Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 85 214 1054 / info@vidaxl.lt

VidaXL užsiima tarptautine mažmenine prekyba. Mūsų parduotuvėje galite rasti viską, ko jums reikia namams, sodui, garažui ir “pasidaryk pats” projektams. Mūsų koncepcija remiasi plačiu prekių asortimento pasiūlymu, leidžiančiu žmonėms “mėgautis gyvenimu išleidžiant mažiau”. Pasitelkę paprastus išlaidas mažinančius sprendimus, kurie neatsiliepia neigiamai mūsų prekių kokybei, padarėme mūsų produktus prieinamus kuo didesniam žmonių ratui. Visi procesai yra mūsų rankose: nuo prekių sukūrimo ir įsigijimo, marketingo ir pardavimo iki logistikos ir klientų aptarnavimo. Tokiu būdu mes visiškai kontroliuojame savo prekių funkcionalumą, kokybę ir kainą.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.lt

Reviews

Customer

Published on: 04/09/2019

Gerb. Pone Olegai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkinta mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

olegas
vilnius

Published on: 20/08/2019

Gerb. Pone Rolandai,

Dėkojame, kad radote laiko teigiamai įvertinti mūsų įmonę! Mums labai malonu sužinoti, kad esate patenkintas mūsų prekėmis ir paslaugomis. Tikimės, kad Jus pamatysime čia netrukus dar kartą.

Rolandas
Gerduvenai

Published on: 13/08/2019

Positive
Labai super prekės, greitai atsiuntė, malonios darbuotojos. Rekomenduoju ir dar apsipirkinėsiu ateityje 100% :)

Gerb. Ponia Silvija,

Silvija
Utena

Published on: 22/07/2019

Positive
Patikima kompanija, užsakymą gavau greitai, klientų aptarnavimo skyrius atsako klausimus greitai ir išsprendžia iškilusius neskalndumus. Apsipirksiu dar ne vieną kartą!

Gerb. Ponia Gabija,

Alvydas
Kaunas

Published on: 27/06/2019

pirkau pavesine
pristate - viskas gerai. Dar jei ka sugalvosiu pirkt, atsiversiu si puslapi :)
Pirkau is didziausiu - pigiausia :) skupas moka 2 kartus :)

Gerb. Pone Sigitai

S