Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: webservice@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt

Lietuva

Published on: 18/01/2020

Greitas pristatymas.
Suggestions
Prekė buvo tragiškos būklės.
Ieva
Vilnius

Published on: 17/01/2020

Greitas pristatymas
Suggestions
Labai sudėtinga ir ilga komunikacija. Norint grąžinti ar pasikeisti nekokybišką prekę tenka "kariauti" el. laiškais beveik visą mėnesį. Kai pavyksta pagaliau prekę grąžinti, tuomet tenka ilgai laukti grąžinamų pinigų.
Nėra jokio kontaktinio telefono numerio, kuriuo būtų galuma gauti informaciją, o tai kelia didelį nepasitikėjimą įmone.
Prekės dažnai atkeliauja nekokybiškos.
Puslapis veikia labai lėtai ir ne visose naršyklėse.
Neįmanoma supildyti grąžinimo tiesiogiai elektroninėje parduotuvėje, kaip anksčiau.

Vis dar negaunu jokios informacijos dėl nekokybiško praustuvo pakeitimo!
Sveiki Asta,

Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir atsiliepimus! Mūsų kolegos su jumis susisieks ir suteiks visokeriopą pagalbą del praustuvo kuo greičiau!
Adta
Kaunas

Positive
Esu nepatenkinta kokybe,porankiai neprisiveržia tinkamai, instrukcija sunkiai suprantama. Už tokius pinigus neverta prekė. Paprašius suteikti 10%nuolaidą, nepritaikė. Nėra lankstūs klientams.Po užsakymo, praėjus savaitei, gimimo dienos proga gavau 10% nuolaidą, tad paprašiau,kad pritaikytų man ją,nes turiu teisę grąžinti prekę atgal ir vėl užsisakyti, bet jau su 10%nuolaidą.Labai gaila, kad nepavyko susitarti. Norint turėti klientų, turėtumėte būti labiau lankstūs.
Suggestions
Manau ateityje turėsite lakstesnę sistemą.
Sveiki Daiva,

Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir atsiliepimus! Mūsų kolegos su jumis susisieks ir suteiks visokeriopą pagalbą!
Daiva
Šiauliai

Fast shipping
Suggestions
Not able to issue a normal proof of sales with a VAT number of the buyer as required by law.
Client support automated or manned by people that are not able to read a sentence to the end and answer in automated snippets.
Dear Aiste,

Thank you for your feedback! We have sent the request again to our Customer Service department to send you the requested invoice.
Aiste
Lithuania

Recommendation: Yes

Positive
Gavau prekes, gaublį bsrą ir dekoratyvinį fontaną 2019. 11.06 dieną. Deja gaublys su įbrėžimais, o fontanas su įtrukimu. Tad daugiau iš šios parduotuvės neužsisakinėsiu niekada. Nerekomenduoju.

Ruslan
Klaipėda

Published on: 21/11/2019

Suggestions
PAVĖSINĖS UŽDANGALAS ŽALIOS SPALVOS ATLAIKĖ VIENĄ SEZONĄ ANTRAIS METAIS PRADĖJO PLIŠINĖTI TEN KUR RAIŠČIA,O POT O IR VISAI SUPLYŠO.žIEMAI BUVO NUIMTAS.pARDUODANTI KOMPANIJA GAL IR NIEKO,PIRKTAS PRODUKTAS ŠLAMŠTAS.
Gytis
Vilnius

Published on: 20/08/2019

Sveiki,

Užsisakiau lauko baldų komplektą, tačiau gavau tik dvi jo dalis, nelabai suprantu ar čia jau visa siunta? kolkas tikrai nuvylė.

Agnė
Tauragė

Published on: 17/07/2019

Positive
Esu labai nepatenkinta. Užsisakiau šonine pertvara (užsak. 05-09), bet vis dar jos neturiu

Jovita
Ukmerge

Published on: 18/06/2019

Positive
Po pusmečio suplyšo voljero tentas
Labai prasta kokybė
Gerb. Pone Jaronimai,

Dėkojame, kad radote laiko pasidalinti su mumis Jūsų nuomone.
Šiek tiek anksčiau susisiekėme su Jumis dėl Jūsų vidaXL užsakymo el. paštu su pasiūlymu padėsiančių išspręsti iškilusią problemą.
Laukiame Jūsų atsakymo bei atsiprašome dėl suteiktų nepatogumų.

Nuoširdžiai,
vidaXL komanda