Company

Location: Venlo
State:
Country: The Netherlands
Phone/Email: 0312 295 265 / info@vidaxl.ro

VidaXL este un retailer internațional unde poti găsi orice ai nevoie pentru proiectele tale pentru casă, gradină, garaj si DIY. Conceptul nostru se bazează pe oferirea unei game largi de produse care ajuta oamenii sa “trăiască pe picior mare cu putin!”.

KiyOh principles:

• All customers are allowed to review
  • Reviews must meet the review guidelines
  • Checks to prevent fake reviews as much as possible: Read more.
  • Report abuse or other matters here.
  • Reviews with a score below 6 are visible 14 days after they have been submitted

vidaXL.ro

Consuela
Timişoara

Published on: 03/08/2019

Positive
Oferta bogata, produsul primit a corespuns asteptarilor, pretul foarte bun, si nu in ultimul rand, placut surprins de mesajele primite in legatura cu procesarea comenzii!
Suggestions
In privinta produsului comandat de mine, instructiunile de utilizare nu sunt destul de clare!
Gheorghe
Dumbravita, 10

Published on: 02/08/2019

Positive
Produsul comandat e foarte bun,conform asteptarilor.Comanda a venit destul de repede.
Nu am sugestiide facut.
Liana
Romania Sibiu

Published on: 02/08/2019

Stefan
Zalau

Published on: 23/07/2019

Positive
Comunicarea esta slaba, livrare lenta, produsele nu sunt ceea ce ma asteptam, am luat un pat "https://www.casapractica.ro/cumpara/pat-piele-artificiala-2-sertare-si-tablie-cu-banda-led-140-cm-negru-16443" , "Acest pat robust din piele artificială este prevăzut cu o tăblie cu bandă LED controlată..." robust o minciuna, este foarte subred ca sa zic asa, se misca din toate imbinarile...
Florin

Published on: 16/07/2019
Recommendation: No

Petruta-Aurora
sat Braiesti, comuna Cornu Luncii

Published on: 09/07/2019

Suggestions
Evitati pe cat posibil sa comandati produse ce se pot deteriora: cele ce contin sticla, lemn subtire etc.
Transportul coletelor lasa de dorit.
Mircea Tugurel

Published on: 28/06/2019
Recommendation: No

!

Crina Amalia
Bucuresti sectorul 5

Published on: 26/06/2019

Positive
Produse de calitate si livrare rapida. Recomand.

Marius
Romania

Published on: 21/06/2019

Positive
Am comandat o masa de gradina cu 6 scaune din lemn de tec. Desi termenul de livrare era de 6 zile lucratoare, masa si primele 3 scaune (2 colete separate) au sosit dupa doar 3 zile lucratoare! Am fost informata prin mail ca si al treilea este pe drum. Asteptam livrarea, totul este in ordine din aceasta perspectiva.
Calitatea produselor este foarte buna, asa cum este prezentat pe site. Doar unul dintre scaune a venit cu 2 suruburi nestranse (le-am insurubat noi imediat si rezultatul a fost perfect) si un picior cu lemnul putin ciobit. Din fericire, pe o zona unde nu este foarte vizibil... dar putea fi oriunde.
Scaunele erau foarte bine legate si protejate in colet.
Pana aici, avem o experienta foarte buna cu produsele, compania si livrarea. Multele mesaje negative ne-au speriat, dar totusi am comandat si iata ca se poate si altfel!
Suggestions
Mai multa grija la a nu expedia produse cu defecte (gen scaunul cu lemnul ciobit la picior)!
La cat de bine erau impachetate, legate si protejate scaunele in colet, cu siguranta nu transportul a fost cu problema, ci scaunul respectiv a fost pur si simplu trimis asa.
Andreea
Mosnita Veche