Filters

Výběr zboží.

Rychlost dodání.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Naprostá spokojenost

Rychlá reakce na dotazy, rychlé dodání.

Odpověď vlastníka firmy

vsetko my prišlo včas a v poriadku dakujem.

som veľmi spokojný z rýchlim vybavením.

Odpověď vlastníka firmy

Extrémně rychle vyřízení objednávky a doručení.

Po objednání v eshopu okamžitá reakce,informovanost a dodání druhý den.

velice rychlá dodávka

velice rychlá dodávka, dobrý konfigurátor na stránkách. Prozatím není vzpěra namontována, takže bez praktické zkušenosti

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. pevně věřím, že po namontování bude fungovat. Vavrouch

Perfektní web

Rychlost dodávky,

Naprostá spokojenost

Jen pozitivní.....

Odpověď vlastníka firmy

Rychlost dodání a kvalita výrobku na vysoké úrovni.

Jsem s e-shopem nadmíru spokojen. Zboží dorazilo druhý den od objednání, bezpečně zabalené a výrobek o vysoké kvalitě.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Perfektní

Dobrá komunikace, rychlost dodání, kvalita zboží.

přehledný web

rychlé dodání

Vše ok

Vše ok

Odpověď vlastníka firmy

Vše Ok. až na tu nehoráznou cenu!

Ok

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Perfektní web pro ideální řešení pístových tlumičů!!

perfektní, nemám co bych dodal, rychlé vyřízení objednávky

Super

Sháněl jsem pružiny na atypické víko minikaravanu a velice mi pomohl konfigurátor na výpočet který skýtá nespočet variant přesně na tu vaši aplikaci. Dodání pružin bylo opravdu bleskové. Během dvou dnů jsem je měl doma. Obrovský výběr a kvalitní eshop.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše obsáhlé a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Skvele vyrizeni a ochotny pristup

Vrele doporucuji

+++++

Rychlé dodání.

Plně spokojen.

Skvělé!

Jen několik dnů po objednávce specifických pružin jsem měl zásilku v pořádku doma. Pasují perfektně a fungují výborně. Jsem velmi spokojen.

Vše proběhlo v pořádku, objednání i dodání

Vše proběhlo v pořádku, objednání i dodání

Odpověď vlastníka firmy

Skvělé webové stránky, rychlost dodání

Vjedničkuše na

Odpověď vlastníka firmy

Vinikajuca a okamžitá odpoved na moje otázky

Skvělá, rychlá spolupráce

Dobře zpracovaný web, rychlé bezproblémové dodání, komunikace na jedničku.

Rychlé a korektní jednání

Rychlé a korektní jednání

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Velmi rychlé dodání.

Velký výběr zboží, duper dodací lhůta.

Bezvaný.

Přehledný intuitivní výběr, široký sortiment. Jasná, srozumitelná a vstřícná komunikace na zákaznickém servisu.

Recenze Kiyoh

• Kdokoli může poslat recenzi, pokud jsou splněny podmínky a zásady ochrany osobních údajů
• Provádíme automatické a manuální kontroly, abychom co nejvíce zabránili falešným recenzím
• Recenze napsané z vaší vlastní iniciativy se zobrazují online okamžitě a jsou ověřeny do 72 hodin.