Filters

Velmi dobrá

Rychlé dodání a vstřícný přístup. Po telefonickém hovoru vysvětlení jak vybrat nejvhodnější plynovou vzpěru- pružinu.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Výborná

Rychlost, skvělý systém na dimenzi plynových pružin.

Super rychle

Super.kalkulacka a dodanie dalsi den

Super

Rychlé dodání. Děkuji

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše vysoce kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Online konfigurátor, neskutečná rychlost dodání na prototyp, dlouhodobou spolupráci prověří až čas.

Při objednání dle online konfigurátoru do poslední chvíle nevím, jakou sílu má píst. Až po závazném objednání lze dohledat v objednávkách.

Odpověď vlastníka firmy

Výborná komunikace a skvělý přístup, doporučuji.

Pružina dle výpočtu nešla zavřít. Byla nastavena na vyšší tlak. Po komunikaci s podporou se vše vyřešilo. Velice ochotni. Děkuji.

objednáno - rychle doručeno - spokojenost

Rychlé jednání a doručení , shoda s popisem

Doporučuji

Rychlost dodání Konfigurátor

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Výborná

Pružiny navrhnuté a namontované podla konfigurácie fungujú tak ako majú.

Vše ok, tak jak má být.

Parádní konfigurátor, výborná rychlost dodání, profi provedení plynové vzpěry. Celkově bez chyby. Uvidíme jaká bude životnost vzpěry.

Super

Ve středu jsem objednal a ve čtvrtek v 11 hodin přišlo

rýchlosť dodania

rýchle jednanie, rýchle dodanie

RYCHLÉ JEDNÁNÍ

SUPER SPOLUPRÁCE. KOMUNIKACE PO TELEFONU NA VYSOKÉ PROFESNÍ ÚROVNI.

Vše OK

Vše OK

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše velmi stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Perfektní od a do z.

Rychlé a kvalitní.

Rychlé dodání, bezproblémová komunikace

Splnilo očekávání

Písty na poklopu na půdu fungují perfektně, oceňuji plánovací aplikaci pro návrh pružin. Dále chválím rychlé dodání.

Odpověď vlastníka firmy

Rychlé dodání, uživatelsky jednoduchá aplikace

Skvělá aplikace na kalkulaci plynových vzpěr. S čím mne většina řemeslníků poslala k šípku jsem díky tomu vyřešil sám obratem a 130kg víko otvírám jednou rukou. Navíc jsem měl doma do dvou dnů od objednání.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše obsáhlé a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Dobrá

Jednoduchý konfigurátor, naklikám si co chci. V přpadě nestandartu to pak de mailem. Doručení rychlé, ceny dobré. Opakovaná zkušenost, jindne už ani nehledám.

Dodání neuvěřitelně krátké

Výrobek odpovídá náhradě původního prvku a je plně funkční.

Na jedničku

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Company details

41 Stationsweg

Zwijndrecht 3331LR

0647173830

[email protected]

Recenze Kiyoh

• Kdokoli může poslat recenzi, pokud jsou splněny podmínky a zásady ochrany osobních údajů
• Provádíme automatické a manuální kontroly, abychom co nejvíce zabránili falešným recenzím
• Recenze napsané z vaší vlastní iniciativy se zobrazují online okamžitě a jsou ověřeny do 72 hodin.