Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: webservice@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
4% (15)
12% (42)

Reviews

Positive
Vis dar nesu gaves dalies uzsakymo ir negaunu jokios informacijos apie tai

Sveiki!

Prasome atsiusti mums el.pastu Jusu uzsakymo numeri i marketing@vidaxl.lt kad patikrintumeme kas nutiko!
Sigitas Rymko
Avizieniai, Vilniaus rajonas

Published on: 05/02/2020

Suggestions
Jei kyla problemų turėtu pranešti, ne laukti kol neapsikentęs klientas pats pareikalaus paiškinimo del nepristatymo
Customer

Published on: 29/01/2020

Positive
Pacios prekes buvo puikios, bet uzstrigo pristatymas
Suggestions
Pirkau kelias prekes vienu pirkimu, o sistema isdalino prekes i atskirus uzsakymus. viena preke is karto pristate, o kitos trys prekes “uzstrigo” be jokio paaiskinimo ar komentaro. Pasirodo tik vienai is keturiu prekiu issisaugojo pilnas pristatymo adresas. taciau su manimi niekas nesusisieke, kol pati to nepastebejau ir nepakeiciai adreso. Prasau perziureti prekiu “dalinimo I atskirus uzsakymus” procesus.
Customer
Vilnius

Published on: 27/01/2020

Positive
Teigiamai vertinu jūsų reakciją į problemą.
Suggestions
Mano įsigyti patalynės komplektai iš nekokybiško audinio, nes paleido dažus ir nusidažė tarpusavyje skalbiant prie 40 l. temp.
Prieš parduodami turite žinoti, ką siūlote.
Irena Dobilaitienė
Vilniaus r.

Published on: 24/01/2020

Positive
pirkome preke ,atsiunte kitokios spalvos,grazinti pasidare problema niekaip nepaima prekes jau 3 savaites
Suggestions
neuzdavinekite tu paciu klausimu po 3 kart atsakome i juos is pirmo karto jus atsakote automatu.niekaip nesulaukiame jusu kurjerio prekes grazinimui.
marek
Siauliai

Published on: 21/01/2020

Suggestions
pirma pristatykit prekes ...
Saulius
MAŽEIKIAI

Published on: 21/01/2020

Prekes gavau laiku. Kokybes truksta
Neimanoma prisiskambinti telefonu
Sveiki!

vidaXL.lt siūlo 30 dienų “apsigalvojimo” periodą nuo prekės gavimo dienos.
Per šį laiką galite apžiūrėti ir išbandyti prekes, tarsi būtumėte parduotuvėje. Nuo tada, kai pradėsite produktais naudotis, apsigalvojimo periodas baigsis.

Patariame, kad patikrintume visas prekės sudedamąsias dalis tik ją gavę. Jei prekė sugadinta ar trūksta tam tikrų dalių, prašome pranešti mūsų klientų aptarnavimo komandai. Jei prekė jums nepatinka, galite ją grąžinti.
Loreta
Lietuva

Published on: 18/01/2020

Greitas pristatymas.
Suggestions
Prekė buvo tragiškos būklės.
Sveiki!

vidaXL.lt siūlo 30 dienų “apsigalvojimo” periodą nuo prekės gavimo dienos.

Ieva
Vilnius

Published on: 17/01/2020

Greitas pristatymas
Suggestions
Labai sudėtinga ir ilga komunikacija. Norint grąžinti ar pasikeisti nekokybišką prekę tenka "kariauti" el. laiškais beveik visą mėnesį. Kai pavyksta pagaliau prekę grąžinti, tuomet tenka ilgai laukti grąžinamų pinigų.
Nėra jokio kontaktinio telefono numerio, kuriuo būtų galuma gauti informaciją, o tai kelia didelį nepasitikėjimą įmone.
Prekės dažnai atkeliauja nekokybiškos.
Puslapis veikia labai lėtai ir ne visose naršyklėse.
Neįmanoma supildyti grąžinimo tiesiogiai elektroninėje parduotuvėje, kaip anksčiau.

Vis dar negaunu jokios informacijos dėl nekokybiško praustuvo pakeitimo!
Sveiki Asta,

Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir atsiliepimus! Mūsų kolegos su jumis susisieks ir suteiks visokeriopą pagalbą del praustuvo kuo greičiau!
Adta
Kaunas

Published on: 10/01/2020

Positive
Esu nepatenkinta kokybe,porankiai neprisiveržia tinkamai, instrukcija sunkiai suprantama. Už tokius pinigus neverta prekė. Paprašius suteikti 10%nuolaidą, nepritaikė. Nėra lankstūs klientams.Po užsakymo, praėjus savaitei, gimimo dienos proga gavau 10% nuolaidą, tad paprašiau,kad pritaikytų man ją,nes turiu teisę grąžinti prekę atgal ir vėl užsisakyti, bet jau su 10%nuolaidą.Labai gaila, kad nepavyko susitarti. Norint turėti klientų, turėtumėte būti labiau lankstūs.
Suggestions
Manau ateityje turėsite lakstesnę sistemą.
Sveiki Daiva,

Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir atsiliepimus! Mūsų kolegos su jumis susisieks ir suteiks visokeriopą pagalbą!
Daiva
Šiauliai