Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: feedback@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
4% (15)
13% (44)

Reviews

Positive
Esu sokiruota kokybe pasityciojimas tikras gavau sulauzyta stala nudazytas baisiai visas dazais nubegusiais, stalvirsis taisytas ant nudazyto dar kleckas spakliaus neesu dar maciusi tokios kokybes gaminio. Beje supakavimas idealus negalejo sitaip sugadinti transportuojant ten fabriko darbas tokia luzena ipakavo. Esu sokiruota nerekomenduoju nepatikima imone

Daiva
Taurage

Published on: 09/04/2020

Positive
Greitai ir sklandžiai pristatyta. Lengvas apmokėjimas.
Suggestions
Turėjau bėdų renkantis mokėjimo būdą ir pranešimą gavau anksčiau, nei galutinai patvirtinau mokėjimą.
Anatolij
Lietuva, Vilnius

Published on: 02/04/2020

Positive
Super pasirinkimai, labai greitas ir nemokamas pristatymas!

Egidijus

Published on: 23/03/2020

Greitas atsiuntimas
Suggestions
Labai nelokybiska palyginus kainos ir kokybes santiki. Mano uzsakymas buvo xxl sunu gultas. Atveze, suo bet neguli, nes kietas vidurys, ciaza, medziaga labai prasta, jau per pirma vakara suplese. Labai nusivyliau ir nerekomenduoju is ju pirkti gultu.
Yamnayapeople

Published on: 14/03/2020

Tik kaina
Suggestions
Siuntinys nebuvo pristatytas laiku, suvyniotas tik i maiseli. Gavejo duomenys priklijuoti taip kad nukrito, ko pasekoje kurjeriai neberado siuntos. Nera jokio klientu aptarnavimo telefono numerio, iskilus bedoms nera kaip susisiekti. Galima susisiekti tik el pastu. I kuri atsakineja su google. Translate isverstu tekstu
Vaidotas
Mazeikiai

Positive
Gauta blokuota preke. Ir ilga laika negrazinami pinigai

Comment
Sveiki Irma!

Matome sistemoje kad sumoketa suma buvo grazinta 20 diena :)

Atsiprasome del nepatogumu!
Customer

Positive
All gut, tik pati preke buvo brokuota.
Suggestions
Nuodugniai tikrinti prekes, pries siunciant klientui
Paulius

Suggestions
Poor quality and they didn't come to get the order back as i wanted to give it back.
Comment
Dear client,

We are very sorry to hear your experience with vidaXL. We have asked our colleagues to contact you as soon as possible to arrange the missing pick up and the refund.

Once again, we are sorry for all inconveniences we may caused.

Wish you a great week ahead,
vidaXL team
Dominika