posteľ v priebehu týždňa zlomila.

Response from the business owner

Barové stoličky sú pekné, ale pri montáži bol problém a neviem koľko stoličky vydržia.

Skrutky, ktoré spájajú konštrukciu nôh stola /lichobežník/ s priečnymi tyčkami (ktoré sú nepresné voči konštrukcii nôh), sú také krátke, že sa mohli použiť iba bez podložiek a aj tak sú možno na 2 - 3 závity. prosím o dodanie dlhších skrutiek - v návode označených ako "I" - v počte 16 ks (kúpila som 4 barové stoličky a každá potrebuje 4 skrutky) na návode označené ako SKU: 247276-247277, Batch Nr: 1900686004. Vopred ďakujem - ... aby niekto zo stoličky nespadol ...

Kiyoh Reviews

• Anyone can post a review, however all reviews will need to comply with our terms of use and the privacy policy
• We perform automated and manual checks to prevent false reviews as much as possible
• Reviews written on your own initiative are immediately shown online and verified within 72 hours