Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro
3% (2)
32% (19)

Reviews

Suggestions
In legatura cu livrarea produselor ar trebui ca operatorul sa comunice cu ceva timp inainte momentul livrarii. In prezent suna cu 5 minute inainte de a livra comanda
Sorin
Bucuresti

Published on: 15/10/2019

Informatii corecte.
Suggestions
Aspectul situ-ului (cel actual este usor demodat).
Sanda

Bogdan
Bucuresti

Published on: 03/09/2019

Suggestions
Am cumparat produsul https://www.vidaxl.ro/e/8718475709503/vidaxl-cort-de-petrecere-cu-4-pereti-din-plasa-4-x-3-m ....Nu recomand absulut deloc , un produs de cea mai slaba calitate, peretii nu se inchideau (economie de material??!!), iar de livrare ce sa mai spun, aiureala aia cu maxim 6 zile e vrajeala ...asteptati-va la cel putin 14 zile ,si alea cu mari interventii,telefoane si email-uri....eu de pe acest site nu mai cumpar !
Robert
Iasi

Published on: 30/08/2019

Consuela
Timişoara

Published on: 03/08/2019

Positive
Oferta bogata, produsul primit a corespuns asteptarilor, pretul foarte bun, si nu in ultimul rand, placut surprins de mesajele primite in legatura cu procesarea comenzii!
Suggestions
In privinta produsului comandat de mine, instructiunile de utilizare nu sunt destul de clare!
Gheorghe
Dumbravita, 10

Published on: 02/08/2019

Positive
Produsul comandat e foarte bun,conform asteptarilor.Comanda a venit destul de repede.
Nu am sugestiide facut.
Liana
Romania Sibiu

Published on: 02/08/2019

Stefan
Zalau

Published on: 23/07/2019

Positive
Comunicarea esta slaba, livrare lenta, produsele nu sunt ceea ce ma asteptam, am luat un pat "https://www.casapractica.ro/cumpara/pat-piele-artificiala-2-sertare-si-tablie-cu-banda-led-140-cm-negru-16443" , "Acest pat robust din piele artificială este prevăzut cu o tăblie cu bandă LED controlată..." robust o minciuna, este foarte subred ca sa zic asa, se misca din toate imbinarile...
Florin

Published on: 16/07/2019