Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 01 775 7131 / webservice@vidaxl.hr

VidaXL je međunarodna online trgovacka na malo, gdje možete pronaći sve što vam je potrebno za vaš dom, vrt, garaža i učiniti-od-sebe projekate. Naš concept se temelji da nudi široku paletu proizvoda koji omogućuju ljudima da "živjeti ga za manje.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.hr
7% (4)
9% (5)

Reviews

Positive
Brzi i korektni, kupljeni artikal onakav kakvim je i opisan.
Suggestions
Poboljšati komunikaciju s kupcima, biti agilniji u odgovorima na mail ili unaprijediti komunikaciju - telefonska linija/mobitel.
Ana

Published on: 24/03/2020

Positive
Zadovoljna sam madracem i okvirom kreveta, no podnice su katastrofa.. No, suradnja je fer i poslati će mi nove, nadam se bolje podnice.
Suggestions
Treba poraditi uvelike na transportu proizvoda ili zaštiti proizvode od udarca u kutiji s obje strane..
Ivana

Published on: 24/03/2020

Positive
Brza dostava, proizvod kao opisan.
Suggestions
Ovaj prekrivač je jako lagan pa ako tražite teži poplun pogledajte zimsku verziju.
iAzra
Zagreb

Published on: 20/03/2020

Positive
Da mogu dat 0 dao bi je, imaju super stvari ali lažu da izdaju R1 račune. Nemojte uopče pokušavati išta naručiti preko firme jer vam neće uspostavit račune niti se udostojit odgovorit na molbe preko maila.

MR
Croatia

Published on: 29/02/2020
Recommendation: No

brzina dostave
Suggestions
treba poboljšati komunikaciju, npr u obliku pitanja i odgovori
Svjetlana Jurlin livić

Customer
Novigrad - Istra

Published on: 15/01/2020

Suggestions
Kupovala sam više puta ovdje i sve je bilo prilično u redu, međutim, u posljednjoj narudžbi nisu isporučeni svi dijelovi i ne mogu sastaviti stalak za vješalice, a jedna cijev je oštećena. Nakon višekratnog dopisivanja sa službom za korisnike, pokušala sam uploadati fotografije oštećene cijevi na link za reklamacije, no portal ne preuzima fotografije koje šaljem. Nakon toga me djelatnici vidaXL-a ignoriraju. Nitko se na javlja na e-mailove niti na telefone. Kako ću sastaviti vješalicu bez nedostajuće cijevi? Uglavnom, ova trgovina više nije moj izbor. Nepouzdana je.
Jadranka
Cratia

Published on: 13/01/2020
Recommendation: No

Ma sve super!
Suggestions
Pay pal uvesti ili plaćanje na rate.
Customer

Published on: 08/01/2020