Filters

9

Goed product en snelle levering!

Site is duidelijk, product is van goede kwaliteit en zeer snelle levering!! Zeker een aanrader!

  • Aanbevelen? Ja
10

TOP!

Tondeuse set 's avonds besteld. De dag erna werd het al bezorgd. Supersnelle levering. Tondeuse is helemaal naar verwachting. Betrouwbare webshop. Doen wat ze beloven. Zal zeker in de toekomst opnieuw iets bestellen.

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel geleverd en produkt voldoet aan de verwachting.

X

  • Aanbevelen? Ja
10

Zeer professioneel.....

Ik kreeg een duidelijk antwoord op mijn vraag en daardoor krijg je geen verkeerde producten...Snel geleverd ....Snel geholpen en antwoord gekregen zowel telefonisch als via de app.....

  • Aanbevelen? Ja
10

Het geleverde voldoet aan de verwachting

Alles volgens afspraak

  • Aanbevelen? Ja
1

Slecht

Een Wahl Super Close Shaver Scheerapparaat besteld, waarvan na 3 weken het foil al kapot is gegaan. Na dit aan te hebben gegeven bij de klantenservice, wordt er aangegeven dat hier geen garantie op zit. Jammer, had makkelijk opgelost kunnen worden.

  • Aanbevelen? Nee

Reactie van het bedrijf

Beste Niels, Allereerst willen we u bedanken voor het delen van uw feedback. We hechten veel waarde aan de meningen en ervaringen van onze klanten, omdat dit ons helpt om onze dienstverlening te verbeteren. We hebben uw beoordeling gezien waarin u aangeeft ontevreden te zijn over het feit dat de shaver foil niet onder de garantie valt. Zoals een van onze collega's eerder al aangaf, valt de shaver foil inderdaad niet onder de garantie. De reden hiervoor is dat de foil zeer gevoelig is en snel kan worden aangetast, afhankelijk van gebruik en onderhoud. Om deze reden, en om ervoor te zorgen dat onze klanten een goede ervaring hebben met het product, worden de shavers altijd met een extra foil geleverd. Dit stelt u in staat om de shaver langer en met een optimale prestatie te gebruiken. We begrijpen uw teleurstelling en het spijt ons dat de garantievoorwaarden niet aan uw verwachtingen voldeden. Mocht u nog verdere vragen of opmerkingen hebben, of als u ondersteuning nodig heeft met betrekking tot het gebruik van de shaver, dan staan we natuurlijk klaar om u te assisteren. Met vriendelijke groet, Team Vakkappers

9

ik weet het niet

we hebben onze krultang nog niet gekregen door fout in huisnr ik hoop deze week wat te horen grt vd brink

  • Aanbevelen? Ja

Reactie van het bedrijf

Beste Lubbert, Allereerst hartelijk dank dat je de tijd hebt genomen om Vakkappers te beoordelen. Bij het bestelling is er een onjuist huisnummer opgegeven, waardoor je pakketje wellicht is vermist of vertragingen heeft gelopen. Tevens heb je contact gehad met onze klantenservice en die hebben de zaak uitgezet naar PostNL om er toch achter te komen wat er met je pakketje is gebeurd. Mocht je daar meer vragen over hebben, aarzel dan niet onze klantenservice te contacteren. Met vriendelijke groet, Klantenservice Vakappers

10

Top.

Snel geleverd, voldoet aan de verwachting.

  • Aanbevelen? Ja
10

Uitstekend

Goede uitleg

  • Aanbevelen? Ja
10

Goed bedrijf en doet wat het zegt

Had een onderdeel nodig van een trimmer en kon het in de eerste oogopslag niet vinden. Even opgebeld en super vriendelijk en goed geholpen.waar het te vinden was op de site en besteld en volgende dag zoals gezegd en beschreven staat binnen gekregen. Daarom ze doen wat ze zeggen en vriendelijk.

  • Aanbevelen? Ja
8

Snelle levering

Eerste bestelling, snelle levering van 1 product , lage prijs.

  • Aanbevelen? Ja
9

Ruim aanbod, product zoals beloofd.

Mooie site. In het ruime aanbod gevonden wat ik zocht. Product en levering zoals beloofd.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super

Heel snel gevonden wat ik zocht op de website. Makkelijk te bestellen. Ik had het de volgende dag al in huis. Echt super!

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfect

Prima service en snelle levering

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle levering, en een goede prijs.

Snelle levering, en een goede prijs. Bedankt

  • Aanbevelen? Ja
10

Kwaliteit en snelheid

Kwalitatief mooie producten en snelle levering, geweldige, goed snijdende Wahl tondeuse.

  • Aanbevelen? Ja
10

Mooie producten, en zeer goed geprijsd

Precies gevonden wat ik nodig had tegen een hele mooie prijs. Ook de volgende dag in huis. Beter kan niet

  • Aanbevelen? Ja
10

Snelle service!

Ik kon het goed vinden en het werd gelijk verstuurd! Volgende dag in huis!

  • Aanbevelen? Ja
10

Service zoals het hoort

Fijne website, gemakkelijk bestelling te plaatsen en razend snel geleverd

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel geleverd

Niks mis mee

  • Aanbevelen? Ja
10

Snel, top en correct

Mijn pakketje had een dag vertraging door postnl wat uiteraard eens kan gebeuren. Ik werd hier over direct verwittigd via mail en WhatsApp en kreeg ter compensatie een artikel gratis bij de bestelling. Top zaak.

  • Aanbevelen? Ja
6

Mooi meubel, goede prijs

Leuke spullen voor een goede prijs. Snel geleverd. Alleen geen bericht van te voren over de bezorging. Ik was toevallig thuis, maar had geen melding gehad. Het meubel zelf had maar een beperkte beschrijving hoe in elkaar te zetten dus dat kan veel beter!

  • Aanbevelen? Ja
10

Perfecte service, altijd de volgende dag thuis

Meer dan tevreden

  • Aanbevelen? Ja
10

Leuke ontdekking !

Uitgebreide keuze. Snelle verzending.

  • Aanbevelen? Ja
10

Super snelle levering

Goede ervaring!

  • Aanbevelen? Ja

Over Vakkappers

Vakkappers, dé kapperswinkel voor de PRO. Met een even veelzijdig als compleet en kwalitatief aanbod kappersbenodigdheden biedt Vakkappers kapsalons, thuiskappers en barbers alles wat een goedlopende zaak nodig heeft. Professionele haarproducten, de beste tools en complete oplossingen voor de saloninrichting: Vakkappers heeft het in huis.

Kiyoh Reviews

• Iedereen mag een review plaatsen zolang er wordt voldaan aan de gebruikersvoorwaarden en het privacybeleid
• We voeren geautomatiseerde en handmatige controles uit om valse reviews zoveel mogelijk tegen te gaan
• Reviews die op eigen initiatief zijn geschreven worden direct online getoond en binnen 72 uur geverifieerd