Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 2 341 021 87 / info@vidaxl.cz

VidaXL je mezinárodní on-line prodejce, u kterého najdete vše, co potřebujete pro váš domov, zahradu, garáž a “udělej si sám” projekty. Náš koncept je založen na nabídce široké škály produktů, které umožňují lidem "žít lépe za méně peněz". Pomocí jednoduchých úsporných řešení, které nemají negativní vliv na kvalitu výrobků, jsme schopni udělat svoje produkty cenově dostupné pro co největší počet lidí. Všechny procesy jako vývoje produktů a nákup, marketing a prodeje, logistika a zákaznické služby jsou v našich rukách. Tímto způsobem máme plnou kontrolu nad funkčností, kvalitou a náklady svých výrobků. VidaXL v současné době nabízí cenově dostupné nákupy spotřebitelům v Austrálii, Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a Nizozemsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.cz
0% (0)
14% (9)

Reviews

Positive
NOT POSITIVE AT ALL! Absolutely unprofessional attitude of this company. Terrible service - after 3 weeks order was not delivered. Waiting and chasing the customer service to return money.
Suggestions
I will no more use this company in the future.
Dobrý den.
Je nám to líto, že došlo ke ztráte balíku v přepravě.
Doba dodání je 5 pracovních dní a proto není třeba čekat 3 týdny. Po tom, co jste nás kontaktovala jsme Vám okamžitě vrátili peníze za objednávku. S pozdravem zákaznické centrum vidaXL
Dana
Prague

Published on: 16/10/2019

Positive
Koupili jsme již tři produkty, dva výborné, jeden nevyhovoval, proto jsme ho vraceli - podmínky vrácení seriózní, zboží vyzvedla PPL a do 3 dnů vrátili peníze. Zatím spokojenost.
Zatím nic.
Anna
Plzeň

Published on: 09/10/2019

Positive
Goods paid, but no response for many weeks, in the end returning money (but not returned yet) and order canceled !? with no reason explained. I do not understand their process.

Comment
Dobrý den, náš zákaznický servis je s Vámi již v kontaktu. Objednávka byla zablokována kvůli nesprávné částce. Situace je již vysvětlena. Přejeme Vám pěkný den
Lada REHAK
Prague

Published on: 26/09/2019

doporučuji
lepší telefonická dostupnost
Comment
Dobrý den, děkujeme za Váš názor. Nově jsme prodloužili otevírací dobu pro telefonickou linku na 09:00-17:00. Přejeme příjemný den
Nikol
Plzeň

Published on: 12/09/2019

S obchodem jsem spokojen
Kvalitní zboží
Skvělé ceny
Zajímavé ceny + pravidelné akční slevy na různé zboží
Rychlost doručení zboží
Nic mě momentálně nenapadá
Aleš Procházka

Published on: 02/09/2019

Positive
Positivní je jenom rychlost přepravy.
Suggestions
Objednal jsem si venkovní sedací soupravu, která je tak pro trpaslíky, nebo děti. Ano mají na webové stránce rozměry, takže moje hloupost. Levný plastik. Prosím kontrolujte si velikost a výšku, abyste nedopadli, jako já. Soupravu mohu vyhodit, protože jsem jí rozbalil a bylo by velice těžké jí vrátit z důvodu objemu.
Dobrý den.
Je nám to líto, že Vám nábytek nevyhovuje. Jedná se o tzv. ,,Lounge,, nábytek a tento typ nábytku je nižší. Zmiňujete, že jste nevěnoval pozornost rozměrům a proto nechápeme, proč jste dal negativní recenzi obchodu. Objednávka byla z naší strany korektně doručena. Již jsme Vás kontaktovali e-mailem a navrhli Vám řešení.
S pozdravem: vidaXL
Rostislav
Praha

Published on: 30/08/2019

Suggestions
Zboží sice dorazilo celkem rychle a bez problémů, ale...poškozené a celý proces reklamace stále není vyřízen. Téměř před 20 dny jsem posílala zboží zpět a peníze na účtu stále nemám. Zákaznické centrum raději nekomunikuje. Takže za sebe určitě nedoporučuji.
Dobrý den
Mrzí nás, že máte takovouto zkušenost.
Ještě v průběhu dneška se Vám ozve náš agent zákaznického servisu abyste spolu našlo přijatelné řešení.
Příjemný zbytek dne
Lenka

Published on: 27/08/2019

Láďa

Published on: 15/08/2019

Positive
Rychlost dodání, kvalita zboží.

Renata
Slavětín

Published on: 14/08/2019

1. rychlost objednavky jak je popsano u produktu
2. obchod opravdu funguje (mel jsem trochu pochybnost pri platbe predem)
Suggestions
kvalita zbozi, ale jaka cena takova i kvalita :-)
Customer

Published on: 14/08/2019