Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
3% (4)
8% (11)

Reviews

Positive
Siuntinys pristatytas greitai ir į namus.

Rimas
Lietuva

Published on: 12/02/2019

Positive
Sveiki. Mano nuomone pirkimas vyko sklandžiai, vertinu gerai.
Suggestions
Pageidautina jums turėti daugiau informacijos apie prekę. Gal būtų galima informaciją susirasti internete, bet nesakote gamintojo, arba fabriko kur gaminamas daiktas pavadinimo. Ir pasitikslinti ar yra papildomų priedų prie daikto, ar kitokių variantų, negaliu. Nors nemanau, kad per jūsų firmą nebūtų galima to užsakyti. Pvz.: jei yra grėblys, tai gal yra ir šakės prie to pačio koto (čia juokais). Ačiū
Comment
Gerb. Pone Evaldai,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti su mumis Jūsų nuomone ir pasiūlymu.
Pranešame, jog gamintojo pavadinimas visada nurodytas charakteristikose ties prekės ženklu.
Jei turite papildomų klausimų ar pastabų, prašome skambinti telefonu 85 214 1054, pirmadienis – ketvirtadienis, nuo 10.00 iki 14.00 arba siųsti el.laišką webservice@vidaxl.lt

Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda
Evaldas
Vievis

Published on: 31/01/2019

Positive
Tik teigiama emocija....viskas laiku ir vitoje....labai malonu...ačiū.

Sigitas

Agnė
Lietuva

Published on: 10/01/2019

Suggestions
Nerekomenduoju šios įmonės niekam, nes neįmanomą susikalbėti su aptarnaujančiu personalu, negana to, kad sugeba pokalbio metu išjungti telefoną ir vis kartoja vieną ir tą patį sakinį "Jūsų siunta sandėlį". Parašyta pristatymo terminas vienas, o jie vėluoja, tiek kiek jiems patogu. Nesugeba net normaliai bendrauti su klientu. Turėjau tris kartus skambinti ir tik tada trečia konsultantė kuriai, kai pasakiau, kad kreipsiuosi į vartoto teisias, sugebėjo pasakyt, kad gražinsime jums. Pažadėjo gražinti pinigus, tai vis laukiam. Kiek teko pirkti iš įmonių, to dar nebuvo, kad klientui numestų ragelį. Negrąžins pinigų, kreipsiuosi į vartotojo teisias, nepaliksiu šitokios ne kultūros.
Comment
Gerb. Ponia Sandra,

Praėjusią savaitę susisiekėme su Jumis dėl Jūsų vidaXL užsakymo el. paštu bei pakartotinai pranešėme, jog pristatymo laikas yra 5 d.d. nuo išsiuntimo, kaip ir nurodyta mūsų internetinėje svetainėje. Pinigai Jums buvo jau pervesti 21d., kaip ir pranešėme el. paštu.

Džiaugiamės, kad Jūsų problema buvo išspręsta greitai ir efektyviai.

Jei turite papildomų klausimų ar pastabų, prašome kreiptis.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda

Sandra
Šilalė

Published on: 02/01/2019
Recommendation: No

Positive
Nedidelė kaina už gerą prekę. Greitas pristatymas.

Veslava
Vilnius