Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
4% (4)
9% (10)

Reviews

Positive
Esame patenkinti užsisakytu masažiniu krėslu. Gavome per 5 darbo dienas. Iš pirmo kilo abejonių dėl apmokėjimo per olandišką platformą, tačiau viso proceso metu mus pasiekė pranešimai apie eigą. Kokybė gera.

Gerb. Pone Mantai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkintas mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Mantas
Lietuva

Published on: 03/04/2019

Positive
Po pusmečio suplyšo voljero tentas
Labai prasta kokybė
Gerb. Pone Jaronimai,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti su mumis Jūsų nuomone.
Šiek tiek anksčiau susisiekėme su Jumis dėl Jūsų vidaXL užsakymo el. paštu su pasiūlymu padėsiančių išspręsti iškilusią problemą.
Laukiame Jūsų atsakymo bei atsiprašome dėl suteiktų nepatogumų.

Jaronimas
Kazlu Ruda

Published on: 26/03/2019

Positive
Pirkome palapine sventem ,kokybe kainos atzvilgiu labai gera. Pradejus apmokejima kilo nemazai dvejoniu, kad imone ne Lietuvoj ar pinigai nueis ten kur reikia . Dabar galiu pasakyti, kad nesigailiu ir esu patenkintas kad preke uzsisakiau is sios internetines parduotuves.

Gerb. Pone Mindaugai,

Mindaugas
Telsiai

Published on: 26/03/2019

Indra Ka

2019-03-23 19:41:25

Pirkau šioje parduotuvėje sensorinį garų surinkėja už gerą kainą nei kitose parduotuvėse.Užsakiau 03.18. gavau 03.22, užsakymą sekiau nurodytoje parduotuvės nuorodoje.Pirkiniu likau labai patenkinta.Tiesa kurjeris prieš 15min. pasiskambino,pasiklausė, ar esu namie ir netrukus siuntinį pristatė. AČIŪ vida.XL.lt parduotuvei!!!
Suggestions
Siūlau, kad kurjeris prieš dieną paskabintų užsakovui ir susitartų dėl pristatymo datos ir laiko
Gerb. Ponia Indra,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti su mumis Jūsų nuomone ir pasiūlymu. Mes vertiname Jūsų atsiliepimą!
Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Indra Kasiliauskiene

Mindaugas

Published on: 13/03/2019

Lengvas apsipirkimas internetu.
Suggestions
Kurjeris nepranešė iš anksto, kurią dieną ir apie kelintą valandą atvažiuos (kaip pvz. DPD kurjeriai praktikuoja, kas yra labai logiška, nes nesėdi namie visą dieną ir nelauki), tiesiog paskambinęs pasakė, kad turime už 20 min. priimti iš jo siuntinį, nors mes tuo adresu, kur užsakėme, net negyvename.
Gautas užsakymas yra nepilnas, atvežė tik spinteles, o lovos nėra. Niekur nebuvo pranešta, kad siuntinys ateis nepilnas. O gal ir išvis neateis, nors pinigai pervesti... Prastas organizavimas, labai nemaloni situacija.
Gerb. Ponia Beatriče,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Matome, jog jau gavote atsakymus į Jūsų klausimus vakar el.paštu. Tenorime priminti, jog pristatymo informacija, pateikta vidaxl.lt nurodo "Kai vienu užsakymu užsakote keletą prekių, yra galimybė, kad ne visos bus pristatytos vienu metu."
O taip pat visa siuntimo informacija Jums buvo pateikta el.paštu kartu su sekimo nuoroda, tad galite lengvai stebėti siuntų statusą jos pagalba arba savo paskyroje.

Beatrice
Vilnius

Published on: 13/03/2019

Positive
Gavau aplaužytus lauko baldus ir dar ne pilnos komplektacijos. Susisiekti neįmanoma: telefonu neatsako, į e-mailus neatrašo. Gerai, kad mokėjimą dariau per Paypal, dar turiu vilties atgauti pinigus. Tinklapyje norint padaryti grąžinimą, išmeta kažkokią klaidą ir siūlo rašyti tiesiogiai į e-mailą. Dar neteko susidurti su tokiu aptarnavimu. Kažkas negerai su šia įmone.

Gerb. Ponia Sandra,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą.

Šiek tiek anksčiau susisiekėme su Jumis dėl Jūsų vidaXL užsakymo el. paštu, nurodytu užsakyme, su pasiūlymu, padėsiančių išspręsti esamą problemą.
Iš anksto dėkojame už bendradarbiavimą bei labai atsiprašome dėl suteiktų nepatogumų.

Sandra
Šiauliai

Published on: 04/03/2019

Positive
Labai geras orientuotas požiūris į klientą.
Suggestions
Manau kad komandinis darbas dar galėtum būti greitesnis.
Gerb. Pone Vadimai,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti savo nuomone. Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkintas mūsų įmone. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Vadimas
Domiekava Kauno raj.

Published on: 22/02/2019

Positive
Siuntinys pristatytas greitai ir į namus.

Rimas
Lietuva