Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 01 775 7131 / info@vidaxl.hr

VidaXL je međunarodna online trgovacka na malo, gdje možete pronaći sve što vam je potrebno za vaš dom, vrt, garaža i učiniti-od-sebe projekate. Naš concept se temelji da nudi široku paletu proizvoda koji omogućuju ljudima da "živjeti ga za manje.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.hr
8% (5)
17% (11)

Reviews

Positive
Jednostavna kupnja i dostava u predviđenom vremenu.
Suggestions
Uvesti i PayPal mogućnost plaćanja.
Boris Stanić

Dragan Martinović
Rijeka, Tenčićevo 19

Published on: 27/11/2019

Positive
Kupili smo stolice u VidaXL web shopu. Zadovoljni smo brznom obrade podataka, i isporukom, sve se odigralo unuta 5 radnih dana. Stolice koje smo kupili su :

i definitivno ne vrijede tih novaca. Očekivala sa puno više za stolicu koja košta gotovo 500 kn; i ne govorim o dizajnu. Dizajn i boja nam odgovaraju. Ma i sama stolica je čvrsta i stabina; ali tu i je ono najsmješnije - to je obična željezna stolica presvućena tkaninom. Naslon nije puno ili drvo ili spužva već su šipke. Jedna obična stolica za terasu na koju se navukla tkanina. I makar je VidaXL jedan od povoljnijih web shopova, ipak ispada da su im artikli jeftina kineska proizvodnja. A to je šteta. Ali, što sam drugo i mogal/trebala očekivati. Danas je to, valjda, tako. Slobodno kupujte ali dva puta razmislite da li ćetre na neviđeno kupiti nešto konkretno. Smatram da ja više neću.
Suggestions
Odaziv na emailove i trebate popraviti svoj call centar na koji se nitko nikada ne javlja
Sandra

Published on: 13/11/2019

Positive
Prva kupovina preko ove stranice prošla je u najboljem redu. Brza isporuka i komunikacije putem maila.

Sandra

Damir Đurašević
Hrvatska

Published on: 30/10/2019

Positive
Jako dobar softbox za cijenu
Suggestions
Zarulje koje dodu crknu nakon 30minuta do 60minuta koristenja i sklopka mi je pala u stanu
Ivan

Published on: 26/10/2019