Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro

Sorin
Oras Brad

Published on: 18/12/2018

Positive
este un site bine organizat, totul este rapid. preturile nu sunt cele mai mici, dar produsele par de calitate. Personalul este amabil si chiar ajuta in caz de nevoie.
Suggestions
as vrea sa aveti si plata in sistem ramburs
Gheza
SIGHETU MARMATIEI

Published on: 11/12/2018

Mary
Constanta

Published on: 07/12/2018

Positive
Am comandat un padoc si nu l-am primit nici dupa 20 de zile. Intr-un final mi-au returnat banii, la cererea mea.
Suggestions
Descrieti durata de asteptare pentru produse.
Alin C

Published on: 06/12/2018

Positive
Am facut comand de niste husa pentru scaun pentr 160 lei si am primit o hota de bucatarie cu valoare 550 lei (si instare stricat !) inseamna nu se revinde. Nemultumit, am anunat eroare. Reactiune lor este bun la telefon, si promisiune tare. Dupa 6 septamana, nu am primit inca produs comandat initial, nici firma asta a preluat inapoi hota de bucatarie !

Johann C.
Romania

Published on: 19/11/2018

Seriozitate.
Suggestions
Reducerea timpului de expediere a comenzilor, dacă este posibil.
Maria
Obreja

Published on: 14/11/2018

Diversitatea produselor.
Suggestions
Acolo unde produsele pot diferi față de cel aratat pe site, să fie posibilitatea de a le vedea si a le alege.
Emma
Timișoara

Published on: 17/10/2018

Suggestions
Acest produs este de cea mai joasa speta. Materiale de proasta calitate, in interior este un placaj slab intarit cu niste bete cat degetul subtire. S-a pus un copil de 11 ani pe brat de douazeci si ceva de kilograme si tandari s-a facut bratul. Educatia mea nu-mi permite sa va trimit intr-un loc mai calduros. Nu recomand nimanui acest site sau cel putin acest produs.
Carol
Lupeni

Published on: 03/10/2018

Positive
As zice jumatatea de stea ca nu raspunde nimeni.
Suggestions
Ma bucur ca nu am comandat nimic! Pare din start o experienta proasta sa nu poti contacta pe cineva si sa platesti doar cu cardul!
Marius
Timisoara