Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: webservice@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
12% (42)

Reviews

Greitas atsiuntimas
Suggestions
Labai nelokybiska palyginus kainos ir kokybes santiki. Mano uzsakymas buvo xxl sunu gultas. Atveze, suo bet neguli, nes kietas vidurys, ciaza, medziaga labai prasta, jau per pirma vakara suplese. Labai nusivyliau ir nerekomenduoju is ju pirkti gultu.
Yamnayapeople

Published on: 14/03/2020

Tik kaina
Suggestions
Siuntinys nebuvo pristatytas laiku, suvyniotas tik i maiseli. Gavejo duomenys priklijuoti taip kad nukrito, ko pasekoje kurjeriai neberado siuntos. Nera jokio klientu aptarnavimo telefono numerio, iskilus bedoms nera kaip susisiekti. Galima susisiekti tik el pastu. I kuri atsakineja su google. Translate isverstu tekstu
Vaidotas
Mazeikiai

Published on: 10/03/2020

Positive
Gauta blokuota preke. Ir ilga laika negrazinami pinigai

Comment
Sveiki Irma!

Matome sistemoje kad sumoketa suma buvo grazinta 20 diena :)

Atsiprasome del nepatogumu!
Customer

Published on: 10/03/2020

Suggestions
Poor quality and they didn't come to get the order back as i wanted to give it back.
Comment
Dear client,

We are very sorry to hear your experience with vidaXL. We have asked our colleagues to contact you as soon as possible to arrange the missing pick up and the refund.

Once again, we are sorry for all inconveniences we may caused.

Wish you a great week ahead,
vidaXL team
Dominika

Published on: 09/03/2020

Positive
Neatitinka gaminio aprašymas. Nurodyta, kad yra integruota LED lemputė, o jos nėra.

Vytautas

Published on: 05/03/2020

Nekokybiška prekė
Diana

Published on: 04/03/2020

Positive
vidaXL Rašomasis stalas su 5 stalčiais, 114x40x75,5cm, puš. med. mas.
Iš aprašymo matosi, kad stalas pušies medžio masyvo, tačiau ten medžio masyvo nėra. Tik pastačiau ir jis pats nuo savo svorio sulūžo - nulūžo kojos (stalo kojų laikikliai prie stalo rėmo buvo kabėmis pritvirtinti), stalčiukų durelės nukrito, beliko tą pačią dieną išmesti.
Suggestions
Neapgaudinėkite pirkėjų, aš dabar visiems pažįstamiems nerekomenduoju pirkti Jūsų parduotuvėje, nes prekės nekokybiškos.
Žygimantas

Published on: 03/03/2020

Positive
Neturiu geru zodziu. Raseme Jums emaila ir del grazinimo ir nulis emociju, niekas nieko neatrase, aptarnavimas lygus nuliui. Jus tik parduodate ir aptarnavimas po pinigu paemimo ir probleumu sprendimas apgailetinas.
Suggestions
Nurodykite ateityje kontaktus su kuom galima susisiekti del prekiu grazinimo.
Mantas
Klaipeda

Published on: 03/03/2020

Suggestions
Išmokite bendrauti su klientai. Ir jei parduodate Lietuvos rinkai, tai ir parduokit pagal Lietuvos įstatymus. Bus dar įdomi patirtis su Ponais Olandais :)
Marius R.
Mažeikiai

Published on: 28/01/2020

Positive
Parcel arrived early but it was not size and we wanted to send it back. It's been a month that we are contacting you , and you lie that we are sending post to pick it but nobody comes. This is getting so annoying.
Suggestions
Respwct your customers and their time more please
Siamak khalighi
vilnius