Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
5% (4)
9% (7)

Reviews

Gerb. Pone Ramūnai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

ramunas

SIGITAS
VILNIUS

Published on: 31/05/2019

Positive
Nesu patenkinta . Uzsakiau narva suniui. Uzsakymas velavo visu pirma del daliu trukumo, antra - del neteisingai perduoto pristatymo adreso DPD. Suo jau atvykes, o narvo jam neturiu iki siol.

Gerb. Ponia Laimute,
Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.
Tačiau su mumis nebuvote susisiekus ir siunta ne vėlavo dėl dalių trūkumo, taip pat adresas buvo kurjeriams nurodytas toks koks pateiktas jūsų užsakyme.
Labai atsiprašome dėl suteiktų nepatogumų.

Laimute

Published on: 27/05/2019
Recommendation: No

Aiškiau apie mokėjimus internetu
Gerb. Ponia Laima.
Dėkojame, jog radote laiko teigiamai įvertinti mūsų internetinę parduotuvę vidaXL. Jeigu kyla neaiškumų, visuomet galite su mumis susisiekti telefonu, pokalbiu arba parašę mums žinutę į webservice@vidaxl.lt. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.
Laima
Šiauliai

Published on: 24/05/2019

Positive
Viskas super. Preke patenkintas. Pirksiu dar.

Gerb. Pone Mariau,

Marius
Lietuva

Published on: 21/05/2019

Positive
Pirkau valties uzdangala. Dėkoju už greitą pristatymą ir kokybiška prekę...

Gerb. Pone Arūnai,

Arūnas Plenta