Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt
7% (4)
25% (15)

Reviews

Suggestions
PAVĖSINĖS UŽDANGALAS ŽALIOS SPALVOS ATLAIKĖ VIENĄ SEZONĄ ANTRAIS METAIS PRADĖJO PLIŠINĖTI TEN KUR RAIŠČIA,O POT O IR VISAI SUPLYŠO.žIEMAI BUVO NUIMTAS.pARDUODANTI KOMPANIJA GAL IR NIEKO,PIRKTAS PRODUKTAS ŠLAMŠTAS.
Gytis
Vilnius

Published on: 20/08/2019

Sveiki,

Užsisakiau lauko baldų komplektą, tačiau gavau tik dvi jo dalis, nelabai suprantu ar čia jau visa siunta? kolkas tikrai nuvylė.

Agnė
Tauragė

Published on: 17/07/2019

Positive
Esu labai nepatenkinta. Užsisakiau šonine pertvara (užsak. 05-09), bet vis dar jos neturiu

Jovita
Ukmerge

Published on: 18/06/2019

Positive
Po pusmečio suplyšo voljero tentas
Labai prasta kokybė
Comment
Gerb. Pone Jaronimai,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti su mumis Jūsų nuomone.
Šiek tiek anksčiau susisiekėme su Jumis dėl Jūsų vidaXL užsakymo el. paštu su pasiūlymu padėsiančių išspręsti iškilusią problemą.
Laukiame Jūsų atsakymo bei atsiprašome dėl suteiktų nepatogumų.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda