Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro

Livrarea comenzii.
Emitere documente marfa;
-factura
-chitanta
-certificat de garantie si calitate
BS PRESTO PARTS SRL
Str.Horea,Nr.66,Ap.15 400275 Cluj-Napoca Cluj,Romania

Published on: 19/02/2019

Suggestions
Nu mai faceti descrierile produselor vandute la superlativ.
Acum sa argumentez: anul trecut am achizitionat cu comanda 401039005/28.06.18, o prelata rulota gri S, nr. articol 210093. Toate bune pana aici, in schimb prelata nu a rezistat calitativ nici 3 luni. Pur si simplu s-a dezintegrat/rupt/subtiat, materialul fiind de calitate indoielnica. Nu a fost asa cum s-a specificat in descrierea produsului: "... Prelata de rulotă este rezistentă la apă, respirabilă și rezistentă la raze UV..." Garantia produlsului este de 2 ani iar prelata s-a deteriorat prematur dupa nici 3 luni, fiind in garantie. Nu am returnat-o, dar pe cea de a doua achizitionata acum o saptamana, o voi returna cu siguranta daca va avea aceeasi soarta ca prima.
Aurelian Zarnescu-0740126956
Aurelian
Tulcea-Romania

Published on: 15/02/2019

Positive
Comunicare 0 ..Nu raspunde nimeni email sau telefon ..Au trecut 11 zile produsul nu mi a fost livrat si nici nu pot contacta pe nimeni .
Suggestions
Livrare comunicare foarte proasta .
klaussy

Published on: 12/02/2019

Positive
recomand produsele ( calitate - pret -OK )
Suggestions
Firma de curierat lasa de dorit
GD
MESTECANIS

Published on: 11/02/2019

Positive
Absolut tot procesul a fost fara nici o problema, produsele sunt foarte ok si au raspuns la intrebarile mele pe chat si mail in timp foarte scurt. Felicitari :)

Raluca
Cluj

Published on: 06/02/2019

Positive
Prompt delivery. Decent price.

Eva

Published on: 31/01/2019

Positive
very low quality for furniture
Suggestions
calitatea produselor lasa de dorit... am cumparat o canapea vidaXL SKU: 245454 cu 1319 RON la reducere de la 2229 RON cica!, dar e foarte foarte slaba... zici ca e din carton! nu isi merita banii! nu cred ca va tine mai mult de 1 an...
Eugen

Published on: 31/01/2019
Recommendation: No

Positive
Am primit comanda după 13 zile calendaristice.Totul e ok pretul excelent.
Suggestions
Daca dorițsa comandati trebuie multa răbdare, nu exista comunicare doar pe mail, termen livrare depășit, plata înainte cu cardul...
Lucian
Timisoara

Published on: 30/01/2019

Positive
Din experienta mea cu vidaXL pot sa declar ca sunteti o firma serioasa , si practicati preturi competitive .
Suggestions
Este necesar mai multa publicitate si afisarea persoanei de contact , numar de telefon si email . Program de lucru adaptat conform cu practicile romanesti nu cu program scurt .
vasile
Radauti