Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 1 677 7303 / info@vidaxl.hu

VidaXL egy nemzetközi online kiskereskedő, ahol ön megtalálhat bármit amire szüksége van a házának, kertjének, garázsának és a csináld-meg-magad projekteinek. Koncepciónk arra van alapozva hogy kináljon széles termék választékot , amelyek lehetővé teszik az emberek “élvezését kevesebbért”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.hu

Linda
Tarjànpuszta

Published on: 17/04/2019

Suggestions
Egyetlen, akár kemény műanyagból készült kb 12-15 cm hosszú csavarhúzó, melynek egyik vége csillag, a másik vége az imbuszkulcsnak megfelelő. a fejek előtt, vagy középen kis kiszélesedéssel, vagy ellapítással. Oka a javaslatomnak, hogy a lábakhoz saját csavarhúzot kellett használni / amúgy nem gond :-) / a lényegibb, hogy az imbuszkulccsal nem lehet folyamatosan tekerni a csavart, mindíg új fogás kell, mert nem megy el az L alak / rövid szár / miatt. Én egy sima, méretben megfelelő csavarhúzóval behajtottam a csavarokat és az imbusszal rászorítottam, így jelentős időt és energiát / rutintalanok szemében bosszúságot / spóróltam meg.
Viktor
Veszprém

Published on: 16/04/2019

Positive
Egy VidaXl polyrattan kerti bútor szettet rendeltünk. Az ígért 6 munkanap helyett 4 napon belül megérkezett. Az összeszerelési útmutató itt-ott hibás, de azért használható. A termék pont olyan, mint a képeken, hibátlan állapotban érkezett meg.
Suggestions
Az ígéret ellenére nem érkezett semmilyen értesítés a kiszállítást megelőzően sem email-ben, sem más módon. Csak azért tudtuk "átvenni" a csomagot az érkezés napján, mert a GLS szállította ki és történetesen a férjem a GLS futár a lakóhelyünkön. Ez merő véletlen és szerencse, de egyébként nem tudtunk volna róla, hogy érkezik a csomag és mivel dolgozunk, nem tudtuk volna átvenni otthon. Erre jobban oda kéne figyelnie a cégnek.
Brigitta

Published on: 12/04/2019

kerülje mindenki....
never recommend...
Szalai

Published on: 10/04/2019

Fizették a szállítást
Suggestions
Az ég szerelmére, harmadjára kérdezik meg mi nem tetszett, csak más szavakkal!! Most komolyan??? Röviden: nincs kp, nincs személyes átvétel, előre kell fizetni, indokolatlanul hosszú kiszállítás és béna, igénytelen rendszer, sok apró hibával.
Tisztelt Hölgyem/Uram Mátyás Kósa ​

Published on: 10/04/2019

Positive
Másodszorra rendeltem, a beígért szállítási határidőt mindkét alkalommal pontosan tartották, ingyenes szállítás kisebb összegű rendeléseknél is. Második alkalommal nem pont a megrendelt terméket küldték, jeleztem, zökkenőmentes kommunikáció után azonnal intézkedtek a korrigálásról anélkül, hogy vissza kelljen küldeni az elsőre kiküldött terméket (nem volt éppen 10 ezer az értéke). Szerintem abszolút korrekt hozzáállás. Máskor is keresgélek és rendelek náluk, amire éppen szükségem van és itt kapható. Tapasztalatom szerint az árakkal sincsenek elszállva.
Suggestions
A téves termék kiküldésén kívül, amit szó nélkül, a lehető legrövidebb időn belül korrigáltak, semmi negatívot nem mondhatok.
lájza
Hungary

Published on: 05/04/2019

Suggestions
A megrendelt bútor alkatrészeit összekeverték, a pontosított hiánylista ellenére nem képesek pótolni! 6 hete csatatér a lakás, a kanapét nem lehet összeszerelni!!! Katasztrofális!
Zoli

Published on: 03/04/2019

Positive
Viszonylag hamar megjött a termék, nem volt gond az összeszereléssel.
Suggestions
A szállítás követése funkció nem működik, még mindig a rendelés beérkezése státuszban van, miközben a termék már nálam van. Nem kaptam számlát a megrendeléshez, mikor írtam nekik, lepattintottak, hogy másik gyártó termékét rendeltem meg náluk, őket keressem...
Balazs

Published on: 02/04/2019

Korrekt gyors ügyintézés
Suggestions
Kiszállításnál a szállító cég előző nap du 6-8 óráig a szállítás várható időpontjáról sms-t vagy e-mailt küldhetne.
Tibor
Tab