Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 2 341 021 87 / info@vidaxl.cz

VidaXL je mezinárodní on-line prodejce, u kterého najdete vše, co potřebujete pro váš domov, zahradu, garáž a “udělej si sám” projekty. Náš koncept je založen na nabídce široké škály produktů, které umožňují lidem "žít lépe za méně peněz". Pomocí jednoduchých úsporných řešení, které nemají negativní vliv na kvalitu výrobků, jsme schopni udělat svoje produkty cenově dostupné pro co největší počet lidí. Všechny procesy jako vývoje produktů a nákup, marketing a prodeje, logistika a zákaznické služby jsou v našich rukách. Tímto způsobem máme plnou kontrolu nad funkčností, kvalitou a náklady svých výrobků. VidaXL v současné době nabízí cenově dostupné nákupy spotřebitelům v Austrálii, Rakousku, Belgii, Francii, Německu, Itálii, Polsku, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a Nizozemsku.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.cz
0% (0)
14% (10)

Reviews

Positive
Objednali jsme si dřevěný set zahradního nábytku. Po 2 měsících používání se rozlomily 2 sedáky, 1 se rozklížil a u 3 židlí se naštíply zadní nohy. Část náhradních dílů které poslali byla poškozená. Požadovali jsme výměnu výrobku za jiný, ale dle zákaznického servisu máme nárok opět jen na náhradní díly. Po pádu z rozlomené židle je výrobek dle mého i zdraví nebezpečný. Od této společnosti již nikdy nic nekoupím.

Karel
České Budějovice

Published on: 09/12/2019

Positive
Always very good experience. Thank you.

Markéta

Ondřej
Velká nad Veličkou

Published on: 01/12/2019

Positive
Objednala jsem moderní jídelní židle. Jsou krásné, pěkně zpracované, cenově výhodné proti našim výrobcům srovnatelných produktů. Přišly každý kus perfektně zabalený zvlášť. Jsem spokojená.

Lucie
Praha

Published on: 07/11/2019

Customer

Published on: 03/11/2019

Suggestions
Bohužel jsem zklamaný . Za peníze které jste dostali jste poslali dřevo na vyvýšený záhon nepřipravené.Mělo být namořeno bohužel dorazilo promočené a plesnivé. Očekával jsem také nějaký spojovací materiál bohužel ani šroubek .Takže další investice.Takže toto byla má poslední žádost o nějakou koupi u Vaší společnosti. Bohužel
Dobrý den.
Je nám to líto, že v balíku chyběl spojovací materiál. Už jsme Vás kontaktovali a zaslali Vám chybějící spojovací materiál zdarma.
Přejeme Vám příjemný zbytek dne - vidaXL zákaznické centrum
Jaroslav
Bohumín - Zablatí

Published on: 26/10/2019
Recommendation: No

Pluspunten

Verbeterpunten

Bohumín - Zablatí
12/10/2019

Aanbeveling: no

Positive
Bohužel dodávka neopdovídá ani obrázkům, ani deklarovým vlastnostem Skleněná magnetická tabule neudrží magnety (ještě větší než dodávané) a fix nepíše jak ukazují obrázky. Na dotaz dodání nové fixy odpověď 18-30 dní - takže čína. Bohužel špatný kup a komunikace. Nedoporučuji.

Dobrý den.
Je nám to líto, že produkt neplní funkci.
Vzhledem k tomu, že vaši e-mailovou adresu neevidujeme - nevíme Vás dohledat a navrhnout Vám vhodné řešení.
Prosím kontaktujte zákaznické centrum - určitě najdemem společnou řeč. S pozdravem ákaznické centrum vidaXL
David
brno

Published on: 22/10/2019

Positive
NOT POSITIVE AT ALL! Absolutely unprofessional attitude of this company. Terrible service - after 3 weeks order was not delivered. Waiting and chasing the customer service to return money.
Suggestions
I will no more use this company in the future.
Dobrý den.
Je nám to líto, že došlo ke ztráte balíku v přepravě.
Doba dodání je 5 pracovních dní a proto není třeba čekat 3 týdny. Po tom, co jste nás kontaktovala jsme Vám okamžitě vrátili peníze za objednávku. S pozdravem zákaznické centrum vidaXL
Dana
Prague

Published on: 16/10/2019

Positive
Koupili jsme již tři produkty, dva výborné, jeden nevyhovoval, proto jsme ho vraceli - podmínky vrácení seriózní, zboží vyzvedla PPL a do 3 dnů vrátili peníze. Zatím spokojenost.
Zatím nic.
Anna
Plzeň

Published on: 09/10/2019

Positive
Goods paid, but no response for many weeks, in the end returning money (but not returned yet) and order canceled !? with no reason explained. I do not understand their process.

Comment
Dobrý den, náš zákaznický servis je s Vámi již v kontaktu. Objednávka byla zablokována kvůli nesprávné částce. Situace je již vysvětlena. Přejeme Vám pěkný den
Lada REHAK
Prague