Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
3% (5)
8% (13)

Reviews

Positive
Labai patenkinti šia internetine parduotuve - prekės nebrangios, kokybiškos, o ir atsiuntimas labai greitas. Ačiū Jums! Mes būtinai dar sugrįšime pas jus! :)

Gerb. Ponia Birute,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų paslaugas ir prekes! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų įmone. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Birutė
Klaipėda

Published on: 14/12/2018

Suggestions
Aš niekam nerekomenduočiau šios firmos ir šio puslapio. Mano užsakymas jau 3 sav. "kabo" mistiniame sandėlyje. El. paštu gavau atsakymą apie nieką. Atseit aš nematau prekės judėjimo su sekimo kodu, nes ji "keliauja iš Nyderlandų į Lenkiją". Kai bus Lenkijoje, turėčiau pamatyti. Žadėta prekę pristatyti per 5 darbo dienas. Na jau 16-ta, o prekės vis dar nėra. Skambinau klientų aptarnavimo telefonu, bet atrodo šioje firmoje "kairė nešino, ką daro dešinė". Net nežinau, ar pavyks susigrąžinti pinigus.
Gerb. Ponia Gabija,

Mūsų logistikos partnerių duomenimis siunta Jums buvo pristatyta 21d.
Labai atsiprašome dėl sukeltų nepatogumų bei užgaišto laiko ir tikimės Jus pamatyti čia dar kartą.

Gabija

Published on: 03/12/2018
Recommendation: No

Positive
Prekę gavau laiku. Pristatymas greitas, susitarem man patogų laiką, o ne kaip kiti kurjeriai paskambina ir pasako būkit namie ir laukit. Labai fainas vaikinas dirba, sunkų čiužinį užnešė pats, nors neprivalėjo. Rekomenduoju

Gerb. Ponia Ingrida,

Mes vertiname Jūsų atsiliepimą. Ačiū, kad nusprendėte juo su mumis pasidalinti!
Mes tikimės, kad Jūs pamatysime čia netrukus dar kartą!

Ingrida

Dar geresnių kainų
Remigijus

Published on: 17/10/2018

Positive
Valgmojo stala gavau greiciau nei tikejausi - per tris darbo dienas. Nors kojos siek tiek apsibraize, taciau stalas nuo to atrodo dar tik autentiskiau. Pirkome is perdirbtos medienos - gavome labai grazu, autentiska daikta uz prieinama kaina.

Gerb. Ponia Egle,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamasi įverinti įsigytą stalą. Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinti mūsų prekėmis ir paslaugomis.
Jei turite papildomų klausimų ar pastabų, prašome skambinti telefonu 85 214 1054 (Pirmadienis-Ketvirtadienis) nuo 10.00 iki 14.00 arba siųsti el.laišką webservice@vidaxl.lt
Mes norėtume Jus matyti vėl vidaXL!

Egle
Vilnius

Published on: 30/09/2018

Audrone

Published on: 18/09/2018

Positive
Geras kainos ir kokybės santykis, greitas aptarnavimas
Suggestions
Plėsti asortimentą - norėtųsi daugiau baldu. Labai patinka klasikiniai baldai, bet jie tik baltos arba tamsiai rudos/juodos spalvos, reiketu rudų šviesesnių atspalviu.
Gerb. Ponia Renata,

Renata