Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt

Antanas
Stebuliai,Lietuva

Published on: 06/12/2019

Positive
Gavau prekes, gaublį bsrą ir dekoratyvinį fontaną 2019. 11.06 dieną. Deja gaublys su įbrėžimais, o fontanas su įtrukimu. Tad daugiau iš šios parduotuvės neužsisakinėsiu niekada. Nerekomenduoju.

Ruslan
Klaipėda

Published on: 21/11/2019

Vilma
Šiauliai

Published on: 21/11/2019

Positive
Ar jau kas kreipėsi į Vartotojų teises dėl pinigų gražinimo? Grąžinau netinkiamą prekę rugpjūtį, bet nei pinigų, nei jokio atasko iš įmonės. Kaip susisiekti su jais?
Todėl domiuosi, gal kas jau bendrauja su Vartotojų teisėm šiuo klausimu?

Airina
Klaipėda

Published on: 13/11/2019

Positive
Viskas labai gerai, ačiū, kad esat.

INGRIDA
L.PELĖDOS 19, KURŠĖNAI, ŠIAULIŲ RAJONAS

Published on: 08/11/2019

Suggestions
Gavome pazeista preke,praseme pakeisti,niekas neatsako.jau praejo 2 savaites,jokiu ziniu! Nerekomenduoju.
Paulius
Vilnius

Published on: 03/11/2019

Positive
Ši kompanija arba bankrutuoja arba apgaudinėja klientus. Jau daugiau kaip du mėnesius negalime gražinti nekokybiškos prekės. Totally fake company. Do not order any tipe of goods.
Suggestions
Manau bankrutuoja. I thing comming bankruptcy.
Andrius
Vilnius, Lithuania

Published on: 28/10/2019

Suggestions
Gavome prekes laiku ir tvarkingai, tačiau netiko jų spalva ir norime grąžinti. Bėda ta, kad niekam negalime prisiskambinti, niekas neatrašo, neatsako . Gal kas susidūrėte su šia problema?
Antanas
Anykščiai