Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt

Suggestions
Mažesnė kaina
Comment
Gerb. Pone Gediminai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Nuoširdžiai,

Recommendation: Yes

Positive
Teigiamai
Suggestions
Negalėjau susisiekti telefonu, nes užsakymas buvo atvežtas per du kartus
Comment
Gerb. Ponia Valerija,