Filters

Polecam

Dziękuję za pomoc. Bardzo dobry kontakt i wyjaśnienia na zadawane pytania przy tym symboliczna opłata. Polecam serdecznie 100% satysfakcji lub zwrot kosztów.

Woow

Super storna. Siłownia bezproblemowo przyjęła rezygnację.

Super

Po wypełnieniu wzoru pisma , szybko otrzymałem email z informacją odnośnie do wysyłki listu. Siłownia bezproblemowo przyjęła rezygnację . Strona godna polecenia

Wszystko super. Polecam

Wszystko super. Polecam

• Poleciłbyś nas? Tak

Bardzo słabe, wypowiedzenie nie zgodne z regulaminem

Generalnie wypowiedzenie dotyczyło karnetu na siłowni i zostało zrobione w zły sposób, niezgodny z regulaminem siłowni. Finalnie umowa nie została wypowiedziana na czas, firma jedynie zwróciła mi koszty transakcji nie poczuwając się do wyjaśnienia sprawy z siłownią i kwestiami niezgodności z regulaminem

• Poleciłbyś nas? Nie

Reactie van het bedrijf

Dzień dobry, Pani Martyno, przepraszamy za zaistniałą sytuację związaną z wypowiedzeniem Pani kontraktu z Total Fitness. Do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów z wypowiedzeniem umowy z Total Fitness. Skontaktowaliśmy się z TF, aby dowiedzieć się, co poszło nie tak. Niestety, otrzymaliśmy informację, iż nie uwzględniają wypowiedzeń wysłanych drogą e-mail. Obecnie zmieniliśmy metodę wysyłki listów na Pocztę rejestrowaną. Równocześnie, serdecznie przepraszamy, iż nasza obsługa klienta najwyraźniej nie przekazała w pełni kwestii procesu Pani wypowiedzenia we właściwy sposób. Z Poważaniem Marta Zespół Contract Terminator.

Wypowiedzenie zostało przyjęte.

Rzetelna firma.Polecam.

Sprawnie i rzeczowo

Zetelna i z znajomością tematu .Duża pomóc przy zrozumieniu dokumentów

Ok

Ok

Profesjonalna obsługa klienta.

Profesjonalna obsługa i rzetelne podejście do klienta. Sprawa załatwiona od początku do końca.

• Poleciłbyś nas? Tak

Wszystko przebiegło zgodnie z moimi oczekiwaniami

Była oczywiście opcja załatwienia osobistego u sprzedawcy energii ale z uwagi na stan zdrowia i ograniczoną możliwość poruszania się skorzystałem z pośrednictwa Waszej Firmy co zakończyło się sukcesem.

Wszystko jak nalezy

Bardzo miły i profesjonalny kontakt, wypowiedzenie oczywiście zakończyło się pozytywnie dla mnie. Jeśli będę potrzebował w przyszłości na pewno będę korzystał

• Poleciłbyś nas? Tak

Szybko i bez wychodzenia z domu załatwiona sprawa

Pierwszy raz załatwiałam sprawę w ten sposób. Jestem bardzo zadowolona

Wszystko w porządku

Wypowiedziałem już dwie umowy za pomocą tej firmy i zawsze wszystko było sprawnie i szybko załatwione.

Szybko, sprawnie załatwione:)

Szybko, sprawnie i skutecznie

Sprawa została załatwiona błyskawicznie.

Polecam firme jest skuteczna

Prośba o rezygnacje została przeprowadzoba b. Profesjonalnie i skutecznie dziękuje

Sprawnie i skutecznie

Wszystko ok

Zgodnie z opisem

Firma wypełniła swoją usługę zgodnie z oczekiwaniami.

Bardzo zadowolony

Byłem sceptyczny ale po dostaniu listu z FORTUM zmieniłem zdanie

Sprawnie , godne polecenia

Po wypełnieniu wzoru pisma , szybko otrzymalam email z informacją odnośnie wysyłki listu. Siłownia bezproblemowo przyjeła rezygnację z okresem wypowiedzenia. Strona godna polecenia

Wszystko bardzo sprawnie i rzetelnie

Wszystko bardzo sprawnie i rzetelnie

Uczciwi ,rzetelni kompetentni

Kompetentni ludzie bardzo uczciwa i rzetelna firma. Indywidualne podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt i wyjaśnienia na zadawane pytania przy tym symboliczna opłata. Polecam serdecznie 100% satysfakcji lub zwrot kosztów

ok

prosto i szybko

POLECAM

Świetny serwis, polecam!

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd
• Meer weten hoe deze reviewpagina tot stand komt? Lees dan hier.