Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
7% (4)
29% (17)

Reviews

Suggestions
Gavome prekes laiku ir tvarkingai, tačiau netiko jų spalva ir norime grąžinti. Bėda ta, kad niekam negalime prisiskambinti, niekas neatrašo, neatsako . Gal kas susidūrėte su šia problema?
Antanas
Anykščiai

Published on: 16/10/2019

Diana

Published on: 24/09/2019

Customer

Published on: 04/09/2019

Positive
Debiliska kompanija,savaite pinigus iesko, nei komentaro nei atsakymo

Vit

Published on: 29/08/2019

Positive
Pakeistą prekę žadėjo atsiųsti per 7 dienas, jau 2 savaitės prekės nėra, neatrašo ir neina priskambinti jau kokią savaitę. Nepatikima įmonė

Egle
Tauragė

Published on: 26/08/2019

Positive
Nerekomenduoju šios firmos niekam! Pirkau kačių draskyklę liepos 27d, šiandien yra rugpjūčio 10d ir jos vis dar negavau! Pinigai išmesti į balą. Rašiau 2 el.laiškus - jokio atsakymo! Eisiu į vartotojų teises, nepaliksiu visko šitaip!

Gabrielė

Published on: 26/08/2019

Prekių asortimentas
Mažesnė kaina
Comment
Gerb. Pone Gediminai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda
Gediminas

Published on: 22/08/2019

Positive
PAID FOR OUTSIDE FURNITURE. HAVE RECEIVED ONLY TABLE WITHOUT CHAIRS. NO REPLY/ NO COMMENTS/ NO SHIPMENT. I HAVE BEEN CHEATED TOTALLY

POVILAS

olegas
vilnius

Published on: 20/08/2019

Suggestions
PAVĖSINĖS UŽDANGALAS ŽALIOS SPALVOS ATLAIKĖ VIENĄ SEZONĄ ANTRAIS METAIS PRADĖJO PLIŠINĖTI TEN KUR RAIŠČIA,O POT O IR VISAI SUPLYŠO.žIEMAI BUVO NUIMTAS.pARDUODANTI KOMPANIJA GAL IR NIEKO,PIRKTAS PRODUKTAS ŠLAMŠTAS.
Gytis

Published on: 20/08/2019