Filters

RYCHLÉ JEDNÁNÍ

SUPER SPOLUPRÁCE. KOMUNIKACE PO TELEFONU NA VYSOKÉ PROFESNÍ ÚROVNI.

Vše OK

Vše OK

Perfektní od a do z.

Rychlé a kvalitní.

rychlé dodání

Rychlé dodání, bezproblémová komunikace

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Splnilo očekávání

Písty na poklopu na půdu fungují perfektně, oceňuji plánovací aplikaci pro návrh pružin. Dále chválím rychlé dodání.

Odpověď vlastníka firmy

Rychlé dodání, uživatelsky jednoduchá aplikace

Skvělá aplikace na kalkulaci plynových vzpěr. S čím mne většina řemeslníků poslala k šípku jsem díky tomu vyřešil sám obratem a 130kg víko otvírám jednou rukou. Navíc jsem měl doma do dvou dnů od objednání.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše obsáhlé a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Dobrá

Jednoduchý konfigurátor, naklikám si co chci. V přpadě nestandartu to pak de mailem. Doručení rychlé, ceny dobré. Opakovaná zkušenost, jindne už ani nehledám.

Dodání neuvěřitelně krátké

Výrobek odpovídá náhradě původního prvku a je plně funkční.

Výborná

Na jedničku

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Velmi dobrá zkušenost.

Zareagovali okamžitě na změnu.

Odpověď vlastníka firmy

Jsem velmi spokojen s konfigurátorem plynových pružin a rychlím dodáním.

Společnost Plynové pružiny shop jsem využil poprvé. Objednávka proběhla v pořádku a velmi rychle.

Odpověď vlastníka firmy

Všechno v pohodě a funguje.

Nákup i doprava probehli bez problémů. Vzpěry se zdají být kvalitní. Vydrž ukáže čas.

Super

Výběr dle kalkulátoru a velmi rychlé dodání

Velmi jednoduché vyhledání produktu

Rychlé vyřízení objednávky, doporučuji.

Vše v pořádku

Rychlé dodání

doporučuji

doporučuji

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše vysoké ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Se polečností Plynovepruzinyshop.cz, jsem byl nadmíru spokojen.

Seriózní jednání, rychlé vyřízení, skvělý servis.

Odpověď vlastníka firmy

Vše super...tak jak to má být...doporučuju

Velmi prakticky konfigurator vzpier

Potrebnu vzperu sa nam podarilo velmi jasne a jaednoducho nakonfigurovat, cena bola velmi prijatelna, doprava na Slovensko rychla :)

Rychlé dodání, perfektně zabaleno

Odpověď vlastníka firmy

Jednoduchý výběr složitých záležitostí v pohodě.

Dostupnost a rychlost uši uke komunikace v akorát.

Supr

Supr

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Rychlé dodání zboží

Vzpěry skladem, velký výběr

Odpověď vlastníka firmy

zatim pro nase ucely skvele

Jako projektanti jsme objevili, kdyz jsme resili nejake zdvihaci pergoly atd... Nasledne jsme zacali realizace a naladene linky jsme davali dale stavbe... Vse vyborne konfigurovane.

Odpověď vlastníka firmy

Zboží bylo skladem a vše proběhlo bez problémů!

Vše v pořádku

Company details

41 Stationsweg

Zwijndrecht 3331LR

0647173830

[email protected]

Recenze Kiyoh

• Kdokoli může poslat recenzi, pokud jsou splněny podmínky a zásady ochrany osobních údajů
• Provádíme automatické a manuální kontroly, abychom co nejvíce zabránili falešným recenzím
• Recenze napsané z vaší vlastní iniciativy se zobrazují online okamžitě a jsou ověřeny do 72 hodin.