Filters

Se polečností Plynovepruzinyshop.cz, jsem byl nadmíru spokojen.

Seriózní jednání, rychlé vyřízení, skvělý servis.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Vše super...tak jak to má být...doporučuju

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Velmi prakticky konfigurator vzpier

Potrebnu vzperu sa nam podarilo velmi jasne a jaednoducho nakonfigurovat, cena bola velmi prijatelna, doprava na Slovensko rychla :)

Rychlé dodání, perfektně zabaleno

Odpověď vlastníka firmy

Jednoduchý výběr složitých záležitostí v pohodě.

Dostupnost a rychlost uši uke komunikace v akorát.

Supr

Supr

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Rychlé dodání zboží

Vzpěry skladem, velký výběr

Odpověď vlastníka firmy

zatim pro nase ucely skvele

Jako projektanti jsme objevili, kdyz jsme resili nejake zdvihaci pergoly atd... Nasledne jsme zacali realizace a naladene linky jsme davali dale stavbe... Vse vyborne konfigurovane.

Odpověď vlastníka firmy

Zboží bylo skladem a vše proběhlo bez problémů!

Vše v pořádku

Odpověď vlastníka firmy

Všechno dobrý až na daňový doklad.

Všechno dobrý až na daňový doklad.

Odpověď vlastníka firmy

děkujeme Vám za nákup na našem eshopu. k příjmovému dokladu vystavovanému dopravcem PPL při platbě na dobírku - dopravce na to má své postupy, z čísla balíku na svých stránkách je možno příjmový doklad získat. My na to vliv nemáme. Vavrouch

Vše bez problémů

rychlá realizace i komunikace

Spokojenost...

S nedůvěrou jsem vyplnil údaje do konfigurátoru, objednal vypočtenou vzpěru a podle návodu jsem namontoval. K mému překvapení funguje tak jak jsem si představoval. Takže za mě 1+. H

kvalitní zboží, výborná komunikace, rychlé dodání

kvalitní zboží, výborná komunikace, rychlé dodání

Odpověď vlastníka firmy

Rychle dodání super zpracování.

Konfigurátor hodně pomohl. Mohu doporučit.

Jednoznačně pozitivní

Perfektně fungující společnost.

Doporučuji

Super rychlé dodání.

Super

Super jednání,a rychlé dodání,za mě spokojenost.

Odpověď vlastníka firmy

Dokonalost ve všech směrech.

Dodání požadovaných plynových pružin bylo neskutečně rychlé (do druhého dne) a to včetně úpravy tlaku plynu. Cena trochu vyšší, ale za tu službu bezkonkurenční.

Výběr zboží.

Rychlost dodání.

Naprostá spokojenost

Rychlá reakce na dotazy, rychlé dodání.

Odpověď vlastníka firmy

vsetko my prišlo včas a v poriadku dakujem.

som veľmi spokojný z rýchlim vybavením.

Odpověď vlastníka firmy

Extrémně rychle vyřízení objednávky a doručení.

Po objednání v eshopu okamžitá reakce,informovanost a dodání druhý den.

velice rychlá dodávka

velice rychlá dodávka, dobrý konfigurátor na stránkách. Prozatím není vzpěra namontována, takže bez praktické zkušenosti

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. pevně věřím, že po namontování bude fungovat. Vavrouch

Perfektní web

Rychlost dodávky,

Naprostá spokojenost

Jen pozitivní.....

Recenze Kiyoh

• Kdokoli může poslat recenzi, pokud jsou splněny podmínky a zásady ochrany osobních údajů
• Provádíme automatické a manuální kontroly, abychom co nejvíce zabránili falešným recenzím
• Recenze napsané z vaší vlastní iniciativy se zobrazují online okamžitě a jsou ověřeny do 72 hodin.