Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt

Gediminas
Vilnius

Published on: 22/08/2019

Positive
PAID FOR OUTSIDE FURNITURE. HAVE RECEIVED ONLY TABLE WITHOUT CHAIRS. NO REPLY/ NO COMMENTS/ NO SHIPMENT. I HAVE BEEN CHEATED TOTALLY

POVILAS
vilnius

Published on: 22/08/2019

olegas
vilnius

Published on: 20/08/2019

Suggestions
PAVĖSINĖS UŽDANGALAS ŽALIOS SPALVOS ATLAIKĖ VIENĄ SEZONĄ ANTRAIS METAIS PRADĖJO PLIŠINĖTI TEN KUR RAIŠČIA,O POT O IR VISAI SUPLYŠO.žIEMAI BUVO NUIMTAS.pARDUODANTI KOMPANIJA GAL IR NIEKO,PIRKTAS PRODUKTAS ŠLAMŠTAS.
Gytis
Vilnius

Published on: 20/08/2019

Rolandas
Gerduvenai

Published on: 13/08/2019

Positive
Labai super prekės, greitai atsiuntė, malonios darbuotojos. Rekomenduoju ir dar apsipirkinėsiu ateityje 100% :)

Comment
Gerb. Ponia Silvija,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda
Silvija
Utena

Published on: 22/07/2019

Sveiki,

Užsisakiau lauko baldų komplektą, tačiau gavau tik dvi jo dalis, nelabai suprantu ar čia jau visa siunta? kolkas tikrai nuvylė.

Agnė
Tauragė

Published on: 17/07/2019

Positive
Patikima kompanija, užsakymą gavau greitai, klientų aptarnavimo skyrius atsako klausimus greitai ir išsprendžia iškilusius neskalndumus. Apsipirksiu dar ne vieną kartą!

Comment
Gerb. Ponia Gabija,

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda
Gabija
Kaunas

Published on: 15/07/2019

Positive
Nerizikuokite įsivelti į totalų balaganą. Padariau du užsakymus, vienas vienu adresu, kitas kitu. Pirmas užsakymas vėlavo savaitę , jokio informavimo - nieko. Antras pusiau atkeliavo pavėlavęs ir apie gerą savaitę (šiuo atveju geriau, nes gyvenamoji vieta, tai galėjau sau ramiau sėdėti ir laukti, pirmu atveju turėjau spec. vykti į kitą miestą ir savaitę krapštyti nosį), kita pusė taip ir neatkeliavo iš viso - vėl jokio informavimo , palaukus dar savaitę (sistemoje vis rodo , kad vežama) ir susisiekus pasakė - " Kažkur pasimetė dėžė, lipdukas atsiklijavo ir t.t. .... ir mes neskambiname, nepranešame, kad vėluoja, kol klientas pats neieško ... " Nebenorėjau veltis į ilgas diskusijas, nusprendžiau grąžinti antrą užsakymą , buvo sutarta už nepristatytą siuntą (pusę baldų komplekto) iš kart grąžins pinigus, nes siunta kaip ir pas juos, o tą siuntos dalį , kuri buvo atkeliavusi, suruošiau išsiuntimui (pagal jų reikalavimus ir informavus juos )- tai jau ketvirta diena nei kas siuntos atvažiuoja pasiimti, nei pinigų perveda..... Žodžiu rimta kontora ..... ;)

Mantas Vybornas
Kaunas

Published on: 15/07/2019

Suggestions
Norėjau įsigyti gan brangų daiktą, nusunčiau paštu paprastą klausimą apie jį, bet negaunu jokio atsakymo. Bijau mokėti pinigus firmomis, kurioms į klientus nusispjaut.
Rytis
Ignalina