Filters

Rychlé vyřízení, bezproblémová úprava síly pružiny.

Rychlé vyřízení, bezproblémová úprava síly pružiny.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Velká spokojenost.

Rychlost.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše stručné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Rychlé a bez problémové jednání a dodání

Dobrá

Odpověď vlastníka firmy

Spokojenost, rychle dodani, servis!

Velký výběr, vždy vše sedělo, poradí po telefonu. Naprostá spokojenost s touhle firmou, nemám co vytknout.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše obsáhlé a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Super

Naprosto nejlepší a profesionální přístup.

Perfektní služba

Rychlé doručení. Výměna zboží, proběhla taky na jedničku.

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

rychlé doručení, do druhého dne

rychlost doručení...ta byla super!

Odpověď vlastníka firmy

Velice ochotný personál, nadstandartně rychlé vyřízení

Objednávka byla vyřízena velice rychle. Potřeboval jsem vyměnit objendaný díl za jiný a vše šlo bez problémů. Nadstandartní zákaznický servis!

Odpověď vlastníka firmy

Super obchod, naprostá spokojenost.

Objednané zboží bylo v podstatě hned odesláno. Po doručení jsem velmi spokojený s kvalitou. Vřele doporučuji všem.

Velmi rychlé dodání

Rychlé dodání a přesně to co jsem chtěl.

Odpověď vlastníka firmy

Rychlé a bezproblémové dodání objednaného zboží.

Nelze nic vytknout.

Výborná

Rychlá reakce, poskytnutí odborné pomoci, výborné web stránky na výpočet parametrů pružiny

Profesionální práce

Vše velice precizní,stránky na výpočet pístu jednoduché i pro amatéra,poslán návod na montáž,vše popsáno do detailu,dodàní zakázky do dvou dnů,vše bez problénů,za mě profesionální práce a jsem rád že tato firma je na trhu.

Odpověď vlastníka firmy

Plynová pružina funguje bez problémov.

Rýchlosť dodania.

jednoznačně pozitivní zkušenost

Jednoduchý výběr, jednoduché objednání a dodání do 24 h

Okamžité vyřízení objednávky.

Objednal jsem si výrobek a do druhého dne jsem ho měl doma.

Vynikající.

Od zaslání objednávky proběhlo vše rychle. S firmou a jejím zbožím máme dobré zkušenosti.

Super. Rychlé dodání.

Zboží dorazilo velice rychle. Doporučuji

Výborná kvalita, hlavně kalkulátor

Kalkulátor hravě zvládne i desetinné čárky a pracuje s absolutní přesností. Poklop, co má 80 kg skoro necítím. Pecka, doporučuji......vůbec jsem nepočítal s tím, že to bude samo držet nahoře;)

Odpověď vlastníka firmy

jeden den jsem objednal, druhý den jsem měl

přehledný a jednoduchý e shop, velmi rychlé doručení

Profíci

Narozdíl od ostatních byli ochotní vše konzultovat a přesto, že mají výbornou kalkulačku na webu, tak mi pomohli vše propočítat.

Profesionální

Pružiny přišly velmi rychle. Montáž byla rychlá a bez problémů. Uvidíme s časem jak vše bude fungovat (použito na interiérové poklopy do sklepa) Ing. arch. Jiří Havlík

Odpověď vlastníka firmy

velmi nás těší Vaše věcné a zároveň maximálně kladné ohodnocení a velice Vám za ně děkujeme, jakož i za nákup na našem eshopu. Vavrouch

Stále ještě nemám fakturu. Jinak vše ok.

Ok

Skvělá

Dobrý obchod, skvělý konfigurátor , chvilku mi trvalo ho pochopit,ale co jsem si nakonfiguroval to došlo a pasovalo jako prd..l na hrnec, doporučuji:)

• Doporučili byste nás? Ano

Super, hlavně rychlost a operativa při úpravě.

Super, hlavně rychlost a operativa při úpravě tlaku.

Recenze Kiyoh

• Kdokoli může poslat recenzi, pokud jsou splněny podmínky a zásady ochrany osobních údajů
• Provádíme automatické a manuální kontroly, abychom co nejvíce zabránili falešným recenzím
• Recenze napsané z vaší vlastní iniciativy se zobrazují online okamžitě a jsou ověřeny do 72 hodin.