Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
7% (4)
25% (15)

Reviews

Positive
Debiliska kompanija,savaite pinigus iesko, nei komentaro nei atsakymo

Vit
Vilnius

Published on: 29/08/2019

Positive
Pakeistą prekę žadėjo atsiųsti per 7 dienas, jau 2 savaitės prekės nėra, neatrašo ir neina priskambinti jau kokią savaitę. Nepatikima įmonė

Egle
Tauragė

Published on: 26/08/2019

Positive
Nerekomenduoju šios firmos niekam! Pirkau kačių draskyklę liepos 27d, šiandien yra rugpjūčio 10d ir jos vis dar negavau! Pinigai išmesti į balą. Rašiau 2 el.laiškus - jokio atsakymo! Eisiu į vartotojų teises, nepaliksiu visko šitaip!

Gabrielė

Published on: 26/08/2019

Positive
PAID FOR OUTSIDE FURNITURE. HAVE RECEIVED ONLY TABLE WITHOUT CHAIRS. NO REPLY/ NO COMMENTS/ NO SHIPMENT. I HAVE BEEN CHEATED TOTALLY

POVILAS
vilnius

Published on: 22/08/2019

Positive
Nerizikuokite įsivelti į totalų balaganą. Padariau du užsakymus, vienas vienu adresu, kitas kitu. Pirmas užsakymas vėlavo savaitę , jokio informavimo - nieko. Antras pusiau atkeliavo pavėlavęs ir apie gerą savaitę (šiuo atveju geriau, nes gyvenamoji vieta, tai galėjau sau ramiau sėdėti ir laukti, pirmu atveju turėjau spec. vykti į kitą miestą ir savaitę krapštyti nosį), kita pusė taip ir neatkeliavo iš viso - vėl jokio informavimo , palaukus dar savaitę (sistemoje vis rodo , kad vežama) ir susisiekus pasakė - " Kažkur pasimetė dėžė, lipdukas atsiklijavo ir t.t. .... ir mes neskambiname, nepranešame, kad vėluoja, kol klientas pats neieško ... " Nebenorėjau veltis į ilgas diskusijas, nusprendžiau grąžinti antrą užsakymą , buvo sutarta už nepristatytą siuntą (pusę baldų komplekto) iš kart grąžins pinigus, nes siunta kaip ir pas juos, o tą siuntos dalį , kuri buvo atkeliavusi, suruošiau išsiuntimui (pagal jų reikalavimus ir informavus juos )- tai jau ketvirta diena nei kas siuntos atvažiuoja pasiimti, nei pinigų perveda..... Žodžiu rimta kontora ..... ;)

Mantas Vybornas
Kaunas

Published on: 15/07/2019

Suggestions
Norėjau įsigyti gan brangų daiktą, nusunčiau paštu paprastą klausimą apie jį, bet negaunu jokio atsakymo. Bijau mokėti pinigus firmomis, kurioms į klientus nusispjaut.
Rytis
Ignalina

Published on: 12/07/2019

Suggestions
2019 06 12 užsisakiau 3 gultus, numatytas pristatymo terminas 6 d.d. laukiu, nesulaukiu. Skamibnu ir teiraujuosi. Pažada grįžtu su atsakymu per 2 d.d., tačiau iki šiandienos vis dar neturiu atsakymo, jokio... Pinigai sumokėti, trečia savaitė prekių nėra, bendrauja telefonu taip lyg aš būčiau skoloje. Teiraujuosi, kodėl Mano užsakymų langelyje yra nurodyta, kad prekės būsena: išsiųsta, tačiau pasirinkus veiksmą "Sekti ir stebėti" jau parašyta "Prekė paruošta išsiuntimui". Klausiu, kodėl klaidinate klientus, mergaitė telefonu nesugeba paaiškinti. Klausiu, kada tiksliai galiu tikėtis savo prekių, mergaitė vėl nesugeba pateikti nieko kokretaus. Klausiu, kokios kompensacijos galiu tikėtis už įsipareigojimų nevykdymą, vėl mergaitė negali atsakyti. Na niekaip nesuprantu, ar čia tik man ar čia apskritai kompanija turi peržiūrėti savo įsipareigojimų vykdymą klientų atžvilgiu. Taigi, vis dar laukiu atsakymo oficialaus per šiandien, jei nesulauksiu, kreipsiuosi dėl daugybės pažeidimų į vartotojų teises.
Jurgita

Published on: 10/07/2019

Laba diena,

praėjo beveik du mėnesiai nuo tada, kai sugrąžinau nekokybišką prekę (šuns guolį). Iki šiol man nesugrąžinti pinigai. Priminiau apie tai kelis kartus, jokios reakcijos. Niekam nerekomenduočiau bendrauti su šia įmone.
Evaldas
Vilnius

Published on: 04/07/2019

Positive
Labai bloga patirtis. Iš dviejų užsakytų balkoninių pertvarų viena buvo ne to dydžio, kurį užsakiau. Grąžinimo ir prekės apkeitimo procedūra komplikuota, reikia pačiam tartis su kurjeriu, kada jie atveš naują prekę, tai trunka vėl iki 10 dienų ir t.t. Prekių kokybė irgi labai jau abejotina. Tikrai nerekomenduoju.

Aistis
Lietuva

Published on: 03/07/2019

Suggestions
Visu pirma nusiuntus apmokejimo israsa, buvo pasakyta, kad prekes apmokejimas blogas ir grazins pinigus. Galvoju bala nemate, nusipirksim kitur. Po 5 dienu gavau el.laiska, kad apmokejimas ivykdytas ir riuosiama issiusti. Atsaukti pirkima suskubau paskambinti aptarnavimo telefonu, ten pasake, kad sunku yra atsaukti ir jei nepavyks atsaukti, pranes tai, bei tada sake nepriimkit prekes. Man niekas nepranese, pavyko atsaukt ar ne, veliau preke pristate kurjeris. Gaila, bet manes nebuvo, prieme mociute (kaip tyčia tadien atejo ir jau is varle.lt uzsakyta identisku supakavimu preke, neatskyre senas zmogus, kurios neimt cia). Susitarem del prekes grazinimo, nurode data kada atvyks kurjeris paimti, atvyko, paeme, kurjeris nepaliko jokiu priemimo dokumentu kopiju (ka jis turejo padaryti), nedave nieko pasirasyti ir nezinia dabar atgausim pinigus ar ne... Visiskas balaganas.. Susiziurekit savo sutartinius dalykus bent jau su kurjeriais.. Ir tikiuosi grazinsite pinigus.
Daiva Garjonienė/Lina Alšauskienė
Plungės raj., Lekemė