Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro
1% (1)
28% (20)

Reviews

De evitat 100%
cea mai penibila experienta din ultimii ani. Am comandat 10 scaune pt bucatarie. A ajuns doar un colet, din trei. restul de doua colete au venit dupa o saptamana. Problema cea mai mare este ca toate produsele erau inutilizabile, fiind distruse in proportie de 80%. Scaunele nu erau noi, fiind rupte la dezasamblare. O batjocura la adresa clientilor! Cat desre returnarea banilor ce sa va zic...din 2 mai astept termenul celor 2-5 zile de rambursarea sumei. O teapa de proportii!!!
Bogdan Cordos
Tirgu-Mures

Published on: 10/06/2019

Suggestions
Ar fi foarte bine dacă plata online s-ar putea efectua și cu cardul MAESTRO
Nicolaie
București

Published on: 28/05/2019

raspuns prompt la e-mail
Suggestions
recomandari de produse care sa rezolve cererea facuta catre suportul tehnic.
- foarte multe review-uri negative vis-a-vis de calitatea produselor m-a facut sa ma indrept spre un alt site
Victor
Bucuresti, Romania

Published on: 24/05/2019

Nu recomand
Suggestions
Nu am putut contacta telefonic vidaXL
Am reusit sa comunicam pe e-mail, cu intarzieri foarte mari la raspuns din partea lor
ioana
Baicoi

Published on: 22/05/2019

Positive
cea mai proasta companie cu care am lucrat...le-am zis sa imi factureze pe societate...ca si valoare 3200 lei..au facturat pe persoana de contact...la mail-uri nu raspunde nimeni..la telefon nici macar...o sa iau legatura in olanda..macar pt plangere. JALNICI!!!!
Suggestions
DESFIINTATI TOTI MANAGERII DE II AVETI IN ROMANIA?!!!!!
ALEX

Published on: 16/05/2019

Ciprian

Published on: 15/05/2019

Positive
Am comandat un set de poker de 1000 jetoane din aluminiu, acum 3 ore a ajuns produsul, mai devreme cu o zi, in stare foarte buna, totul este fix cum am cerut din ce am vazut pe site, setul este la fel ca-n cazinou!
Suggestions
Plata ramburs, asistenta telefonica!
Ovidiu
Bucuresti

Published on: 08/05/2019

Suggestions
Worse experience I've ever had. 3 weeks of waiting, no money returned yet, all kind of excuses. This was a bad experience that we will never repet.
Customer
Romania