Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro
1% (1)
21% (16)

Reviews

Positive
Am vrut sa acord minu stele dar nu pot
Suggestions
Sa nu mai prostiti oamenii cu marfa de proasta calitate .Am comandat o copertina 3000X1000mm.Termenul de livrare a fost mai mic decat celo estimat.Placile de policarbonat(cel mai subtire posibil) au venit din 3 bucati pe fiecare parte de 1500mm,imbinarea dintre ele se face cu o banda subtire de plastic care nici macar nu e pe toata latimea .Asa ca la primul vânt mai serios au zburat pur si simplu placile de foita de policarbonat.Stau la etajul 4 ,au cazut pe jos ,s-au deformat si au fost si calcate de masini.Asa ca am cumparat 3 suporti cu 399 lei in loc de o copertina cu policarbonat pe ea.Asa ne trebuie celor care ne uitam doar la bani.Fugiti de firma asta,nu cumparati nimic,pentru ca sigur toate produsele sunt de cea mai proasta calitate .
Manea Ion
Romania

Published on: 18/04/2019

Positive
Am fost multumita de serviciile companiei si produsele cumparate.
Suggestions
Desi nu am luat legatura cu nimeni, comanda a sosit la timp. Avand o comanda cu 2 produse diferite care au sosit pe rand, cand am vazut ca este doar unul in primul colet, mi-a fost teama ca nu stiu pe cine sa contactez in caz ca al doilea produs platit nu va veni. Din fericire, a doua zi a venit si celalalt produs. Cred ca ar trebui sa existe o transparenta a acestei companii referitor la comunicare. Ma mir ca dupa atatea sugestii ale clientilor care au dat review-uri, nu s-a imbunatatit acest aspect. In rest, e f. ok.
CRISTINA
BUCURESTI

Published on: 12/04/2019

Calitatea, operativitate , seriozitate

Octavian Mică
Petrila

Published on: 10/04/2019

Suggestions
Comunicare proasta !! ..Nu raspunde nimeni email sau telefon ..Au trecut 9 zile produsul nu mi a fost livrat si nici nu pot contacta pe nimeni .
Livrare comunicare foarte proasta
!!!1
Cretu Catalin
Romania

Published on: 05/04/2019

Positive
Am cumparat setul de gradina de exterior cu 6 scaune, impreuna cu un cufar de depozitare, comanda fiind lansata pe 27.03.2019. Dupa o saptamana, respectiv 03.04.2019 erau si montate in terasa casei. Profesionisti cu adevarat, produsele de fff buna calitate, usor de asamblat. Multumesc VIDAXL. Recomand din tot sufletul.

velcea
tg jiu

Published on: 04/04/2019

nimic pozitiv!
Suggestions
Am comandat "Masă de toaletă cu taburet și 1 oglindă rabatabilă" pe 8 Martie 2019. Astazi suntem in 17 Martie 2019, produsul inca nu a ajuns! Conform AWB-ului abia e la pasul 2/5 in tranzit... Au trecut 9 zile si ma astept sa mai treaca inca vreo 9. Nu mai comand nimic de la voi!
Alex

Published on: 31/03/2019

Elena
Bucuresti, Romania

Published on: 25/03/2019

Positive
Nesperat,am primit foarte repede produsul si in stare foarte buna.Ma bucur de achizitie si de pret.
Plata la livrare!
ghetu
bucuresti-romania

Published on: 22/03/2019

raport calitate/ pret acceptabil
Livrare rapida( 2 zile in loc de 7 cat scria pe site)
Suggestions
Mai multe metode de plata. Momentan se poate doar cu cardul, visa sau maestro.
Marius
Arad